Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
podkurwiacz

Dlaczego biedaki mają tak dużo dzieci?

Polecane posty

Gość aafisia fisia
no niestety nie ma sprawiedliwości społecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i mysle
a mozecie mi powiedziec co to znaczy byc dobrze sytuowana rodzina?Jak wy to widzicie.Bo kazdy ma inny poziom minimum.Wielodzietne to nie znaczy patologia.Patologia rownie dobrze mozna nazwac takze naszych politykow ktorzy sa zamieszani w rozne afery.Bo patologia to dysfunkcja od powszechnie uznawanej normy.Wiec zlodziejstwo i prowadzenie nieuczciwych interesow to takze patologia.A politycy sa bogaci maja nmiej dzieci co wcale nie znaczy ze nie sa patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szavalow najlepszy informatyk
im więcej głupich tym przewaga durni nad mądrymi i głupcy wygryzą durni ilością! objedzą, nasrają, wyszczą się i zmyją się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkurwiacz ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor ma trochę racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda hahahahaha
bo są idiotami bez wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooska
weszłam na ten watek ..tez sie ciągle zastanawiam. bo to przeciesz nie problem narobic sobie dzieciaków ale co dalej? ludzie są tacy nieświadomi , chodzi mi o moich sąsiadów. mieszkam na wsi w starej kamienicy, a sąsiadka z czwartym dzieciakiem w ciąży, ale jak inaczej opieka społeczka ich zdaniem musi pomóc takim rodziną. a tam w mieszkanie syf bałagan a smród juz nie wspomne. zrobili dosłownie kurnik z mieszkania, trzyma w swojej kuchni prawie przez cały rok kurczaki, kaczki i tym podobne zwięrzeta a odór taki że ja mam juz takie wrażenie ze w momim mieszkaniu juz czuć paszą. normalnie patologia. hałas tam ciągle życie u nich zaczyna się wieczorem od 22 godz, .telewizor gra jak w kinie, mam juz dość ich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że po prostu nie mają kasy na prezerwatywy a libido robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już mają tak wielki popęd do bzykania, to niech przynajmniej facet spusci się jej do jamy gębowej czy na brzuch! A nie zalewa jej formę. Później 10te dziecko i prośby o pomoc na nie z naszych podatków. Nie stać na nic to nie plodzi się dzieci aby szerzyć później patologię. Lekarze powinni badziej uświadamiać takich czy państwo zajmować się takimi kobietami aby nie były płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dostaja 500 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Też mnie to dziwi. Gumki albo pigułki kosztują mniej niż utrzymanie dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Ale chyba po prostu u pewnych ludzi jest mniejsza świadomość i nie myślą jak to będzie dalej tylko zyja chwilą... Bo to nie o to chodzi żeby sobie odmawiać seksu, który jest całkiem normalny, no ale są zabezpieczenia jak choćby tabletki, nie są one może najtańsze, ale znacznie taniej kosztują niż koszt utrzymania np. trójki dzieci. Bezmyślność i tyle. A to 500 plus jest totalną głupotą, mam nadzieję, że w końcu się od tego odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seaman

 Stereotypy. Znam sporo bogatych, którzy mają kilkoro dzieci (zwykle bardzo religijni ludzie) i bezdzietnych biedaków, tkwiących całe życie w tej samej gownianej pracy. Szczerze, to nie znam osobiście ani jednej z tych stereotypowych biednej, wielodzietnej rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym biedakiem jest ten ,co nazwał innych biedakami.Ułomny biedny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×