Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka tego topiku to ja

Do zrzucenia 40kg i wiecej

Polecane posty

Mi po utracie 18 kg skora nie zwisa, mozel dlatego ze jak zaczelam sie odchudzac to mialam 16 lat, a wtedy skora wiadome jest ze sie inaczej zachowuje, teraz cwicze, duzo chodze na nogach i jeszcze mam wf w szkole godziny wiec mysle ze moja skora nie bedzie obwisła. Smaruje tylko roztepy kremem z perfekty (9.90) o ile pamietam albo eveline cosmetics ( serum intensywnie wyszczuplajace + ujedrniajace) pisze na opakowaniu ze jeszcze dobra na celulit ( choc ja na celulit stosowalam z tej samej firmy tylko takie czerwone) Bardzo dobry, polecam:) Ja wpadę jutro wieczorkiem do Was:) ZYczę wytrwania i miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie celulit nigdy go nie mialam a tu prosze pojawily mi sie dziurki na 4 literach a to przeciez juz stadium zaawansowane:( jeszcze bym rozumiala jak bylby duzy no ale ja tam plaska jak deska u mnie wszystko idzie od pasa w gore typowe jabluszko:( jak z tym cholerstwem walczyc macie jakies sprawdzone sposoby? ja tez uciekam bo jutro nie bedzie mial kto wstac, milej nocki wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cgosiek: polecam Ci na celulit to czerwone co pisalam w wczesniejszym poscie,albo z linere ( kobieta w kosmetycznym powiedziala ze jest lepsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Wczoraj nic nie pisałam bo jakos nie miałam ochoty i tylko was czytałam:) z dietka wczoraj było w miare ale jeszcze nie idealnie....dzis już tak bedzie:) wogole to ide dzis na zakupy i jak mam sobie cos kupic to mnie cholera bierze....:( a musze sobie spódniczke kupic do kozaczków i jakas tunike:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cgosiek... ja nie pije tylko kefirow, ale staram sie wypijac 3 dziennie do tego wcinam sliwki suszone, grahamki, jablka, pije duzo wody, pozwalam sobie na ryz, musli ze zbozem jem rano i przed 18, dzieki temu moja przemiana materii dziala:))) a po ciazy te kilogramy same zleciamy juz po porodzie zlecialo mi 8 a reszta w ciagy 2 miesiecy...nie cwiczylam i sie nie glodzilam poprostu mniej jadla bo nie mialam czasu przy moim zywym dziecku..... dodam tez ze nie karmilam piersia.... ja chce sobie kupic hula hopa z tym masazerem, jak uwazacie czy to dobry pomysl???? i tak bym krecila tylko wieczorem .... boze tak zimno za oknem a ja musze tylek ruszyc ..u nas w miescie jest takie wielki targ we wtorki i piatki, pojde poszperam a moze sobie cos kupie:PPP w mniejszym rozmiarze do motywacji:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listopadowa82 jestes baardzo wysoka dzoewczyna!!!! jesli schudniesz te 10 kilo to na bank bedzie to widac i bedziesz Laska jak to moja corcia mowi:))) dzisiaj mierzylam obwod brzucha po tygodniu, z 98 cm mam 95cm...wiec chyba jakis postep jest...z czego sie bardzo ciesze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hula-hop fajna sprawa nie wiem jak sie sprawdza to z masazerem ja mam takie duze gumowe i krece a raczej krecilam zawziecie rok temu teraz musze sie zmotywowac, cos tam dzialalo(ja mam problem z wcieciem a cos tam zaczelo sie kreowC;)) grunt ze mozna np ogladac tv i sobie pokrecic pamietam po 2 pierwszych dniach nie moglam oddychac ale jak sie czlowiek wprawi to sie kreci milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klakowska84 - tak jestem wysoka ale też i gruba:( po ciazy moje ciało sie bardzo zmieniło....kiedys przy wadze 70kg wygladałam super...płaski brzuszek, prawie zero boczków ale teraz przy wadze 70 kg jest nadal źle (wiem bo już schudłam prawie do 70kg ale wszystko wrociło przez obrzeranie sie słodyczami) boczki były nadal wystajace i brzuch sporawy a rece nadal grube...:( nie wiem moze za mało ćwiczyłam wtedy ale wiem jedno za dobrze nie wygladałam...owszem było dużo lepiej niż teraz przy wadze 80kg ale to jeszcze nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego topiku to ja
jasminek007 nie napisałaś po ile ten apptrim u ciebie? Ja mam mega rozstępy na brzuchu, zostały mi po ciąży. Teraz to już raczej nic z tym nie zrobię, no ale moja wina bo nic wcześniej z tym nie robiłam, wiec mogę mieć pretenseje tylko sama do siebie. Muszę wziąść sie w garść i zacząć ćwiczyć. Oglądałyście może niedawno rozmowy w toku jak były dziewczyny z obwisłą skórą na brzuchu. Masakra. Nier wiem co gorsze czy być grubaską czy być szczupła i miec taką skórę. A ile wogole dziewczyny dziennie ćwiczycie? i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego topiku to ja
Kiedyś stosowałam 3 minutowe odchudzanie. Robiłam to 2 razy dziennie. Niby to tylko 3 min ale wycisk niesamowity jak oczywiscie ćwiczy się wedługo zasad. Miałam mega zakwasy, ledwo co chodziłam i oczywiście poddałam się. Chyba wrócę do nich. Jak nie słyszalyście o 3 minutowym odchudzaniu to napisze Wam, że chodzi o zmiane tempa ćwiczeń. Najpierw 30 sekund wolno, kolejne 30 sekund mega szybko(dajecie z siebie wszystko) i pożniej znów wolno i szybko i tak przez 3 minuty, wiec wychodzi 3 razy wolno i 3 razy szybko. Niby po takim naprzemiennym cwiczeniu organizm jeszcze kilka godzin po cwiczeniach spala tłuszcz bo jest tak pobudzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego topiku to ja
Dobra mam postanowienie, że od dzisiaj zaczynam 3 minutowe odchudzanie. Chociaż tyle z siebie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego topiku to ja
Wpadnę wieczorem mam nadziję, że nie będę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam ze krecilam hh rok temu a to bylo w tym roku tyle ze przed wakacjami :)po po nich to jakos nie moge sie zebrac zeby cwiczyc regularnie a wtedy 4xtyg bylo tak 20min rozgrzewki(ABS) pozniej 40-60 min na orbiterku i 30 min hulahop i bylo fajnie bo po 3m-c zaczelam widziec rezultaty tyle ze wyjechalismy na wakacje a tam wiadomo lenistwo+jedzonko+drinkowanie zrobilo swoje wiec trzeba sie zmotywowac i do dziela choc przyznam nie mam dzisiaj na nic ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:))) jeszcze ma chwilke do moich seriali hehe no wiec ja dzis jak zwykle sobie tancowalam z corcia.... bylam na targu-nic nie kupilam.... autorko tego topiku ja w czasie ciazy przytylam 20 kilo ja to mam dopiero mega rozstepy!!!!!!!!!!!!1 az po pepek, cale boki i to takie grube, cala dupka i nogi ode wewnatrz do kolan !!!!! ja jak narazie biore te tablety i nic mi nie jest, dobrze sie czuje....tyle ze odrzucilam kawke. Kazdego wieczora przed zasypianiem leze i marze sobie co moge zalozyc jak sie odchudze hahaha dodam ze moi znajomi nie wiedza ze zazelam walke z moja nadwaga jedynie wie o tym maz...jestem ciekawa czy jak spadnie chociaz 4 kilo bedzie to zauwazalne???????????????????????????? ile trza chudnac zeby bylo widac????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cgosiek ja kupilam taki reczny masazer za 5 zl w lidlu byl ostatnio, drewniane urzadzenie http://allegro.pl/masazer-bez-ceny-minimalnej-i1282645925.html jak ogladam serriale nakladam sobie balsam na cellulit i tym masuje sobie nogi i dupke, to urzadzenie wspaniale rozbija tkanke tluszczowa, mam cale nogi czerwone i przy tym wchlania sie balsam...oczywiscie moje lenistwo jest silniejsze i nie robie tego cidziennie.... kasia 26 lat mezatka 07.07.2007 corcia ola ur 17.06.2008 moj wzrost-170 MOJA WAGA 18.10.2010-70,08 kilo cel I --- 65 kilo cel II---60 kilo '"CIAGLE GUBIE KILOGRAMY LECZ ONE MNIE DOGANIAJA":p kasia 26 lat mezatka 07.07.2007 corcia ola ur 17.06.2008 moj wzrost-170 MOJA WAGA 18.10.2010-70,08 kilo cel I --- 65 kilo cel II---60 kilo '"CIAGLE GUBIE KILOGRAMY LECZ ONE MNIE DOGANIAJA":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Oj skad ja to znam.....w ciazy przytyłam ok. 18kg a rozstępy mam mega....i wszedzie:( na poczatku ciazy zaczełam sie smarowac oliwka bo podobno pomaga ale jak zaczeły mi wychodzic pierwsze rozstepy to stwierdziłam ze nie ma sensu sie smarowac i przestałam....:( aja byłam dzis na zakupach i kupiłam sobie spódnieczke...:) taka seksi:) i do tego kozaczki za kolano:) już nie moge sie doczekac kiedy to założe:) a zapomniałam dodac ze dietka dzis idealnie:) i pocwicze jak synus pojdzie spac....na filmie usta usta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Maćka....
Byłoby miło gdybyście pisały swoje dzienne menu:) Ja podjełam walke ze słodyczami (odstawiam całkowicie zastępując owocami i jogurtami; w chwilach kryzysu piję kupne soki albo cole zero) Makaron, chleb tylko ciemny (makaron ciemny kosztuje tyle samo co jasny a jest zdrowszy). Żadnych fast foodów (chyba że domowe-np dziś byla pizza na razowej mące z warzywami i szynką z kurczaka, albo tortilla z sałatą, pomidorem, kurczakiem i sosem czosnkowym na jogurcie greckim) Cięzkie mięsne sosy i ziemniaki aut. Zazwyczaj do mięcha jem warzywa- teraz jest git bo mogę się zapchac kalafiorem albo brokułami a potem? marchewka jest już bleeee. Mrożone warzywa tym bardziej. Generalnie zauważyłam że jedzenie nie sprawia mi już tyle przyjemności a podczas miesiączki ryczę za lodami i chrupkami:D No nic, głupota nie zna granic. Na razie walcze o to żeby nie przytyć a te 5 kg które zgubiłam to chyba efekt uboczny;) Acha i moje dzisiejsze menu: -2 kanapki z ciemnego chleba i szynką drobiową -banan -2 kawałki pizzy (pewnie miały ok 1000kcal ale bylam na głodzie) -ok 100g słonecznika w między czasie woda mało i praktycznie same węgle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego topiku to ja
Może też kupię sobie hula hop, w sumie to możnaby tym kręcić patrząc na telewizję:) Ja jak mam ochotę na coś słodkiego to kupuję sobie wodę niegazowaną smakową, najczęściej truskowkową. W moim przypadku najgorzej było na początku bo miałam ochotę na słodycze i ciągle myślałam o tym co bym zjadła jakbym nie była na diecie, a teraz po miesiącu to nie ciągnie mnie juz do słodyczy i wogóle mało myślę o jedzeniu. Potrafię zjeść ostatni posiłek o 14 i poxniej już nie chce mi sie jesć nic do końca dnia. Trzeba tylko organizm przyzwyczaić i już. Jeszcze miesiac temu opychałam sie cały dzień i to czasem o 21 jeszcze coś jadłam a teraz 14-16 ostatni posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh seriale mowicie:)ja tez zaczelam swoj maraton na dzis:) jakos nie mam natchnienia do cwiczen po wczorajszym szalenstwie, siedze z farba na glowie i ogladam na wspolnej:) oj mam taki sam masazer:) jak mam natchnienie to sie nim katuje:) do tego pod prysznicem jeszcze szczotke dokladam:) moje menu dzisiejsze: salatka ryzowo-tunczykowa jablko+nektarynka jogurt owocowy ziem+losos+kalafior do tego 2 kawy, herb zielonax3 a ze upieklam chleb to pewnie jeszcze skusze sie na pietke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kupuje wod smakowych bo moj m nie lubi ale jak ja mam ochote sama robie np wrzucam czastki cytryny/limonki/pomaranczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Będę zapewne rekordzistką w tym temacie, ale postarałam się z wami podzielić moimi przeżyciami :) Mam 165 cm wzrostu, kiedy moja waga przekroczyła 112 kg postanowiłam, że tak dłużej być nie może. Nie wymyślałam sobie sama diet, z racji tego, że miałam złe doświadczenie. Poszłam do dietetyczki. Dostałam dietę, zalecenia, wskazówki itp. Wiedziałam,że to właśnie ten moment aby zacząć coś z sobą robić. Od czerwca tego roku schudłam ponad 17 kg. Aktualnie ważę 94.8 kg. Mam zamiar zrzucić jeszcze około 15-20. Wiem, że mi się uda, bo mam taki zapał, że nic tylko pozazdrościć :) Choć nie powiem, że czasem brakuje mi już siły, ale wiem, że robię to tylko i wyłącznie dla siebie. Jaką radością było kiedy po 3 miesiącach diety weszłam w stare dzinsy, moje ciało zaczęło nabierać niezłej ( jak na tę wagę ) figury :) Ponad miesiąc jeździłam 3 razy w tygodniu na rowerze po 55 min. Teraz niestety nie mam takiej możliwości, ale mam zamiar zapisać się na fitness od listopada. Moja dieta to 1500 kcl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Maćka....
Madzia a jesz wszystko wszysciusienko żeby tylko się zmieścić w 1500 kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie nie :) podam przykładowe menu na 1 dzień: Śniadanie: 70g pieczywa (graham lub zytnie) 50 g wedliny drobiowej do tego pomidor, ogorek to juz bez znaczenia. Chleb zmaruję ketchupem lub musztardą, herbata slodzona slodzikiem obiad:200 g ziemniaków, 120 g drobiu lub miesa wolowego, do tego warzywa w dowolnej postaci podwieczorek: 70g pieczywa, sledzie w sosie wlasnym 30g i warzywa kolacja: 70 g pieczywa, jakis bialy chudy serek 40 g wazne jest aby wszystko to warzyc w postaci surowej(chodzi glownie o mieso) bo wiadomo ze chleb i wedlina to nie da sie w surowej dlatego proporcje podane sa w menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem. Większość by wymiękła :) Ale niestety jak sie chce wyglądać dobrze to trzeba sie poświęcić. Najważniejsze w tym wszystkim jest nastawienie. Ja należę do osob wytrwałych, jak sobie cos postanowię to do tego dążę. Tym samym udowadniam sobie, że jestem silna i dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i wydaje mi sie ze do tego musisz miec duzo wolnego czasu zeby to wszystko wazyc, rozumiem ze pozniej to juz latwiej bo z czasem masz juz wprawe ale jednak to naprawde poswiecenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×