Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka tego topiku to ja

Do zrzucenia 40kg i wiecej

Polecane posty

autorko Asia: nie martw się, ja tez walcze z pokusami, bo siostra jest chuda i wciagle jakies dobre smakolyki sa w poblizu:) dzisiaj wszyscy jedli kebaba a Ania tylko popatrzyla i poszla dalej :) Elcia1982- kopenhadzka strasznie niszczy organizm, napisz coś wiecej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego za pozno? nigdy nie jest za pozno na zmiany! nikt tu nikogo nie ocenia i prosze nie rob i ty tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Ja zanim zaczęłam dietę, przeczytałam chyba wszystko o wszystkich dietach, każda wydawała sie cudem :-) Ale chyba najlepsza dieta to MŻ :-) Mam kilka koleżanek, co stosowały różne diety, i jeśli jej nie dokończyły to szybko wracały do starych nawyków, i niestety prztyły więcej niż schudły. Chyba każdy musi indywidualnie dopasować dietę do siebie, nie ma co wierzyć w diety cud :-) Chyba tylko zdrowy rozsądek podpowie nam, co jest dla nas w porządku. Jak czytam czasem mam 170 cm i waże 55 kg pomóżcie mi schudnąć bo jestem spaślakiem to mam ochotę takiej pojechać :-) Ja nie mam na co zwalić, dzieci nie rodziłąm więc zawdzięczam sobie tylko to jak wyglądam :-) Człowiek u mamy miał wagę książkową a na swoim jadł byle co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaaa86
nie nie mam planuje na przyszły rok, ale zanim zajdę chcę popracować nad kondycją wtedy prędzej szybko zrzucę zbędne kilogramy. I wiem że będę nad tym pracować i to ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaaa86
No niby tak ale gdybyscie zrobiły z tym coś zanim zaczeły wam przybywać kilogramy to było by inaczej. Moja koleżana też zrzuciła sporo kg, przyznam że jak byla troszkę drubsza to łafniej wyglądała teraz ma obwisłą skore na twarzy postarzała się o 10 lat, większe rozstępy przez nagły spadek wagi, dziana skóra na brzuchu i udach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciaaa86 Fajnie, że wpadłas do nas ale już ci podziękujemy i żegnamy. Wejdż lepiej na forum o temacie: Jestem zajebista, nie ma lepszej odemnie, jestem ideałem. I tam sie udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia cos tam To, że zaniedbałyśmy się to nasza indywidualna sprawa Jesteśmy tu, aby to zmienić. Wejdź na inne forum, może kiedyś urodzisz 3 dzieci, i wtedy ty zadasz sobie pytanie, dlaczego się tak zaniedbałam? Każda z nas tyła z innych powodów, ja bo miałam taki kaprys, i kaprys mam taki aby schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziękuję ale morałów nikt mi nie musi prawić. Zaniedbałyśmy się ok, żadnym odkryciem to nie jest, ale najwazniejsze jest to, że chcemy to naprawić. Jest wiele grubasów, którzy przez całe życie nic z tym nie robią. My przynajmaniej mamy siłę żeby z tym walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wczesniej moja waga nie przeszkadzala, tlumaczylam sobie ze np jesli ktos ma mnie pokochac to za to jaka jestem a nie za wyglad, czy tez jesli mam miec przyjaciol to tylko tych co mnie akceptują.A walke z kilogramami zaczelam dopiero 3 lata temu, przez wzgląd o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak jestem z opolskiego mam 27 lat jestem mężatka i mam 2 dzieci Adriana 5 i natale 1,5 .przed ciąża ważyłam 70 kg i bylo w miare nie dobrze i nie tak źle ,. pieszej ciąży do porodu szlam z waga 100 kg no i zostało mi juz tak 95-93 KG, a z natala powiedziałam ze z taka waga zajść w ciąże to co bedzie na koniec wiec uparłam sie i schudłam ponad dziesięć kilo i szlam do porodu to tez byla 100 , no i tak juz zostało jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie jestem leniem i miałam to gdzies jak wyglądam, ludzie po 2 stronie klawiatury myślą, że my pewnie jesteśmy jakimiś spoconymi, z tłustymi włosami mega grubasami :-) Ja zawsze byłam zadbana, na rynku jest tyle odzieży dla rozmiarów xxl,że można super wyglądać i tuszować co nie co :-) Mnie przestało to bawić, kiedy ludzie wiecznie mnie pytali który to miesiąc :-) Więc nadszedł ten mój dzień, w którym trzeba było powiedzieć, czas na dietę, to moja pierwsza próba i po prawie 6 tygodniach taki sceptyk jak ja nie wierzy, że jest to łatwe i wszystko robi się samo, a pokus tak jak wy mam wiele, ale jak mawia moja koleżanka, cza byc twardym nie miętkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELCIA1983 to ile teraz ważysz? Te stopki to jednak ułatwiają życie, fajnie jakbyście wszystkie wpisywały w stopce wagę i wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka Asia Chyba życie na szajsach ma wiele minusów, gazy, wzdęcia, zaparcia itp. Wieczne zmęczenie, brak energii, ból kręgosłupa, wysokie ciśnienie :-) I prawie depresja bo nie da sie pokazać na plaży :-) Ja od 3 lat unikałam urlopów nad morzem itp, i zwalałam na wydatki związane z domem, a prawda jest okrutna, wstyd było wyjść w stroju kompielowym na plażę... Do tego wiadomo, cera na diecie jest lepsza, a ja stosuje codziennie specyfiki to i ciało jest jak u niemowlaka. A ty jakie miałaś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, mi ogolnie ze zdrowiem nic nie dolegalo, oprocz tego ze mam platwusy przez ta wage. Nie chcialam obciązac kregoslupa. Na poczatku wazylam 106.5 a jak na moj wiek to stanowczo za duzo bylo. masakrycznie wtedy wygladalam, chcialam isc do szkoly sredniej nie juz jako najgrubsza tylko taka w miarę wygladająca. A Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też zostało po ciąży, kiedy zaszłam ważyłam ok. 70 kg. w ciąży przytyłam do 90, muszę się przyznać, że sama temu byłam winna, cały czas coś wsuwałam. po porodzie bardzo szybko schudłam do wagi wyjściowej, może nawet więcej. karmiłam piersią i przez pierwsze 2 miesiące jadłam delikatnie i gotowane. został mi tylko koszmarny brzuch, worek skóry. muszę coś z tym zrobić, oczywiście nie ma tragedii, nie sięga mi do kolan, ale bardzo denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana ania
Witam.Czytam was od jakiegoś czasu.Mam dwóch synów 4i6latek.Po pierwszym schudłam bardzo szybko do swojej wagi sprzed ciąży a po drugim już 4 rok próbuję i wszystkie diety zawiodły ,więc szukając jakiejś motywacji zaczełam czytać różne blogi.Od 6 dni jestem na głodówce-sama woda ,kawa,herbata za tydzień 2 dni zrobię sobie przerwę na soki owocowe i owoce a potem kolejna głodówka 2 tygodniowa.mam do zrzucenia 15-20 kilo. mam ponad 75kilo i 155wzrostu.wyglądam okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana ania
mam 28 lat i jestem z woj.Opolskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana ania dziewczyno, najgorszy sposób to głodówka !!! Zacznij jeść mało, często i zdrowo, i pij hektolitry wody. Co z tego że głodówka zrzuci 2 kg jak poźniej przytyjesz 4 kg. Dobierz sobie indywidualną dla siebie dietę, ćwicz, ale nie głodź się. Wiadomo, że jak zaczyna się dietę, to człowiek ma różne pokusy, ale jak się zmobilizujesz to wytrwasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim największym problemem były bóle klatki piersiowej. To była masakra. Za pierwszym razem myslałam, ze umieram. Jak dowiedzialam sie od lekarza te bóle były od żołądka. I faktycznie pózniej zauważyłam,że jak zjadąłm coś ciżękiego to zaczynały sie te bóle. Czasem męczyłam się całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu... na głodówce długo nie pociągniesz, mając jeszcze w dodatku dwoje małych i za pewne żywiołowych dzieci, przeforsujesz organizm. moja znajoma robiła głodówki, doprowadziła swoje ciało do tragicznego stanu, miała stan przedzawałowy, a zaledwie 30 lat. zastanów się czy to najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana ania ja kiedyś też byłam na głodówce 2 tyg. Fakt schudłam 4 kg w 12 dni, ale mój organizm był wycieńczony. Byłam blada, nie miałam siły na nic. Prawda jest taka, że za długo na głodówce się nie wytrzymie. Ja po tych 2 tyg jak dorwałam lodówkę to prawie calą ją wyjadałam. Te 4 kg to w kilka dni wróciły. Aczkolwiek ja uważam, że człowiek uczy się na włąsnych błędach i to, że my teraz piszemy ci, ze to zły pomysł może ci nie pomóc bo musisz dojść do tego sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka Asia Ja tez miałam takie bóle, myślałam że to od papierosów,ale właśnie często pojawiały się, kiedy za dużo zjadłam na Nowy Rok rzucam palenie, nie boję się że przytyje, nie ma podjadania i koniec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugą ciąże planowaliśmy iod marca do lipca schudłam ponad 10kg a w sierpniu juz bylam w ciąży, ania a skad dokładnie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana ania-tak nie wolno zniszczysz sobie organizm, glodowka jest dobra ale tak 1-2 dni zeby sie oczyscic ja nie mam zadnych dolegliwosci, moze czasem spadek energi, no ale kto nie ma? czasem bole glowy i niskie cisnienie, jestem okropna w Te dni i niewyzyta po:) zaczelam tyc odkad biore tabsy, planuje odstawic w przyszlym roku i moze wtedy bede szybciej chudla, pozyjemy zobaczymy ja sie tam nie przejmuje moimi kg jak co roku bylam na wakacjach nad morzem i paradowalam w bikini, nikt mnie palcami nie wytykal a i jak to moj maz stwierdzil nie ma tu takich super lasek zeby oko zawiesic, kazda z nas ma cos co jedni kochaja inni beda mowic blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku to te bole misiały byc straszne, ja mialam problemy z wysilkiem fizycznym, np jak wyszlampo schodach na 3 pieto, to dyszalam jak stara lokomotywa. Zalamana Ania: imienniczko dziewczyny maja rację, moze sprobuj najpierw ograniczyc np slodkosci, albo zmniejsz sobie porcje. Bo pozniej po takiej diecie i skora bedzie ci zwisac i gwarantowane jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×