Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tllenka

Faza naprzemienna dr Dukan

Polecane posty

BezWeg toś mnie natchnęła ja też lada dzień @ dostanę i to chyba dlatego mam teraz więcej na wadze 😠 a nic nie grzeszę :P Karo jaka fajna waga super :D to teraz na ćwiczenia i tłuszcz w mięśnie zamienić toż to pikuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczynki! Ta waga jest w Rossmannie i kostuje u nas tylko 12,99 euro czyli calkiem przystepna cena. Jesli macie gdzies w poblizu drogerie Rossmann to zobaczcie czy jej i u was nie ma... Bylam dzis na proszonym obiadku u mojej siostry i troche poszalalam- brzuch mnie teraz boli- ech! do bani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!@#$^&*$#%&*())*(&^%$ o to sobie właśnie myślę o mojej wadze 😠 ona na 100% się popsuła :P no nic postanowiłam, ze do @ się nie będę ważyć :D jak tam dzisiaj??? co jecie dobrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! a niech to ges kopnie! Po wczorajszej niedzielnej wizycie u mojej siostruni waga pokazala dzisial 67,7!!!!!!!!!!!!!!!!! No przeciez to idzie zwariowac! Skad mi sie to za jedna dobe wzielo? Ja sie tak dalej nie bawie.... Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie128
witam wszystkie kobietki:) mam problem z mleczna kanapka znalazlam swietny przepis ale napisane tam jest ze trzeba upiec biszkopt w mikrofali:( niestety moje jest teraz serwise:( czy moge upiec to w piekarniku? dziekuje z gory za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa buraczkowa
czy mozna n tej fazie jesc zupe buraczkowa? wogole zupy? na czym jej gotowac?prosze o odp ..dzieki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie można upiec :P zupa buraczkowa też można na piersi albo kostce z obniżoną ilością "śmieci" :D dziewczyny co tak milczycie jak spadeczki??? BezWeg jak u ciebie tendencja spadkowa :D u mnie katastrofa ale wytrzymam :D jutro mój niemowlaczek przestaje być niemowlakiem matko jak ten rok szybko minął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no niestety-u mnie dalej walka z pozostalosciami po weekendzie... dzis 67,2-a bylo tak pieknie...:( Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezweg obliczyła że kurna w tym tempie na III fazę przejdę w połowie wakacji, a nie podoba mi się to! Więc pilnuję się jem praktycznie samo białko, chlebek do minimum, maślankę muszę przestać pić! Ehhh dziś rano waga pokazała 83,0 ( wczoraj 82,7) czyli schudłam kilogram ale ćwiczyłam itd. Dziewczyny powiedzcie mi jak wasze paznokcie? No u mnie tragedia, 5 miesięcy diety i mam wszystkie połamane i rozdwojone. jak miałam 16 przestałam je obgryzać i walczyłam o każdy milimetr ale teraz to już tragedia ;( A tak btw muszę się z wami podzielić przepisem na proteinowy sernik ;) 6 jajek, 2 małe jogurty i 2 sery białe chude zmiksować dodać słodzik, łyżeczkę proszku do pieczenia, ulubiony aromat i na jakieś 40 minut do 170/ 180 stopni ;) Bez maizeny i bez otrębów ;p Jem to zamiast chleba ;) Jest trochę mokry ale pyszny ;) Nie łamcie się! Jutro idę do okulisty i będę musiała wybrać sobie nowe oprawki.. tragedia.. zawszę mam z tym problem! A no i jeszcze postanowiłam zrobić sobie warkoczyki ( takie jak murzynki noszą) ;) Drogie to ale schudłam już tyle że mogę :) ( nie mam już okrągłej twarzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! margonia wg Dukana jeśli chcesz jeszcze zrzucić z wagi, to zawsze możesz wrócić do II fazy. Do odchudzania jest faza II, chudnięcie na fazie III jest raczej "skutkiem ubocznym":), niż regułą! Moim zdaniem kombinowanie z fazami, jest zaprzeczeniem idei diety proteinowej-dr Dukan opracowywał zasady diety latami i raczej chcąc uzyskać satysfakcjonujące efekty, należy się do nich zastosować. Wyszukiwanie zasad pod własne preferencje, nie jest stosowaniem konkretnej diety-takie jest moje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa dukajaca
Witajcie dziewczyny! Jestem na dukanie juz prawie 2 m-c. Prawie 9 kg w dół. Tylko niestety mam okropny problem. Zaparcia..... Okropne.... powiedzcie mi dziewczyny jakWy sobie z tym radzicie.... Dziekuję z góry za wszelkie odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę i tu się wprosić? Znajomych tu widzę, więc liczę na przychylność :-) Na zaparcia pomaga mi wcinanie kapusty kiszonej w dni PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa dukajaca
Mi nawet kapusta nie pomaga...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesz otręby? Ja czasami wcinam ich więcej niz zaleca dukan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa dukajaca
jem duzo otrebów, pieke chlebus pyszny, racuchy, tosty, codziennie starma sie jesc coś z otrębami i nic.....:( nie mam sposobu jak temu zaradzic. Pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Temat zaparć już się u nas pojawiał, gdzieś na początku... Spróbuj więcej pić i chociaż Dukan tego zabrania, zjedz przed śniadaniem parę suszonych śliwek lub moreli-u mnie daje to murowany efekt!;) Ja poddałam się dzisiejszemu dniu i na spacerku wrąbałam z koleżanką po 3 pączki, a teraz skończyłam właśnie piec własne... Moja waga pokazała dziś 59,4kg i do teraz jestem w szoku!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga witaj :) mi na zaparcia ruch pomaga, do tego kefir a jak nic nie działa to w dzień PW zjem jabłko no i chyba najlepiej zjeść błonnik powinno zadziałać Anna to wcinaj te pączki za nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcinam aż mi się niedobrze zrobiło! Jutrzejszą ucztę chyba sobie daruję, bo mnie waga nie uniesie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerber:):):
dziewczyny maice przepis na chlebek lub buleczki dukanowskie.bardzo bym prosila o taki ptzepis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałaś Figury się napić? Herbatki odchudzającej? Dla mnie genialna ;) Anna ja dziś też cały dzień jem ;) A waga mi rano pokazała 81,8! Jestem w ciężkim szoku! A tu takie obżarstwo! Gerber poszukaj sobie przepisów jest naprawdę dużo ;) I na tym wątku było podawane i to i to i strony z przepisami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast wcinania poczków poszłam do fryzjera,a to wyrzutów sumienia brak i wyglądam fajnie..., ale smak pączka mniam, jeszcze długo nie dla mnie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dłuższej nieobecności wszystkie dziewczyny!! coś strasznie tutaj cicho!!! Nie wiem jak u was ale u nas przez chyba robi się wiosna :-D AnnaM ty chyba nie jesteś normalna dalej chudniesz na III fazie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Femina witam, chyba jesteśmy rowieśnicami :-) Ale Ty masz wynik Kobieto, brakuje Ci tylko 3kg do celu, rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się czasem wydaje, że ze mną jest coś nie teges...;) Szczerze się przyznam, że ostatnio oprócz podstawowych zasad diety (woda, otręby i dzień P) za bardzo dietetycznie nie jadam! Obiady zjadam już prawie normalne, tylko w małych ilościach-bez ziemniaków i białego ryżu. U mnie wczorajszy dzień przełożył się jeszcze na dziś i jutro ważenie może nie być za wesołe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, naprawdę się cicho tu zrobiło noo.. Tllenka! Karo? Gdzie jesteście? Ehh kolejny tydzień za nami, Kolejne gramy w dół ( miejmy nadzieję) Mnie już tak ładnie waga spadała już nawet 81,8 było a tu znów 83,0.. tragedia jak mi się waga waha! Staram się jeść duużo białka, a i tak ciężko jest. Chyba te ostatnie 12 kg będzie udręką.. a tak miało być fajnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam sie!:) Wczoraj bylo pieczenie ciast w pracy i zlamalam sie w moj protodzien...a pozniej doprawilam paczkiem;) wiec cierpie dzisiaj i jem proteiny...glodna jestem i najchetniej zlamalabym sie znow!.. Ostatnio czas leci mi jak na karuzeli,ciagle cos sie dzieje,cos trzeba zrobic,byc gdzies,padalam ze zmeczenia.Waga znow troszke podskoczyla,mam okolo 67kg...codziennie grzesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga72 72 to nie jest mój rocznik jestem z 84 Odnośnie mojego wyniku to "im mniej tym więcej" do zwalenia. Ostatnio to nawet grzeszę, jakoś nie mogę się powstrzymać:-( Przydałoby żeby mnie ktoś postawił do pionu, jak tak dalej pójdzie to na III fazę przejdę w następnej erze. BezWeg mnie taż się tak waga ciągle waha, w końcu sprawie sobie nową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×