Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość berciaa

DUKAN raz jeszcze od 18.10.10

Polecane posty

dziwnie?? mi też spóżnił się 5 dni i był mało obfity ale był, kochana nie wiem co ci napisać może wybierz się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mam silnej woli @ nie ma a powinna być może ta nasza dieta nie jest za zdrowa ale to dopiero parę tygodni więc wątpię zaziębiłam się kaszlę jak szalona macie jakiś sposób na uzdrowienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Biedna Berciaa. U nas na zimę robi się syropy z mleczu na kaszel. Brzmi nie za ciekawie ale są naprawdę rewelacyjne. Ale moze jakiś syrop wykrztuśny z apteki Ci pomoze i tymianek i podbiał bo pewnie gardło boli od ciągłego kasłania. Dziewczyny kupiłam dzisiaj jogurty owocowe light z jogobelli:) Od kąd jestem na diecie szukałam smakowych:) Na prawdę pyszne-właśnie wcinam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Z tym @ to nie wiem co wam poradzić. Ja nie mam z tym problemu bo mam tab. A co do silnej woli...ja wczoraj i dziś mam jakiś taki dzień głodu, ale panuję nad tym...jeszcze. Choć wczoraj chciałam zaszaleć i kupić coś "zakazanego" do jedzenia, ale na szczęście nie było wolnego miejsca na parkingu pod osiedlowym sklepem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:):) Berciaa trzymaj się kochana damy radę:):) Chociaz ja tez coraz częściej myślę że cienko mi idzie z tym odchudzaniem, waga stoi więc żadnej motywacji nie mam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. U mnie z @ też nie obyło się bez problemów, powinnam mieć w ubiegły poniedziałek dostałam dopiero w niedzielę, tyle dni opóźnienia... Zobaczymy co dalej. Ja skłaniałam się do hipotezy, że znów torbiel, ale jak piszecie, to może być również dieta... Zobaczymy. Poczytałam na forum o skutkach ubocznych tej diety, tak, że mam mieszane uczucia, teraz mam robić badania okresowe i trochę się boję, bo jak wyjdzie coś nie tak, to Pani doktor z MP nie podpisze mi zaświadczenia i będą problemy, a nie mogę zrobić prywatnie, bo w pracy nie honorują. Z drugiej strony ja mam dużą nadwagę, a chudnę powoli, więc może ta dieta jest dla mnie. Ja dużo jem /ale monotonnie i tu może być problem/, nie głodzę się i z wyjątkiem tych pierwszych dni diety czuję się dobrze, z tym że PSM miałam ...., że jeszcze nigdy wcześniej tak nie było! Czy to dieta, czy inne sprawy? Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka ;)
Dziewczyny ja jestem na Dukanie ponad dwa tygodnie i tez się trochę łamałam że mało chudne ( na wadze) ale dzisiaj ubrałam sukienkę którą kupiłam kiedyś tam i nie mogłam się w nią do końca zapiąć i wiecie co? Dzisiaj mi się udalo! Jest to dla mnie największa motywacja żeby dalej się trzymać tej diety. Dla zaczynających proponuję porobić dokładne pomiary centymetrem, bo moim zdaniem to najepiej odzwierciedla to ile faktycznie schudłyście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naela-na tej diecie nie powinny wyjść złe wyniki bo dużo warzyw się spozywa. Jedynie co może być powyżej norm to chyba cholesterol . Jesli chodzi o badanie moczu to tam juz więcej moze wyjść anomali:) Ale to takie pierdoły jak gęstość czy odczyn ph. Więc nie martw się na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oryginal! Aż tak bardzo nie przeżywam, jak pisałam czuję się nieźle, głodna nie chodzę, po ubraniach czuję, że coś tam spada, ale nie spada drastycznie, więc zobaczymy... Ale dzięki za słowa otuchy! Atomówka! nie poddaj się, jedziemy prawie z jednej wagi, u mnie tez szybko nie idzie, jeszcze wolniej niż u Ciebie /paradoksalnie, zawsze myślałam, że jak ktoś ma dużo nadwagi to więcej kg spada - ale widocznie mnie to nie dotyczy/, ale może to jest plus, wolniej, ale skutecznie. Razem damy radę, a na wiosenkę to będziemy super kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do cholesterolu, to ja nie przesadzam z jajkami, wręcz mało ich jem. Ja zajadam się kurczakiem i makrelą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Naela :):) muszę wytrwać i schudnąć, a co do cholesterolu to aż boje sie iść na badania ja i tak miałam 260 a po tych jajkach to nie wiem, biore codzienie OMEGA-3 może to nie pozwoli mu rosnąć:) zobaczymy niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dięki za słowa otuchy kaszle dalej a dzień dzisiejszy to jakieś nieporozumienie wszystko w biegu ale naszczęście dluuuuuuuuuuuuuuugi weekend już pojutrze buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bercia! Jak zdrówko? Jest poprawa? Dziewczyny u mnie zastój. Nic nie spada. Prze to ważenia poranne od razu straciłam humor i już mi się chce coś podgryźć niedozwolonego... O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyki. Czytałam wasze wątpliwości dotyczące wpływu diety na zdrowie. Najzdrowsza na pewno nie jest, ale są gorsze. Łykajcie witaminy i na pewno będzie dobrze. Muszę się wam przyznać do mojego grzechu. Zjadłam wczoraj cały wafelek mleczny Prince... I to o 22 już w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ola to przez noc pewnie już spaliłaś:) Mi też waga stoi ale ja tłumaczę sobie to tą ciągle trwającą @ i moimi grzeszkami. Dobrze, ze w górę nie idzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że wszystkie jesteśmy grzesznice mam nadzieję ze weekend będzie dukanowy może zrobię sernik żeby mnie na pączki nie kudsiło co jeszcze można dobrego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj grzeszymy, grzeszymy! Ja wczoraj zaczęłam dni - same proteinki i znów wrąbałam jabłko, do tego robiłam budyń dzieciakom i sama też wrąbałam, taki z cukrem, choć nigdy budyniu nie lubiłam... Co ta dieta z człowieka robi, wszystko co zakazane zaczyna raptem smakować... I ... pewnie zniknę na kilka dni, bo chyba ulegnę z wyjazdem na dwa dni pewnie, albo i dłużej... Zobaczymy. Trzymajcie kciuki, żeby dieta nie poszła w odstawkę, ja za Was też trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naela trzymaj sie dzielnie milego weekendu zycze ja też zachwilę zaczynam dlugi weeken spotkamy się wkrótce może z domku wpadne na nasz topik Bawcie się dobrze dziewczyny ale od lodówki trzymajcie się zdaleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijjjj
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dniu wolnym. Jak wam mija czas? Ja dziś już po obowiązkowych otrębach, a w lodówce już czeka serek wiejski :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomówa- nie wiem dlaczego... może opisz co jadłaś ostatnio. Może bierzesz jakieś leki, które hamują spadek wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biorę leków, a jem serki homo waniliowe, i piersi z kurczaka , serki wiejskie , piję dużo wody, i tak wogóle to ostatnio mało jem bo jakos mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...chciałabym zacząć tą dietę od dziś,ale samej jakoś trudno...mogę się do was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Xenia Atomówa- ja bym zdecydowanie wyrzuciła te serki homo. Ich nie powinno sie raczej jeść, a Ty jesz w dodatku smakowe.Cała reszta jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nowiciuszką jeśli chodzi o tą dietę,ale też mi się wydaje,że serki waniliowe nie powinny być brane pod uwagę przy tej diecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam xsenia38, ja wiem że się nie powinno ale ja innych nie moge do ust wsadzic nie znosze naturalnych, a ile jecie posiłków dziennie bo może problem jest w tym że ja bardzo mało jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomówa- postaraj się z tymi serkami.Bo inaczej będziesz się katować dieta a efektów ani widu. Ja już tez nie mogę patrzeć na serek wiejski, ale "mięsnym" dniu wczorajszym to dziś go nawet chętnie zjadłam. Ja też mało jem. Wczoraj o 10 na śniadanie jajecznicę z 3 jajek, a o 17 dwa kawałki mięsa wołowego ( od przyszłej teściowej). I to wszystko. W tej diecie tak to jest, że z dnia na dzień je się coraz mniej.Może Twój organizm się zaparł a potem poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Witam po długim weekendzie! Dieta utrzymana i jest spadek wagi. Dziś już 4 tygodnie dietkowania i 6,5 kg mniej!!!! :) :)) HURA!!! Po ubraniach już widać! Weekend do kitu, najgorszy jaki przeżyłam... Ale jakoś przeżyłam. Jednak Teściowa to.... Muszę wszystko dobrze zapamiętać i jak sama będę teściową nie robić tego co moja... Atomówka! ja też jem serki homo waniliowe danio /1 dziennie/ - waga nie spada rewelacyjnie, ale jest dobrze wychodzi, że 1,5kg na tydzień - dla mnie super! Nie poddaj się, ja też na początku narzekałam, myślę, że trzeba być wytrwałym a ruszy. Dziewczyny, pierwszy raz tak długo wytrwałam na diecie - 4 tyg i jestem zadowolona, bo są efekty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×