Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość LIISRYLI
OD 2 DNI WSZYSCY PROSZĄ O LINK DO JEJ PROFILU,ALE CISZA W TEMACIE,CO JASNO WIDAĆ,ŻE TO PROWOKACJA,JAKBY WAS NA SERIO KTOŚ OSZUKAŁ NA KASĘ CZY NAWET NA MLEKO,TO BYŚCIE PODALI NIE TYLKO JEJ LINK DO NK,ALE TEŻ IMIĘ NAZWISKO I ADRES ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ OSOBĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podadzą linka do nk, bo twierdza, ze konto juz zostalo zablokowane;) a prawda jest taka, ze go nie maja - a tak byle kogo podawac jednak sie dzieciaki troche boja... korespondencji tez nie udostepnia, musieliby cos spreparowac na szybko - ale po co lepiej isc w zaparte, biadolic ze ktos na nich zwalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowna wuuu
masz maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stul pysk, Dahmer i odłóż tą piłę, do cholery :D 🖐️ Ruszcie łepetynami: KTO SIĘ WYBIERA NA KONCERT LADY GAGI, no kto? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co pamietam to
kseno jest jej megafanką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie dlatego za nic nie dam tutaj linka z jej nk! bo jestescie za bardzo poyebani zeby tylko " wejsc i wyjsc" z jej profilu od razu byście robili akcje i to JA dajmy na to zostalam oszukana inie robie nie wiadomo jakiej kuźwa afery ale za to WY jak najbardziej :/ ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra siostra to ja
imie i nazwisko przeciez znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra siostra to ja
a poza tym ona chyba sciagnela konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurwa :O Tez mi coś nie pasowało z tym Myrkiem, przecież on jest minimalistą i przeciwnikiem Okrągłego Stołu :O Że tez nie wpadłem na chujowego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, chujowy :O Wszystko układa się w logiczną całość, zbiera na bileta :O Świat schodzi na psy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tacy jestescie
krystalowi prosze link do jej profilu na NK, to nie przestepstwo nie dacie linka prste ze prowo wymyslone przez was, zreszta juz ta ostra jebnela sie z kontem raz niby wyslala, a raz siostra w banku i oczekujace:D -10000/10000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore :)))) z orzechami też lubie :))zajrzyj za minute do skrzynki.. cudowna wuuu :* LUDZIE! PROSZĘ WAS. DAJCIE JUŻ SPOKÓJ.. AUTORKA JUŻ OPADA Z SIŁ CO WY TU PISZECIE! NIE ROZEŚLE JEJ NASZEJ KLASY BO NIE PRZEKRACZAM PEWNYCH GRANIC ! OD RAZU BYSCIE ZROBILI WIELKA AKCJE, KTORA TO JA POWINNAM ZROBIC ALE KURWA NIE ROBIE! TO NIE JEST PODSZYW, PROWOKACJKA NI INNE GOWNO! AUTORKA ZROBILA BLAD ZE SKLAMALA ALE SYTUACJA JA DO TEGO ZMUSILA! MOZECIE WIERZYC LUB NIE.. ALE DAJCIE JUZ JEJ SPOKOJ... ZALUJE TEGO I ZAPEWNE NIGDY NIE ZAPOMNIJ.. ALE KAZDEMU SIE ZDARZY ZROBIC COS GLUPIEGO!! ja proszę w imieniu autorki... dajcie spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic chu.jowy, on jest przebiegły i zależało mu na koncercie Gagi. Jak ci nie wstyd? Wiem, że to czytasz, co za żen :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz przyjdzie Spidman
i was wszystkich wypierrdoli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pomyślcie logicznie, laski: kto jest zdolny do takich prowokacji? On. Kto chce jechać na Gage? Też on. Kto tu siedzi 24 ha na dobę? On. To prowo jego życia, a wy go bronicie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo!!
Witam wszystkich przede wszystkim dyrektore mła i panią cudowna wenus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam autorko ale musze napisac.. NAPISAŁA DO MNIE! CZYTA TO WSZSYTSKO I JEJ PRZYKRO!! POWIEDZIAŁA ZE MAM NIE PODAWAC I DZIWICIE SIĘ DLACZEGO ??? :/ kurwa mac no dziewczyna zrobiła błąd ale nie kosztem swojego zycia osobistego... Ma trudną sytuacje tak samo jak mowila na początku.. pozniej sklamala bo inaczej by pomocy nie dostała! każda z was by tak zrobila!! A wy ją dalej dobijacie.. no kurwa ileż można!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo!!
lola 666 Ty zazdrośnico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos i ja wesze............
dyrektore... cos mi sie tu nie zgadza....11.20 x5 = 56. plus przesylka 5 zl + oplata za przelew 3 zl.(jesli wplata byla przelewem ) wychodzi 64 zl. cos mi tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×