Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

mgadaleska tylko że mopsu to nie obchodzi ile ona wydaje za mieszkanie wg nich jak ma problem z zapłatą za mieszkanie to niech sie stara o dodatek mieszkaniowy(do tegu umowa najmu potrzebna i faktury) liczą dochód faktyczny netto(na rękę) z ostatnich 3 miesięcy (celówka) i z ostatniego miesiąca(okresówka) potrzebny jest wyciąg bankowy z ostatnich 3 miesięcy decyzje o przyznaniu świadczeń ewent. zaświadczenie ze szkoly urzedu pracy faktury za jedzenie ubrania leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewe
Jak na imię ma Twój synek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo jak obiecałam - paczuszka spakowana, nie jest tego za dużo bo przebrałam rzeczy i dużo mam dla chłopca na 92-98cm:(bo potem już niestety bardziej dzieci niszczą , ale jakieś spodenki, bluza, kurteczka na wiosnę czy na przyszłą jesień się znalazły więc dzisiaj wyślę:) Na pewno się przydadzą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO I GDZIE TE ODPOWIEDZI
dlaczego nie wynajmiesz mieszkania z kims na pol? np ze swoja babcia?,mozna sie starac tez o pokrycie przedszkola dla dziecka z opieki i szukac pracy.. wierze ze masz ciezko ale jednoczesnie, mam wrazenie ze powoli umiesz sie w tej sytuacji zasilkowej odnajdywac, co z alimentami na dziecko od ojca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna mamciu proszę napisz jeszcze raz jaki rozmiar ciuszków potrzebujesz na dziecko, ja ci chętnie zrobię paczkę. I napisz jeszcze jaki rozmiar butów i ubrań sama nosisz, mam mnóstwo ciuchów,które zalegają w szafach i na strychu. Przebiorę i ci powysyłam, tylko podaj rozmiar. Chętnie też prześlę ci jakieś środki higieniczne,choćby szampon do włosów i zabawki dla małego. Odezwij się na maila: kaasjaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kity wciskasz Mamunia
0/100🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja zeby niektorym nick
om ego wzroslo:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcde12345
do wpisu o 9:56. Odczep się od tej dziewczyny. Nie dokuczaj Jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO I GDZIE TE ODPOWIEDZI
???????????????? jak widac widzisz tylko wygodne dla siebie pytania o pomoc:o tez mam pomalu wrzenie ze ktos sie niezle bawi ludzka naiwnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie te odpowiedzi: więc czekma na Twoje pytania wiele osób do mnei i pisze i wybacz ze zwracam uwage na tych którzy maja do mnie konkretne pytania a nie zwykla ciekawosc nimi kieruje , mam wiele maili od osb z samymi zyczeniami powodzenia chce na nie odpisac a pozniej porozmaiwam z kazdym kto ma jakies watpliwosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO I GDZIE TE ODPOWIEDZI
zadalem je o godzinie 9.50:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO I GDZIE TE ODPOWIEDZI
nie odpowiedzialas na zadne z moich pytan:o niewazne🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już mówiłam dostałam 450 zł a z reszta mnie zbyli ((PODOBNO )) nie mozna komus wyrwac z gardla pieniedzy , za przedszkolaka placi sie z góry niestety nie mam 300 zl zeby zaplacic radze sobie jak moge niechcialam wiec po za butami ile masz lat jesli moge spytac ? masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO I GDZIE TE ODPOWIEDZI
moj wiek ani to czy mam dzieci nic do tematu nie wnosi top nie jest o mnie a o tobie i twoich fantazjach, to nie ja prosze o buty i mleko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO I GDZIE TE ODPOWIEDZI
za calosc wiec nie klam JESZCZE RAZ PYTAM CO Z ALIMENTAMI OD OJCA?celowo widac unikasz odp na to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO I GDZIE TE ODPOWIEDZI
SZKODA ZE DOBRZE SIE BAWIAC NIE BIERZESZ POD UWAGE ZE KTOS NAPRAWDE MOZE TEJ POMOCY POTRZEBOWAC A PRZEZ TAKIE SZMATY JAK TY LUDZIE JUZ NIE ZAUFAJA NASTEPNYM RAZEM szkoda czasu na takie prowokacje nie ma mnie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ze nie znasz adresu
? i go nie widzialas? sprawe dajesz do sadu i przyznawane sa ci alimenty smierdzi to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×