Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozwodaz corom

moja córka,mój drugi mąż konflikt

Polecane posty

Gość kot13
---miałam ojczyma--- przejmująca i moim zdaniem jakże prawdziwa opowieść - świat widziany oczyma dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale zaraza, o czym mówimy
Jeżeli kobieta jest w stanie powiedziec do wlasnego dziecka: jak ci się nie podoba mój facet, to się wynośc - czy tak postępuje matka? Spodnie męskie ważniejsze od córki? Matka ma przyjemności, ktoś się nią zainteresował, ktoś ją pieprzy, urodziła sobie kolejne dziecko i to pierwsze już nie jest potrzebne. Ba, wręcz przeszkadza w "miłości" - bo przypomina, że kiedyś był inny człowiek w jej życiu. Matka, która z powodu drugiego dziecka ma w d... pierwsze. Wiem jedno: gdyby matka chciała pomyśleć o dziecku, nie tylko o swojej d... to i kontakt z nowym partnerem byłby inny. Ale ona wybrała fajfusa, który nie ma za grosz przyzwoitości. Niedługo zacznie molestować córeczkę, a mamusia na to się będzie zgadzać. Żeby tylko fiut nie odszedł. Znam to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale zaraza, o czym mówimy
Znam to z autpsji - bo własnie przeżyłam molestowanie. Boli do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doAle zaraz a o czym mówimy
masz absolutna racje!wiele kobiet udaje ze nie widzi ze dziecko jest zle traktowane przez nowego,,tatusia,,a jezeli widza to zgadzaja sie na to w imie tak zwanej,,milosci,,ktora mozna nazwac jedynie popedem seksualnym!niczym wiecej.dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio taki
autorko,miałaś gdzie o radę prosić:tu jest SABAT CZAROWNIC:sfrustrowane porzucone żony i samotne matki tu przesiadują,wyzywają cię,że cię dupa swędziała dlatego za mąz wyszłaś i inne wulgaryzmy,a wiesz dlaczego?BO GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI!!Jakby ktoś się znalazł kto by chciał je przebolcować,inaczej by śpiewały.Faceci od nich pouciekali bo to nawiedzone matki polki-zamiast seksownej bielizny wolały kupić rozpieszczonemu dzieciakowi kolejną nieporzebną zabawkę,a teraz są same i całą miłość chorą,przelały na swoje dzieci,z których wyrastają kryminaliści.UCIEKAJ STĄD BABO I WCALE TU NIE ZAGLĄDAJ,DOBRZE CI RADZĘ,SZKODA NERWÓW:tu pomocy nie znajdziesz,to jakby pytać ślepego o drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhahahhaa
akurat to my mamy pełne rodziny i nie ganiamy za fagasami:-) jak niektóre baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facio
facio,przeczytałam cały topik:może 3-4 rozsądne wypowiedzi,reszta to krzyk wnoszący jeszcze większy chaos do tematu.Pomyślałby kto,że tu same zakonnice siedzą,ale jak świat światem,te co najgłośniej wołają:"kurwa!dziwka!flądra!"to najgorsze puszczalskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX56C
Ale zaraza, o czym mówimy Jeżeli kobieta jest w stanie powiedziec do wlasnego dziecka : jak ci się nie podoba mój facet, to się wynośc - czy tak postępuje matka? Spodnie męskie ważniejsze od córki? Matka ma przyjemności, ktoś się nią zainteresował, ktoś ją pieprzy, urodziła sobie kolejne dziecko i to pierwsze już nie jest potrzebne. Ba, wręcz przeszkadza w "miłości" - bo przypomina, że kiedyś był inny człowiek w jej życiu. Matka, która z powodu drugiego dziecka ma w d... pierwsze. Wiem jedno: gdyby matka chciała pomyśleć o dziecku, nie tylko o swojej d... to i kontakt z nowym partnerem byłby inny. Ale ona wybrała fajfusa, który nie ma za grosz przyzwoitości. Niedługo zacznie molestować córeczkę, a mamusia na to się będzie zgadzać. Żeby tylko fiut nie odszedł. Znam to z autopsji. A ZASZYJ TY SOBIE SZPARĘ CHORA ŁEPETYNO,NIKT CI NIE BRONI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodaz corom
DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE WYPOWIEDZI,niektóre pomogły,nie powiem.Chciałam tylko dodać,że konflikt się zaczął,jak córa pojechała w święta do rodziny swojego ojca i powiedziała,że on jej uwagę zwraca,że nie ma pierdzieć przy stole i ma naczynia myć po sobie,a oni powiedzieli że on nie ma nic do gadania .OD TEGO CZASU WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO-wcześniej jeździła z nami na wakacje i on był dla niej aż za dobry-nawet mnie potrafił okrzyczeć,że jej na coś nie pozwoliłam,albo głos na nią podniosłam. to tyle w temacie,żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktfacio
matki polki nawet mordercę rozgrzeszyły,bo on biedny że tak nienawidził macochy SZKODA SŁÓW GŁUPIE BABY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ręce precz!!!
Ruchacze matek RĘCE PRECZ od nie swoich dzieci!!! A także MORDY w kubeł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego facia czy jak mu tam!
nie zabieraj glosu w temacie o ktorym masz blade pojecie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ręce precz!!!
Ten "facio czy jak mu tam" ma rację i wie o czym pisze. do tego facia czy jak mu tam! -> a kim ty jesteś? - ruchaczem matek? - ruchaną matką? - córką/synem ruchanej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
autorko- bardzo mnie ciekawi, jakie działania podejmiecie w celu naprawy sytuacji - podzielenie się tymi informacjami mogłoby może pomóc innym rodzinom a przede wszystkim uspokoiło (w pozytywnym sensie) dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak powinnas
Jak sama kobieta ma sie zachowac w tej sytuacja jak wniosek mozna wyciagnąc ze 12 letnie dziecko jest bardziej mądrzejsszeo od tamtego frajera Wczesniej opisala jakis kompromis, corka bez zadnego skrzywienia zastosowala sie do tego, a tamten frajer jeszcze sie dąsał i buczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobieta i prosze mni
e nie obrazac dobrze?Ręce precz!!!Ten"facio czy jak mu tam"ma rację i wie o czym pisze.do tego facia czy jak mu tam!->a kim ty jesteś? -ruchaczem matek?-ruchaną matką?-córką/synem ruchanej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32ewdsc
bhahahhaa akurat to my mamy pełne rodziny i nie ganiamy za fagasami jak niektóre baby i tu cię mam:PEŁNA RODZINA-widać że pochodzisz z NIEPEŁNEJ stąd twoja agresja do autorki,jesteś przewrażliwiona i zakompleksiona na tym punkcie.Moim zdaniem większość wulgarnych postów jest tu twojego autorstwa,piszerz pod różnymi nickami,masz problemy ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2sssd
fajnie,niektórzy wyciągają pochopne wnioski,nie znając całej sytuacji,typowe szczeniackie zachowanie,z matki zrobili potwora,a z jej męża zboczeńca i mordercę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2sss6yhjnm ,
większość to zranione frustratki które piszą przez pryzmat swoich negatywnych doświadczeń i w każdym widzą ojczyma-pedofila,albo matkę-kurwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze wiekszosc piszacych
te wulgarne posty,to uczniowie szkol podstawowych i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodaz corom
uwazam ze wiekszosc piszacych te wulgarne posty,to uczniowie szkol podstawowych i tyle ja tez tak uważam. wszystko jest na dobrej drodze"mój mąż zadzwonił do taty mojej córki,porozmawiali sobie o jej zachowaniu,ma on teraz porozmawiać z córką,zobaczymy co z tego wyniknie,mój mąż zasugerował,że być może ona tęskni za tatą i powinien częściej się z nią spotykać,być może dlatego tak się zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak kochas ci zgwałci córkę
dopiero wtedy otworzysz oczęta? Czy też powiesz że corka była zła? Co z ciebie za egoistyczna baba, od razu widać że na facecie ci bardziej zależy niż na własnym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mialam ojczyma
Ja ojczyma nie miałam ,matka wychowywala nas sama -bylo nas 3 .zawsze zazdroscilismy innym dzieciom , ktore mialy drugiego tatusia - samego faktu ze go maja przede wszystkim .Nam zawsze brakowalo nawet na przyslowiowy chleb , mama ciagle zapracowana , zmeczona i smutna ...zawsze chcoielismy zeby byla szczesliwa , zebysmy mieli tego drugiego tate ktory kupuje zabawki , chodzi na spacer , a nawet i lanie daje...tego zazdroscilismy tym dzieciom ktore tego ojczyma mialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mialam ojczyma
moze wiec powinnas sie cieszyc faktem iz tez go mialas i zrozumiec dlaczego matka zdecydowala sie na ten krok -nie wiesz co to bieda dzieki jej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa, juz uwierze
ze ojczym spełnił taką dobrą rolę. Przestan pieprzyc, ojczym - jak sama nazwa wskazuje - z natury jest zły. NIGDY ojczym nie zastąpi własnego ojca, jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodaz corom
[zgłoś do usunięcia] do mialam ojczyma Ja ojczyma nie miałam ,matka wychowywala nas sama -bylo nas 3 .zawsze zazdroscilismy innym dzieciom , ktore mialy drugiego tatusia - samego faktu ze go maja przede wszystkim .Nam zawsze brakowalo nawet na przyslowiowy chleb , mama ciagle zapracowana , zmeczona i smutna ...zawsze chcoielismy zeby byla szczesliwa , zebysmy mieli tego drugiego tate ktory kupuje zabawki , chodzi na spacer , a nawet i lanie daje...tego zazdroscilismy tym dzieciom ktore tego ojczyma mialy BARDZO CIEPŁE SŁOWA,mam nadzieję,że teraz masz w życiu lepiej ,że niczego Ci nie brakuje,tego Ci serdecznie życzę. Do osób które prosiły,żebym pisała jakie sposoby wybrałam na tę sytuację: córka była wczoraj u taty,tata jej wytłumaczył jak należy ludzi szanować,wróciła,przeprosiła ,mąż zaproponował wspólne oglądanie jej ulubionych filmów,zrobił kolację.Rozmawiają ze sobą normalnie,jak przedtem.Atmosfera się oczyściła. Muszę dodać ,że wcześniej on sam nie raz czegoś nie zjadł,żeby ona miała więcej(lody,owoce),nie kupił sobie spodni,żeby ona miała na drugą parę butów,chodził z nią po sklepach,nie patrzył na ceny... to co teraz w złości powiedział,albo dał jej laczkiem na tyłek,to ona go sama prowokowała np.stał koło drzwi,to specjalnie przeszła i trąciła do w plecy,albo jak był w wc stawała pod drzwiami,wydawała ośmieszające dźwięki ii się śmiała że on robi kupę Do osób które wszędzie widzą pedofilów:macie chorą wyobraźnie,albo za dużo kryminalnych programów się naoglądaliście/ do wypowiedzi,że ojczym nie może być dobry:ojczym to również człowiek,a ludzie dzielą się na takich,co lubią dzieci i na takich co nie lubią.Mój mąż należy do tych pierwszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pewnie jestem pedofilką
:D bo synowie mojego męża bardzo mnie lubią, nawet czasami wyrwie im się mamo, ludzie o czym wy tu piszecie, wszystkie sprawy można wyprostować, można ułożyć, ale trzeba chcieć! ci chłopcy, teraz już młodzieńcy wcale nie są ideałami, ale też nie różnią się od mojego syna z pierwszego związku, ale potrafimy się dogadać, potrafimy funkcjonować jako rodzina, bo wiążąc się z partnerem z dziećmi, łączymy się też rodzinnie poprzez partnera z jego rodziną i nie piszcie, że to obce osoby, bo tylko takie wypowiedzi ośmieszają was dziecko waszego partnera znaczy dla was mniej niż dziecko sąsiada, znajomego, niż obce dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodaz corom
to ja pewnie jestem pedofilką bo synowie mojego męża bardzo mnie lubią, nawet czasami wyrwie im się mamo, ludzie o czym wy tu piszecie, wszystkie sprawy można wyprostować, można ułożyć, ale trzeba chcieć! ci chłopcy, teraz już młodzieńcy wcale nie są ideałami, ale też nie różnią się od mojego syna z pierwszego związku, ale potrafimy się dogadać, potrafimy funkcjonować jako rodzina , bo wiążąc się z partnerem z dziećmi, łączymy się też rodzinnie poprzez partnera z jego rodziną i nie piszcie, że to obce osoby, bo tylko takie wypowiedzi ośmieszają was dziecko waszego partnera znaczy dla was mniej niż dziecko sąsiada, znajomego, niż obce dziecko??? właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim jest ojczym?
mowicie ze złem? pedeofilem? chyba pisza to te ktore mialy ojca -i to dobrego- , ja nie mialam i zawsze ,marzylam o drugim tatusiu , ktoregp tez nigdy nie mialam , BRAK OJCA JAKIEGOKOLWIEK TO JESZCZE GORSZE ZLO moze i sa pedofile i inne zla = tak ojciec jak i ojczym nim byc moze - ale nie ma gorszego zla jak bieda ojczym jest czescia rodziny ktora bierze i skoro ponosi obowiazki ma tez prawa np do wspoldecydowania o wtchowaniu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
autorko- nie wspomniałaś, że mąż jest również rozwodnikiem.I to z dziećmi. Może córka czuje się niepotrzebna w tej rodzinie?Na pewno należy jej się więcej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×