Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama nie do końca doskonała

ZASYPIANIE 1,5 ROCZNEGO DZIECKA-PŁACZ-HISTERIA

Polecane posty

Witam Moja córeczka ma skończone 18 miesięcy i od jakiś 2 tygodni usypianie wieczorne dziecka to gehena, płacze pomimo, tego że jestem w pokoju, nie pomaga noszenie, kołysanie, leżenie w jednym łożku męczy sie sama i przy okazji nas z męzem dzisiaj zasypiała 2,5 godziny. Wcześniej zasypiała w miarę spokojnie w ciagu 0,5 godziny nieraz szybciej ze mna w łóżku pózniej przenosiłam ja do łożeczka. Może mamy znacie jakieś cudowne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łłłoooo matko
skoro tak sie nie dzialo wczensiej ,mysle,ze trzeba znalezc przyczyne. moze za dlugo spi w dzien? za dlugo spi rano? moze pic,jesc? za goraco/zimno? a zeby? ma wszystkie? moze za duzo zje na kolacje?brzuszek boli? chociaz to juz duza dzidzia,jak nie powie, to pokaze... nie wiem co poradzic. a jak ja usypiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszechwiedzaca zenka
Po pierwsze zadnego spania z mama i tata . Kladziesz dziecko do lozeczka i siadasz obok mozesz jej cos tam poczytac lub wlaczyc cos uspakajacego jak placze albo wylazi z lozka bez slowa polozyc ja i szepnac spokojnym glosem pora spac . Dziecko poplacze godzine 2 ale nastepnym razem bedzie wiedzialo ze musi usnac i to jest jej pora. A dziecko zbytnio duzo nie spi w ciagu dnia w miare wieku czas spania sie skraca poniewaz dziecko nabier szybciej enrgii . Mozesz przed pojsciem spac okolo godzinki zastosowac zabawe wyciszajaca po takim czyms dziecko pojdzie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×