Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość jogo!!
nie kumam karwa ja się tu produkuje przez pare dni a teraz w dupie nas mają.Wenus żałosna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghg n
jak ostrej nie było,piękna wenus ratowała topik żeby nie upadł i wmawiała wszystkim,że biedna mama pisz e do niej e-maile na mnie się nie wkurzaj,na ostrą,widzisz jak ona ludzi traktuje,jak gówno olała wszystkich i ma to gdzieś że ktoś się martwił,ona nie ma skrupułów nieraz czytałam jej posty jak ludzi wyzywała od troli i urzywała wulgaryzmów typu:"huj wam w dupę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghg n
ha!nie mówiłam,zmiana warty!ostra pojechała do domu,piękna wenus wlazła na topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik wiecznie zywy, widzę:D jak elvis zgoła;) Lady - juz dawno napisałam, ze to prowo częśc osob zrozumiała i sama doszla do takich logicznych wnioskow, czesc nadal chce byc oszukiwana, a czesc... robi sobie dalej jaja, bo ja nadal twierdze, ze w to bylo zamieszane kilka kafeteryjnych trolli Ostra - prawdopodobnie inicjatorka i prowodyrka pomyslu, jakas znudzona gówniara o zawyzonym ego, ktora zakpiła z wielu ludzi, myslac, ze swietnie sie zabawi i jej giermki:) czarne, pomaranczowe... pewnie w liczbie 2:D za to o wielu twarzach;) żenada na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafne spostrzeżenie-Ostra poszla i weszla Wenus:P Na bank Ostra i Wenus to jedna osoba która wymyslila BiednąMamę.Mam nadzieje ze ta osoba ma kilka twarzy tylko w sieci a w zyciu realnym jest sobą bo inaczej maja przechalapane Ci,którzy sie z nią przyjaźnią :O Za pare miesięcy TA OSOBA wymyśli temat-potrzebne sandalki dla mojej córeczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Questions
zauwaz ruro jebana ze latem bez sandalkow da sie obejsc ale zima bez kozakow nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz ja pierdole, wy jestescie jak świnki morskie, głupie jak nie wiem :/ siedze w pracy 12 godzin siedze na kafe, dużo się wypowiadam! kobietka miala porblem wyslalam troche kasy, potem sie okazalo ze klamie ale nie ze wszytskim.. bo trudną sytuacje ma. I kurwa nagle się okazuje ze to ja :| ostr ai dyrektore .. haha Czy to nie jest kurwa smieszne?? powinnyscie na kolanach nas przepraszać za takie oskarzenia ze wyludzamy pieniadze! mam w dupie wasze pieniądze bo mi one nie są potrzebne mam własne! :/ Naprawde jesteście strasznie nawiedzone i tak jak ostra wczesniej napisala szukacie niewiadomo jakiej sensacji, już kurwa moderatora nawet wkopalyscie ze to niby on nam pomaga bo nie reaguje haha .. Nie widzicie że jestescie opetane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Questions
wenusik nie denerwuj sie :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakże mam się nie denerwować? Siedze spokojnie na kafe.. chce pomoc dziewczyna, fakt oklamala pisze z nią maile tak jak kilka innych osob. Nikt w to nie wierzy nagle są jakieś insynuacje żę to prowokacja kilk aosob, potem sa w to wmieszane osoby ktore pomogły :/ Naprawde się zastanówcie... i nie oskarżajcie bezmyślnie każego kto wam podpadnie (bo bronie autorki :o) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, może i bylam naiwna bo jej uwierzylam. Ale teraz jetsem pewna tego co mowie ze jest w potrzebie, ma inną sytuacje zyciowa niz opisywala ale problemy finansowe ma napewno. I dlatego jestem teoretycznie autorką ?? :/ Naprawde powatrzam jeszcze raz zastanówcie się na kogo i jakie oskarzenia rzucacie! Bo wczesniej to olewałam, ale juz przesada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Questions
chcialem tylko dodac z eok naklamala ale nie widze tu przeprosin wkoncu okazalo sie zde naprawde ejst biedna czy chcoiaz za to nie moglibyscie przeprosic tej dziewczyny? bynajmniej ostra i cala reszta co sie cuzla oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Questions
wenus jestes słodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Questions
a co ci ktos napisal na @? pisz otwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghg n
no tak,ostra ma problemy finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na temat ale muszę bo szlag mnie trafia jak to widzę: 21 questions BYNAJMNIEJ to nie to samo co PRZYNAJMNIEJ!! co za ciemnogród:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohydna, nie wiem co kto Ci tam pisał. Ale jakim prawem np. jestem oskarzana Ja ? czy ostra i dyrektore?? :/ bo pomoglismy ?? a gdy to zabrneło za daleko i zmienilo się w chorą sytuacje to się wycofalismy lub bronilismy autorki bo nam wyznala prawde? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghg n
ohudna jędzo,a co ci napisali na @?nie musisz podawać szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Questions
cuodwna wenus owszem ty jej bronilas , ostra oczernila ale juz nie wybielila jej w oczach innych mimo ze zna cala prawde podobno bo kogos do niej wyslala , poprostu to olała a dyrektore nie bronil jej wcale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Questions
no wlaśnie nie napiszesz co jak i wogóle tylko też walisz ściemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghg n
ohydna jędza ty też sciemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghg n
zniknęła ostra,zniknęła też biedna mama,pojawiła się wenus,to samo co wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wenus. tak samo i ja bylam juz biednmama, chamka, oszustka. tylko dlatego ze chcialam pomoc, no coz. bo dziwne dla co niektorych jest to ze jade ot tak do lodzi tyle km, byle tylko spotkac sie z mama..mam wolny zawod, pieniadze, czas, wiec dlaczego z wlasnej ciekawosci i checi pomocy mam nie jechac? i jeszcze podejrzenia ze kobieta tyle km (ok 300) sama nie pojedzie. a co ja kuzwa jestem? ciota? to polska, a nie czechy! znaki czytac umiem, gps wlaczam, i jade. a jak nie to mapa w reke i wio. kaleka nie jesteem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghg n
Nieważne co, coś co dało mi do myslenia. w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfd
no ale nie rozumiem ,dlaczgo kurwa musicie robic tutaj jakies sekrety??? ohydna- boisz sie ,ze ostra nie bedzie cie juz lubic? czy co? bo normalnie,jak podstawowka......wiem,ale nie powiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Questions
wyłudzacze to jedziesz do niej kiedys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×