Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość berciaa

DUKAN raz jeszcze od 18.10.10

Polecane posty

Ja witam z jogurtem naturalnym i otrębami...... Dodałam do diety owoce- nie wiem czy traktować to jako 3 fazę.... Musiałam, bo brak witamin. Naelka- gratulacje!!!! Mówiłam, że Ci sie uda. Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny!!! Bercia, ja dziś taki sam zestaw miałam w pracy. Ja do serka dodaję troszkę otrębów pszenicznych i tak wcinam codziennie. Ola, u mnie do 3 fazy jeszcze daleko /6kg/, ale ja prawie codziennie zjadam wieczorem jabłko i od pewnego czasu łykam witaminy /taki zestaw dla każdego/. No zobaczymy, święta tuż, tuż, to i wagi pewnikiem przybędzie, ale jeszcze trochę po świętach muszę się pomęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dołączam do Was na forum, ja zaczęłam moją walkę 23.11. 89,4kg przy 165cm :/ pierwsze ważenie po miesiącu. cel 75kg jeśli będzie szło to 70kg:) potrzebne wsparcie no i fajne przepisy:) by było przyjemnie;) jestem młodą mama pracującą w mundurze... ale niestety po ciąży w mundur się nie mieszczę i muszę to zmienić. pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Polinka na nas możesz lczyć wsparcie murowane my jemy właściwie tylko serki homo serki wiejskie i kurczaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć poolinka. U nas wsparcie to podstawa. Fajne z nas dziewczyki :-) Ja jem wędliny drobiowe, jogurty, czasem kurczak. teraz warzywa, a dzis mam pyszna paste z makreli do chlebka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć poolinka. U nas wsparcie to podstawa. Fajne z nas dziewczyki :-) Ja jem wędliny drobiowe, jogurty, czasem kurczak. teraz warzywa, a dzis mam pyszna paste z makreli do chlebka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie dziewczęta:) ja tam ssobie gotuje r óne rzeczy smaczne i nie zawsze ale czuję, że ze mnie leci...a jest z czeggo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Poolinka, Hej Dziewczyny! Kolejny dzień na diecie... Ale najważniejsze, ze są efekty! Poolinka! ja nie wytrzymałabym miesiąc bez wchodzenia na wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikipikip
Czytam Was dziewczyny i zazdroszcze wytrwałości a jak grzeszycie to co jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wytrzymałam i dzis rano sie zwazylam:) zaczełam 23.11 -89,4kg, a dzis waga pokazala 83,5kg. jes spoko, zapisalam sie na kurs tanca bachata dodatkowy ruch sie przyda:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poolinka - jaki spadek...gratuluje i zazdroszczę. Ja jak grzeszyłam? Piwkiem przede wszystkim.... a tera dołożyłam owoce, to już chyba nie grzech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zgrzeszyłam delikatnie, bo miałam wigilie w pracy... no to pieroga zjaddlam i 50-tke z sokiem wypilam. ale pozniej wytanczylam duuuzo:) a jutro kolejna impreza taneczna bachata to tez sie poruszam:) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki! Gdzie się wszystkie podziewacie? U mnie była mała przerwa w diecie spowodowana stanem zdrowia. Już myślałam, że dieta pójdzie w odstawkę na dobre. Ale zrobiłam badania i nie jest źle. Teraz znowu przerwa na święta a po świętach od nowa dietka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zbyt czesto sie nie odzywacie na tym forum.. a ja liczylam na zagorzale dyskusje..:/ no nic to ja trwam dalej w dietce i zaczynam szykowac juz menu na swieta:) pierogi zz ciasta otrebowego karpik na parze w sosoe cebulowym.. i jakis sledzik, no i sernik pieczony:) kaapuste ala bigos i salatke dukanskiego gyrosa i pasztet drobiowy:) takie przepisy poznajdowalam niektore juz wybprobowalam. pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki! Coś u nas nie ma ruchu na topiku ostatnio. Ja dziś ostatni dzień w pracy, wzięłam wolne do świąt. Pewnie trudno będzie mi znaleźć chwile na komputer i internet więc dziś wszystkie przyjmijcie życzenia świąteczne: dużo zdrowia, spokoju i zadowolenia z czasu spędzonego wśród bliskich osób... i wesołych świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Faktycznie spokój u nas ostatnio.....Przyjmijmy, że to przez święta.... Ja się prawie trzymam z dieta i wagą, zobaczymy co będzie po Świętach i Sylwestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Dziewczynki!!!!!!! Gdzie jesteście? JAk dieta po świętach? Moja uległa załamaniu..... ale co zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też obżarstwo, ale największe wczoraj, aż w nocy odchorowałam. Po tych kilku dniach luzu trudno wrócić do diety. Na wadze nie staję, bo się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku Dziewczyny obśmy wytrwały w diecie i nasze wagi wskazywały upragnione liczby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CLINTONKA
co myslicie o diecie plus cwiczeniach ( w tym wypadku jazda na orbitreku ) już od rozpoczęcia ( juz od I fazy ) . ? lepsze rezultaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super pomysł czym więcej ćwicz
czym więcej ćwiczysz tym więcej chudniesz a co planujesz jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! I od dziś nowe podejście do Dukana! Było obżarstwo i grzechy, ale dziś zaciskamy pasa i dietujemy. Zapraszam do dialogu Koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CLINTONKA
najczesciej pewnie placki owsiane, jajecznice,rybki:D ja małojadek jestem więc na tak wiele dań to tez sobie nie pozwole:d no to raczej jasne , ze czym wiecej sie cwiczy to lepszy efekt ale boję się , że przy tej diecie zamiast wyszczuplić to mi się mięśnie wielkie zrobią ; [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lialiala
Spoko ja schudlam na tej diecie 30 kilosow moze nie wygladam jak Barbi ale jestem zadowolona jadlam ser kury szpinak i cole zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkie już zrezygnowalyście z dietki co z Wami ja po nowym roku zaczęłam kontynuowac diete a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bercia! Ja często zaglądam, ale pisanie samej ze sobą nie ma sensu... Ja po przerwie świąteczno - noworocznej też z bólem wracam do diety, ale tym razem coś dużo grzeszków mi się zbiera, choć do wymarzonego celu coraz bliżej... Zastanawiam się, czy nie przejść na fazę 2 dni protein i 5 dni normalnego jedzenia /Dukan takową poleca dla osób, które stawiają na wolniejsze chudnięcie i walczące z kilogramami w dolnych partiach ciała i cellulitem/, tylko nie wiem jak później z fazą stabilizacji... A jak u Ciebie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×