Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

ja jestem, chyba, bo muszę coś porysować, inaczej mnie znowu kobieta zabije jutro. A nic mi się nie chce, chociaż nie nic, wina bym się napiła z chęcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwą jakąś, nawet nie takie złe, gdyby nie format 100/70 i gdyby nie to że mi się kompletnie nie chce :o ale umiesz tak się celowo wprowadzic w OOBE? ciekawe musi być, ja nigdy nie próbowałam się nauczyć, ale może kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie umiem, próbowałem przez całe wakacje ale nic z tego nie wychodziło. A teraz jak se dałem spokój z próbami to samo zaczęło przychodzić co jakiś czas. A wczoraj po raz pierwszy udało mi się opuścić ciało, co prawda tylko prawą ręką, 2 razy, ale i tak uważam to za sukces :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi czasem samo przychodzi LD, też nad ranem . Ale takie niekompletne, bo otoczenie mam narzucone, ale robić mogę co zechcę. Trochę jak RPG bez Mistrza Gry, w sensie świat już jest stworzony. Ale to może dzięki tym próbom, chociaż dawno były, bo całkiem samo raczej by nie przyszło, ale nie wiem, zbyt się na tym nie znam. Ehh, ale też bym chciała trochę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×