Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Zaglądaj. Mnie to forum bardzo pomogło. Rodzina i znajomi już nie myślą o tym co sie stało. A ja cały czas to przeżywam i właśnie tu mogę sie wygadać jak mi źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam dziewczyny. Nie, nie znamy przyczyny. Po prostu przestało mu bić serduszko.Była robiona sekcja, ale nic nie wykazała. Tak, to straszne uczucie urodzić martwe dziecko. Rodzić wiedząc, że ono i tak jest juz martwe, ze nie żyje, nie zapłacze, nie przytulisz go a on nie uśmiechnie się do ciebie...Aż się popłakałam, no cóż. To wszystko jest nadal żywe.Zwłaszcza, ze 16 grudnia minie rok od tej tragedii. Nie wyobrażam sobie jak przeżyję ten dzień, pewnie na lekach uspokajających. Pocieszam się tylko tym, że potem będzie już tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane :) Tak mi przykro że jest nas coraz więcej :( tj coś strasznego :( o kurcze ale was tu dużo i monika bardzo mi przykro że musicie przez to wszystko przechodzić :( zaglądajcie tu do nas bo to forum pomaga bo kto was zrozumie lepiej niż kobiety które przez to przeszły, musimy się wspierać i dawać sobie nadzieję a zobaczycie że w 2011 r będzie wielkie boom :) baby boom :) czego sobie i wam życzę 👄 ja w ciąże zaszłam 7 miesięcy po ślubie to i tak wcześnie bo byliśmy małżeństwem weekendowym więc trudno było trafić w te dni teraz już jestesmy razem więc myśle że uda sie wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszła 1kreska @brak,krzyż od wczoraj boli,wiec czekam na @,Nie jestem załamana,bo się tego spodziewałam,tylko nigdy nie miałam takiego długiego cyklu:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja nie teraz to w następnym cyklu spokajnie :) wszystko ma swo\ój czas i miejsce :) ja też czekam na @ jestem ciekawa kiedy "małpa" przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja to dobrze, że się nie załamujesz, kiedyś się uda:). Groszkowa ja miałam badania hormonów i lekarz nic nie mówił, że trzeba w jakiś konkretny dzień cyklu. Zresztą jak dostałam wyniki to tam normy były podane w odniesieniu do kolejnych etapów cyklu czyli przed owulacji, w trakcie owulacji i po owulacji jakie powinno być stężenie poszczególnych hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tak Katie84? Pewnie przyjedzie wypoczęta i może będzie miała w brzuszku lokatora :D czego z całego serca jej życzę :) Katie wróć już do nas bo tęsknimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,@nie dostałam,ale od wczoraj rana plamię na brązowo!:(Brzuch mnie nie boli,tylko krzyż ostatnio.Te "plamienia"to tylko na brązowo!!!Bez krwi!!!Chcę iść dziś do apteki i zrobić jeszcze jeden test do pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja a może to plamienie implantacyjne, nie chce cię na kręcać ale ja tak właśnie miałam w dniu planowenej @ plamiłam na brązowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka rozumiem cię doskonale, ja co prawda w niższej ciąży ale też musiałam urodzić moje dziecko, które nie miało szans. Wiecie co pierwszy poród miałam naturalny, oczywiście bolało ale dałam radę i byłom za tym by kolejne dziecko urodzić też naturalnie i cesarka była dla mnie ostatnim koszmarem. A po poronieniu gdy wyjąc z bólu i błagając położne o pomoc przycięgłam sobie że nigdy więcej naturalnego porodu. Potem myślałam że mi przejdzie ale póki co mam straszny uraz nie chce myśleć o sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdalena nie wiem, powtórzyłam test do pewności i znowu 1kreska tak jak myślałam:)Do lekarza się zapiszę i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane :) Wczoraj popołudniu dostałam 5 @ po zabiego, zaczął się bardzo boleśnie, dziś lepiej ale jest potop :O najgorzej będzie jutro :O od piątku plamiłam na brązowo. Jak na razie @ przychodzą punktualnie jak w zegarku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć - zaraz wróci młody z angielskiego i znowu nie będę miała jak pisać. Znowu zaglądnę wieczorkiem a tu nie będzie nikogo :( Ale ja to mam szczęście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) ale jestem dziś zmęczona. Nie wiem czy to ta pogoda czy zbliżająca się @ czy jeszcze coś innego ale dosłownie siłą trzymam otwarte oczy.. Dobrze, że już jutro weekedn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja też jestem padnięta zmęczona obolała ale bardzo szczęśliwa :) DZIS ZDAŁAM PRAWKO :D :D :D :D :D :D jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Groszkowa:):) Wyobrażam sobie jak się cieszysz bo wiem jak sama się cieszyłam z prawka. Jeszcze raz gratulacje i szerokiej drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę ale was tu duzo
Cześć Ubaśka za 2 tygodnie wysyłam męża na badania. aczkolwiek bardzo go to przeraża:-)))podejrzewam że może on ma za słabą tą armię i co z tego że raz się udało może ten żołnierzyk co prwda się przedostał na właściwe miejsce ale był za słabej jakości i natura zrobiła swoje? myślałaś o tym czy to tylko moje wydumane teorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę ale was tu duzo
poza tym nawet jak coś wyjdzie z nim nie tak to jaki lekarz się tym zajmuje? androlog? nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja rozmawiałam z lekarzem czy kiepskie plamniki mogły być powodem poronienia i mi odpowiedział, że nie. Bo jeśli doszło do zapładnienia to znaczy, że zadziałał dobry plemnik. Kiepskie plemniki nie zapładniają. Mój mąż wczoraj był na powtórnych badaniach po leczeniu i czekamy na wyniki czy cos sie poprawiło. A leczeniem mężczyzn w tym temacie zajmuje się androlog. Mnie się udało znaleść ginekologa-androloga w jednej osobie więc mamy kompleskową opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piękne :) Dziś miałam męczący dzień ale już mam weekend i do pracy dopiero w poniedziałek :) Dziś byłam u fryzjera, zrobiłam sobie jasne pasemka i ścięcie asymetryczne fajna krótka fryzurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ale was tu...
Ubaśka dzięki za odp kamień z serca mi spadł!!!bo bałam się że jak moja teoria ma sens to nastąpi powtórka z rozrywki. pozdrawiam i miłego weekendu wszystkim:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×