Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

praca w biurze rachunkowym

Polecane posty

Gość gość Asieczek
Cytuję: 10.10.10 [zgłoś do usunięcia] lysy_ksiegowy Już myślałem, że mało zarabiam. Większość osób po dziennych, które znam krzyczy 2000 netto nie mając doświadczenia. Pracy puki co też nie mają. Liceum ekonomiczne pod warunkiem, ze miałaś rachunkowość to dużo większy atut niż studia. P koniec cytatu Taki ten lysy_ksiegowy byl w swoich oczach mądry, poukładany i same ochy i achy... a nie wie, że "póki co" pisze się przez ó :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zostać po studiach takim klepaczem o jakim mowa na 1 stronie ciężko jest? Bo studiuje FIR i wysłałem CV do paru biur, a odezwali się tylko z bezpłatnymi praktykami. A już chyba lepiej siedzieć na kasie w sklepie za 7 zł/godz. niż odwalać papierkową robotę w biurze rachunkowym za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna_SuperKsięgi
Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego działającego przy ul. Łęczyckiej 4/3 we Wrocławiu. Oferujemy pełną obsługę księgową, obsługę programów PEFRON, ZUS, BHP, obsługę kadr, pomoc przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej, windykację, obsługę korespondencji klientów oraz całe spektrum innych usług. Nasze Biuro Rachunkowe obsługuje małe i średnie podmioty gospodarcze, spółki oraz osoby fizyczne prowadzące własną działalność gospodarczą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę zawodową, którą wciąż poszerzamy poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach księgowych. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem komputerowym, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu bezbłędność operacji gospodarczych. Przejmujemy na siebie obowiązek kontaktów z urzędami oraz reprezentowania Państwa interesów podczas kontroli skarbowych. Zajmujemy się zarówno uproszczoną, jak i pełną księgowością. Specjalizujemy się w ewidencji zryczałtowanego podatku dochodowego, ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz w ewidencji podatkowej przedsiębiorstwa. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe oraz sprawy kadrowe i płacowe. Sporządzamy deklaracje podatkowe, wnioski kredytowe. Doradzamy i pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z uruchomieniem bądź likwidacją działalności gospodarczej. Odzyskujemy podatek VAT z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie..jestem po zarządzaniu, mam 27 lat, niestety nigdy nie pracowałam w rachunkowości. Na administracji natomiast miałam ten przedmiot, więc potrafię rozpisywać składniki majątkowe itp. Nadarza mi się okazja by pracować w biurze rachunkowym w celu zdobycia doświadczenia. Do tej pory robiłam coś co kompletnie mnie nie interesowało, to była sprzedaż. Proszę...powiedzcie czy warto iść na podyplomówkę, czy są jakieś pozycje w literaturze które pomogą mi się przygotować do zdobywania wiedzy? na czym powinnam się teraz skupić..proszę się nie śmiać z takiego laika jak ja, osądzać...wynika to jednak z mojego zainteresowania tą dziedziną..wiara góry przenosi, a jestem mamą półrocznej dziewczynki, mam trochę czasu boję się jednak, ze gdy minie rok skompromituję się przed znajomą i przełożonym. Proosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biuro rachunkowe to naprawde fajna sprawa, ja korzystam z uslug www.biuro-duet.pl i maja tam duzo mlodych osob, ktore jak widac, robia to z pasja. mysle, ze smialo mozesz isc na ten dzien probny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam dobre biuro w Warszawie - http://www.lecyk.com/ . Mam małą firmę kosmetyczną, nie bardzo opłaca mi się zatrudniać swojego księgowego... Wolę skorzystać z usług biura. Tutaj mogę powiedzieć, że zawsze jest profesjonalnie i terminowo, więc warto sprawdzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O s**t! Taki fajny wątek, a cały został zaśmiecony cholernymi reklamami. Zamiast zachęcać do korzystania z "waszych" usług, skutecznie mnie zniechęcają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzięta kobieta
Tak czy owak, miło by było gdyby ten wątek odżył na nowo. Ja chciałabym wszystkim zastanawiającym się powiedzieć, że WARTO próbować i ryzykować!!! Kiedy czegoś pragniemy tak naprawdę, to prawie zawsze się to spełnia. Ja np. nie jestem jakimś rekinem finansowym, ani z wiedzy teoretycznej, ani z praktyki. Ale postanowiłam spróbować swoich sił w tej branży i się udało! Zaczynałam od stażu (pół roku), a teraz pracuję w biurze na um. o pracę. Nie zarabiam kokosów, ale wiedziałam że tak będzie. Świadomie zgodziłam się na taka ścieżkę kariery. :) Ale za jakiś czas jestem pewna, że gdy doświadczenie będę miała większe i obronię tytuł technika (tak, dokładnie jestem w trakcie szkoły policealnej!!!) będzie łatwiej. Najważniejsze to załapać się gdzieś, a potem już samo idzie. Teraz jak już zarabiam, jestem wstanie odkładać jakieś drobne pieniążki, aby móc zapisać się na studia zaoczne. Zaczęłam od szkoły policealnej, bo nie wiedziałam czy w ogóle będę sie nadawała do tego zawodu, ani co ważniejsze uda mi się gdzieś zahaczyć aby przekonać się jak to wszystko wygląda w praktyce. Dlatego zachęcam wszystkich zdeterminowanych, aby próbowali własnych sił i się nie poddawali. Nikt za darmo nam nic nie da, trzeba być silnym i samemu walczyć o lepsze jutro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei polecam http://bkliczydlo.com.pl/ to bardzo dobre biuro z Warszawy, często z nimi współpracuję i zawsze wszystko jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksięgowa
Podobnie jak zawzięta uważam, że warto dążyć do celu i wierzyć, że się uda. Dwa lata temu, nie mając żadnego doświadczenie w księgowości, udało mi się dostać do pracy do Biura Rachunkowego. Bardzo mi się podoba to co robię ale niestety nie mam możliwości praktykowania pełnej księgowości. Teraz szukam pracy w spółce lub firmie na pełnej ks. aby stać się prawdziwą księgową i kiedyś móc otworzyć własne biuro Rachunkowe. Może pomożecie w wyborze w jakie firmy na początek uderzać : handlowe, produkcyjne ? Jakie doświadczenie powinna mieć osoba zakładająca własne biuro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stażystka w biurze
Witajcie, fajnie, że ktoś jeszcze pisze na tym wątku. Skończyłam studia nauczycielskie, po których zasiliłam grono bezrobotnych. Zaliczyłam długie bezrobocie, pracę w sprzedaży, epizod w Niemczech, pracę w służbie zdrowia. Zrobiłam sobie kurs księgowości, udało mi się dostać na staż do biura rachunkowego. Na miejscu okazało się, że moja wiedza z kursu nie przydaje się, bo uczyłam się pełnej księgowości, a po drugie podobno kiepsko uczą rachunkowości w szkołach. Jak stać się dobrym księgowym? Co najlepiej czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam biuletyn informacyjny GOFIN. Prenumeruję i jestem dzięki temu na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka praca nie jest zła, ale moim zdaniem jak do każdej innej trzeba się nadawać, inaczej można się męczyć albo popełniać karygodne błędy. W biurach cały czas trzeba śledzić nowości i się uczyć. Choćby zmiany w prawie - zobaczcie en tekst http://www.rogalinski.com.pl/jak-biura-rachunkowe-reaguja-na-zmiany-prawne-w-2015-roku/ - trzeba cały czas być na bieżąco, a to niełatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jedni czytają powieści czy kolorowe gazetki a inni prenumeraty dla księgowych :) I to im sprawia taką samą przyjemność. Bynajmniej mi tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawszze mozan wybrac taką szkołę jaka nas interesuje, albo po prostu tez zdecydować sie potem na takie kursy jakie są w Cosinusie. Mysle ze to bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam biuro rachunkowe rachunkowosc-weryfikacja.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orionek21
sam sprawdziłem - polecam rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami w tej dziedzinie, naprawdę! wejdźcie zobaczcie, na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lysy_księgowy zaglądasz tu jeszcze? Mam kilka pytań. w razie czego podaję email: rainmaker1410@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile zarabia ksiegowa w biurze rachunkowym w Krakowie z 10-letnim doświadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po studiach to niestety niewiele się wie o zawodzie, szczególnie w biurze rachunkowym. Jak biuro jest ok to powinni Cię przyuczyć do zawodu. Biuro http://biuropodatkowemm.pl/ tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam wam biuro rachunkowe rachunkowosc-weryfikacja.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam biuro rchunkowosc-weryfikacja.com.pl jak dl mnie to njlepsze co możecie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca zmienić zawód
temat akurat dla mnie :D mam 30 lat, skończone studia i kilka lat pracy za sobą...ale nie w księgowości ostatnio myślę sporo o zmianie zawodu , odbyłam szkolenie z księgowości i zastanawiam się dość poważnie nad zmianą zawodu...choć młoda" już nie jestem:P chcę iść na staż ( bezpłatny) do biura rachunkowego, aby zdobyć cenne dośw a później może uda mi się znaleźć pracę lub zostać...tyle, że wiem, że nie ogarnę całego tematu, nie będę udawać, że chcę nawet, bo wiem, że to dość sporo materiału interesuje mnie wszystko oprócz pełnej księgowości...myślicie , że w takim wypadku ma to sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×