Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakajakajakaja

Kurs samoobrony- pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość Jaskinia Solna Almonis
Jaskinia Solna Almonis Serdecznie zapraszamy na zajęcia Kempo dla dzieci oraz dorosłych łączące sztuki walki w samoobronie. Pochodząca z Indii sztuka walki Kempo to kombinacja starych technik walki oraz zasad nowoczesnej nauki. Prowadzi człowieka do odkrycia jedności ze swoim ciałem i duchem w miłości, mądrości, odwadze oraz zdrowiu. Zajęcia Kempo dla dzieci odbywają się w grupie dzieci w wieku 7-12 lat. Podczas treningu zastosowane są różne metody treningu oraz modele komunikacji pedagogicznej. Część ćwiczeń prowadzonych jest w formie gier i zabaw ruchowych. Dzieci przyswoją odpowiednie techniki i ćwiczenia mające za zadanie nauczyć obrony przed uderzeniami, uwalnianie z uchwytów, technik uderzeń oraz wzmocnienie ciała i ducha. Jest to nauka samodyscypliny i kształtowania charakteru. Treningi odbywają się pojedynczo i w parch. Treningi prowadzi instruktor i nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, trener starochińskiej sztuki wali Shaolin - Kempo Cezary Wilczyński. Zajęcia odbywają się w grocie solnej. Koszt zajęć: Kempo dla dzieci - 25zł (60min) Kempo dla dorosłych - 40zł (90min) Zapraszamy serdecznie Jaskinia Solna Almonis ul. Światowida 47 lok. 16 03-144 Warszawa tel. 692452331 info@almonis.pl www.jaskinia-almonis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella89
Byłam na kursie samoobrony, ale wydaje mi się, że nie do końca spełnił moje oczekiwania, tzn nie czułam się po nim bezpiecznie tak jak zakładałam. Od kilku lat chodzę na Muay Thai http://www.wergi.pl/ i jest lepiej, nie boje się już wracać w nocy do domu, oczywiście do granic rozsądku, nigdy tak na prawdę nie wiadomo, ale mimo wszystko uważam, że to dobry sposób żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo i kondycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o kondycję dbam na basenie a o bezpieczeństwo gazem pieprzowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskinia Solna Almonis
Serdecznie zapraszamy na zajęcia Kempo dla dzieci oraz dorosłych łączące sztuki walki w samoobronie. Pochodząca z Indii sztuka walki Kempo to kombinacja starych technik walki oraz zasad nowoczesnej nauki. Prowadzi człowieka do odkrycia jedności ze swoim ciałem i duchem w miłości, mądrości, odwadze oraz zdrowiu. Zajęcia Kempo dla dzieci odbywają się w grupie dzieci w wieku 7-12 lat. Podczas treningu zastosowane są różne metody treningu oraz modele komunikacji pedagogicznej. Część ćwiczeń prowadzonych jest w formie gier i zabaw ruchowych. Dzieci przyswoją odpowiednie techniki i ćwiczenia mające za zadanie nauczyć obrony przed uderzeniami, uwalnianie z uchwytów, technik uderzeń oraz wzmocnienie ciała i ducha. Jest to nauka samodyscypliny i kształtowania charakteru. Treningi odbywają się pojedynczo i w parch. Treningi prowadzi instruktor i nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, trener starochińskiej sztuki wali Shaolin - Kempo Cezary Wilczyński. Zajęcia odbywają się w grocie solnej. Koszt zajęć: Kempo dla dzieci - 25zł (60min) Kempo dla dorosłych - 40zł (90min) Zapraszamy serdecznie Jaskinia Solna Almonis ul. Światowida 47 lok. 16 03-144 Warszawa tel. 692452331 info@almonis.pl www.jaskinia-almonis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że te kursy z krav maga są dobre, bo zawsze coś w głowie zostaje, w sytuacji kiedy np. ktoś nas napada nagle może nam przybyć rtyle siły ile w tym momencie nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić i a nóż jakiś chwyt się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do nas www.redboy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×