Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upokorzona, rozczarowana

Pomóżcie mi przetrwać tę noc, pierwszą noc po tym jak dowiedziałam się o

Polecane posty

Proponuję kawkę :) Coś pysznego z rana po przebudzeniu. Za oknem słoneczko, na trawie już pełno pożółkłych liści klonu, brak wiatru...chyba będzie piękny dzień :) Po kawie zapraszam na spacer. Miejmy nadzieję, że u naszej autorki sporo się wyjaśniło ale... przesyłajmy jej cały czas nasze dobre myśli...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wybieram się na spacer z moim czworonogiem. Lubię soboty, gdy jestem sama do popołudnia i spacer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mnie wczoraj zeźlił ten wątek, ale emocje opadły (przynajmniej moje). Dokonujesz własnych wyborów i podejmujesz własne decyzje i tak ma być!!! Oby słusznych. Pytanie do autorki...tak z innej beczki: czy to Ty jesteś tija30? Bo jeśli tak niezły ze mnie madafaka wśród ABW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almete
Teraz to i ja sie zezlilam :-( Co znaczy "napisze jak bede mogla " ? Juz wczesniej pisalas, ze odezwiesz sie pewnie w poniedzialek jak maz wyjdzie do pracy ! Toz to nienormalne ! Nie chodzi mi o wiesci od Ciebie bo nie jestem zadna sensacji ale nie widzisz absurdu swojej sytuacji ??? Twoj facet moze isc z inna do lozka a Ty nie mozesz usiasc na komputerze kiedy chcesz i na jak dlugo chcesz ? Napisalas te dwie linijki w tajemnicy jak byl pod prysznicem ? Kobieto szanuj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj no ale napisz cokolwiek
przeciez nie musi wiedziec ze piszesz na cafe. a jak juz zaptyta to powiedz ze pracujesz albo piszesz maila do kogos, ja tez tak móie swojemu mezowi jak nie chce zeby widzial na jakiej stronie siedze... bedziecie razem? on sie wyprowadza?pogodziliscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie może napisać,bo mąz kursuje po domu.Dzwine?jak dla mnie bardzo.Ona się Go boj czy mnie się wydaje?Pan i władca wrócił do chaty to teraz cicho sza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjm
nie rozumiecie to taki typ kobiety podporządkowany męzowi ona nie będzie ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabierz laptopa
do innego pokoju i powiedz ze musisz przez troche pobyc sama zeby zebrac mysli-po tym co przeszlas to zrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upokorzona i rozczarowana : almete, bardziej chodzi o to że nie chcę żeby wiedział, o tym wątku A jakby się dowiedział to co?Akcja zupa była za słona?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego nie rozumiecie? nie chce,żeby mąż przeczytał wątek, bo wyraźnie tu napisała, że go kocha i chce być z nim pomimo tego co zrobił. wystarczający powód, żeby facet tego nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest kwestia tego, że ja się go boję, ale po co mu wiedzieć że tu piszę? Dla wszystkich ciekawych niezależnie od tego czy nam kibicowali, czy nie. Chcemy oboje, to posklejać. Potrzebujemy na to czasu i spokoju. Laptopa nie mam. Komputer stoi w pokoju gdzie cały czas przebywamy, więc nie bardzo mam możliwość pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy możecie się od niej odpierdolić? co to jest? wiwisekcja? reality show? weźta se poczytajcie fakt, albo "no co ty", tam są ciekawsze rzeczy. Za chwile zażądacie od niej relacji na żywo z sypialni. ależ wy jesteście wścibscy. myślicie, że ona nie ma co robić tylko jakimś ciekawskim klępom będzie się spowiadać z każdego kroku? ja na jej miejscu, to na weekend bym was w ogóle olała, weekend jest dla rodziny. wy nie macie życia swojego? żenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciakocia 👄, no właśnie, przecież każdy (CHYBA!!!!) ma swoje życie! Miała napisać w poniedziałek- więc AUTORKO! zajmij się swoimi WAŻNYMI sprawami- ciekawscy poczekają do poniedziałku! My możemy tu zaglądać od czasu do czasu... i rozmawiać ze sobą....Ty zadbaj o WAS! No właśnie WSZYSCY do swoich zajęć- SZYBKO! :D Ja dziś jestem sama i... zabieram się za SPRZĄTANIE! Siooooo do swoich zajęć! Jej DAJCIE odpocząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnietak - no właśnie o to mi chodzi :) żeby rozgonić to stado sępów, którzy tylko czekają na jakąś sensację :O ja też mam dziś czas dla siebie i właśnie wyruszam na poszukiwanie butów :) jesień idzie, czas zmienić trampki na coś poważniejszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ul i kotek
jak tam zdrajca i łajdak??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×