Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość BogataMama 2323233
Hejka wpadłam tylko się pożegnać przed odlotem na Maledivy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pośród tych warczących idiotek na forum mozesz pomruczeć jak kotek 🌼 ehhhh nie wyglada na biedną.. ale zwolnili ją z pracy tak?? to znaczy ze ma miec tluste wlosy, potargane ubranie itd?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipA to
wrzuc linka na NK skoro to jest oszustka to nie jest to bezprawne bezprawne jest ukrywanie jej danych bo narazacie innych na szkode watpie zreszta czy linka wrzucicie BO GO PO PROSTU NIE MA A TO JEST TANIE SZCZENIACKIE PROWO SZKODA NA WAS CZASU🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany :) powiedz mi jakie przestepstwo ona zrobila i kto tu czuje sie pokrzywdzony ??? fajne laski jestescie - ma kontakt z autorką i już się nie wypoawiada tutaj. dyrektore fakt faktem, ale dziecko bedzie mialo mleczko. Jakby chciał to ma dane moglby z nimi zrobić co by chciał. Ja mam kontakt z autorką i kuźwa też nmie czuje sie pokrzywdzona oszukana lekko bo klamala.. ale powiedziała prawde:/ więc MY którzy jestesmy w to wciągnięci do niej nie chcemy tego roztrząsac to powiedzcice dlaczego WY CHCECIE ??? zajmijscie się soba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffam te usta
dziiękuje 👄 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
Nie wrzucę jej linka bo nie będę robić jej chamstwa. I tyle. Poza tym jak dla mnie ona nie wyłudzała pieniędzy, oszustwo dotyczyło tylko jej sytuacji rodzinnej/mieszkaniowej po to żeby wzbudzić litość i chęć pomocy. A to że faktycznie potrzebowała tych butów to inna sprawa.A mnie wkurzyło to że kłamała, a napisała by prawdę a i tak bym jej coś wysłała. A tak to niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy macie gówno do tego ! Tylko wam uświadamiam że jesteście w tej sprawie nikim a chcecie kurwa być wszyscy sędziami! Dyrektore chce pieniadze ale nie swoje tylko tych ktorzy jej przeslali, by oddała.. Nie chce pieniedzy za mlego ty matole 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruku67
biednamama zataila prawde w celach materialnych skretyniala Wenus dla ubogich. kapewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffam te usta
przypominają mi usta donka :classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktaty
dyrektore za kogo ty sie do kurwy nedzy uwazasz?:O starasz sie odgryźć cieta riposta ale jakos ci to nie wychodzi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WRZUCA
BO LINKA NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore - pijesz do tego ze zartem spytalam sie czy jestes ojcem dziecka autorki?:ONapisalam to w formie żartu bo caly ten temat jest od pewnego momentu dla mnie smieszny a teraz to juznawet glupi i nudny.Nara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffam te usta
i z :classic_cool: ps. złośliwie przyslę ci sie dziś erotycznie :classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi - na pewno odpisze ci, moze jest w pracy?i przestan mnie osadzac. zaden mail tam nie jest falszywy rozumiesz? puknij sie w leb. nie bede sobie robic jaj z kogos, jak mozesz oceniac ludzi po tym co ty myslisz? jak mozesz tak robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore - ale żes mi dowalil :( Normalnie kapcie spadly mi z wrazeniajaką to masz cięta ripostę :O Kurcze i po co ja sie wdaję w dyskusję z kimś takim :O Uciekam szukac tych kapci co mi spadly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffam te usta
Ilekroć mi się śnisz, masz papierową torbę z Lidla na głowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obchodzi mnie kogo ten topik jest prowokacja. nie masz prawa mnie obrazac i osadzac . chce komus pomoc, i bede to robic. a ty wlasnie mnie oczerniasz, bo teraz ludzie tam pewnie pisac nie beda. nie rozumiem ciebie. sama dalam sie nabrac na biednamame, co widac po pierwszym poscie w tamtym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tamtym topiku nie ma ani jednego falszywego maila!!!! to ze ci ktos nie odpisal (nawet dzien nie minal) nie znaczy z go nie ma!! zastanow sie co mowisz, i poczekaj na odpowiedz tej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę ,że dyskusja nadal trwa.Ja sama oferowałam pomoc biednej mamie ale nie skorzystała...Dziś sprawę załatwiłam inaczej.Ciuszki które miałam po swoim synku zaniosłam do sióstr zakonnych i na pewno trafią do osoby potrzebującej. Tak w ogóle to bardzo co niektórzy są żenujący na tym forum.Jeśli się komuś pomaga to ma się jakieś zaufanie do tej osoby,jeśli dzieję się to za pośrednictwem netu to trzeba się liczyć ,że można zostać wykorzystanym.Wielcy darczyńcy z forum teraz jadą po mamie jak po dzikiej świni,dziewczyna sie troszkę pogubiła i dajcie już spokój.Wam nigdy nie zdarzyło się naciągnąć trochę faktów?.Jeśli coś jej darowaliście to dajcie już spokój...,ale nie wy wolicie nagłaśniać sprawę bo przecież (*niech całe forum wie jaki to ja miałem gest.*) Skarbówka też przetrzymuję wasz 1 procent który przekazaliście na jakieś fundacje i z nimi jakoś nie walczycie tak jak z Martą. A tak na prawdę to teraz dopiero widać jacy z Was dobrzy ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×