Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylvia1974

zaśniad groniasty

Polecane posty

Trudno to wszystko ogarnąć ale dziś już wiem. Wczoraj pani ginekolog po zrobieniu dwóch usg stwierdziła, że nie słyszy bicia serduszka. Byłam przerażona- uspokoiła mnie stwierdzając, że płód jest mały i się schował. Wypisała mi luteine- lek na podtrzymanie ciąży oraz kazała zrobić badanie HCG i za tydzień do kontroli. Wracając do domu beczałam i miałam najgorsze myśli. Pierwszy tel do męża, drugi do przyjaciółki. To dzięki jej zdrowemu podejściu do zaistniałej sprawy trafiłam dziś do innego ginekologa. Marzyłam o cudzie - niestety cudu nie ma. Martwa ciąża- zaśniad groniasty. W sposób jak najbardziej ludzki wszystko mi wyjaśnił i odpowiedział na moje pytania. Jest mi źle i nie umiem się z tym pozbierać. Mimo wszystko mam nadzieje i wierzę w cud. Obok w pokoju śpi moja córeczka, która ma 3 latka i 8 miesięcy- jest zdrowym i radosnym dzieckiem. Idę na zabieg do szpitala i bardzo się boję- nie wiem ja to będzie dalej. Od wszystkich inf przeczytanych w necie robi mi się niedobrze i coraz bardziej się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×