Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

No jakoś jeszcze funkcjonuję :p jeszcze tylko 3 dni wstawania o 5 i upragniony weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekend :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany jakbym wstała o 5 to wyglądałabym jak zombie :P Ale do wszystkiego się można przyzwyczaić :) Masz jakieś plany weekendowe? Oprócz wykorzystywania seksualnego męża :P ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też nie mam konkretnych planów :) pewnie będę walczyć z @ :P póki co źle sie czuję :( chyba wezmę jakieś tabletki bo mnie rozerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egipt jest boski, od dziecka mnie pasjonował aż w końcu tam pojechałam i to wszystko widziałam na własne oczy :D CUDO!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 dni, Sharm El Sheikh :) stwierdziliśmy kilka dni temu że musimy gdzieś polecieć- nigdzie nie byliśmy w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Oj dziś miałam ciężki dzień wyszłam przed 6 a wróciłam o 16 :( jutro taki sam maraton :( Katie dobrze Wam zrobi taki wyjazd :) a lot trwa ok 4 godz dasz radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wakacje,ale fajnie,zazdroszczę!heheMy nigdzie nie byliśmy i jak narazie się nie zanosi,żebyśmy gdzieś pojechali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto by nie chciał? :) Ja to się naodpoczywałąm chyba za wszystkie czasy. PO pierwsze jeżdże z młodym na turnieje, więc siłą rzeczy zwiedzam Polskę, ponadto wakacje i.... 3 miesiące leżenia w ciąży...... (tak czy inaczej odpoczynek od pracy...) (: 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko polecam z powyżzego, poza tym ostatnim!!!! NIkomu tego nie życzę. Nawet największemu wrogowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa, żeby to leżenie na coś się jeszcze zdało... źle mnie zrozumiałaś. Mogę leżeć i całą ciąże. Ale żeby było OK!!! A nam maleńka niestety zmarła... Więć nie życzę takiego leżenia, w sumie bez celu!!!! BO i tak okazało się, że ciąża nie była zagrożona, miałam polip. a córeczka najprawdopodobniej miała wadę serduszka. I moja aktywność (a raczej jej brak) nie miała żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×