Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka1209

BOŻE NARODZENIE 2010

Polecane posty

Gość bluberd
a macie ulubione filmy/odcinki seriali o tematyce BN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśKAAA
Filmy; cztery gwiazdki a christmas carol 2009 kevin[ wszystkie części ] i bajka ; pomocnik św. mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprocz "Kevina ..." polecam: Witaj Swiety Mikolaju Rok Bez Mikolaja Magiczna Kula Sniety Mikolaj Brat Swietego Mikolaja Swiateczna Historia -Christmas Shoes (POLECAM!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie widziałam ani żadnych ozdób świątecznych, ani choinek, ani gazetek z rzeczami świątecznymi... szkoda.... ale cały czas czekam na świąteczną reklamę coca - coli:D a jej jak nie ma tak nie ma:( a w tamtym roku o tej porze już leciała, o ile mnie pamięć nie myli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IKA@IKA@IKA
Hejka Ja mieszkam za granica i tutaj juz pachnie swietami ,sklepy postrojone .jedzenie swiateczne a w telewizji filmy swiateczne;)) co roku przybywa mi wiecej ozdob ale nie na choinke raczej wystroj mieszkania, a zajadamy sie. uszka z barszczem pierogi z grzybami i ruskie na grilu. ziemniaki rybka kapustka krokiety ryby w galarecie,itd ciasta a ze pochodze z slaska to w 2 dzien swiat kluski roladki i czerwona kapusta. ogolnie duzo zarcia a potem dieta;))cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IKA@IKA@IKA
takze piszcie co zajadacie a ja wyprobuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kevina mi tak obrzydzili puszczając go co roku, że po prostu znienawidziłam ten film :( Marzę o Świętach bez Kevina ;) Moim ulubionym świątecznym filmem jest Mikołaj z 34 ulicy/Cud na 34 ulicy(film ma różne tytuły) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w domu 3 zarlokow, wiec pierogow robie 100 pol na pol z ruskimi. uszka sa tylko na raz;)) w polskim sklepie kupuje makowiec a reszte pieke. roie tez tort alkocholowy naprawde glowa szumi;)) pierniczki robi moja mama. jest tez smutna strona swiat to juz 2 bez mojego taty. wracam do czytania was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) w moim rodzinnym domu zawsze swieta byly obchodzone z pelnym namaszczeniem i nawet tera jak juz sie nasze drogi rozeszly i na obczyznie tylko z mezem, kazdego roku robimy powazne plany swiateczne. chce zeby bylo jak kiedys, kiedy bylam mala... nie wiem jakie dokladnie potrawy beda bo jeszcze nie ustalalaismy ale szukam przepisu, sprawdzonego na ciasto marchewkowe... no bo co? sam makowiec i sernik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj tez przesadzaja z filmami ,ale kewina to dopiero w swieta puszczaja;)) zreszta w lipcu tez byly caly miesiac filmy swiateczne;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika... ja w zeszlym roku wyprobowalam przepis na szybki makowiec. w polskich sklepach to nie to samo co domowy... mak przygotowujemy jak do zwyklego makowca, a ciasto zamiast drozdzowe uzylam francuskie, mrozone... pyszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Coralick.Perwersja.znacznie_lepsza Przyznam sie ze ja mialam straszny problem z swietami tak 10 lat temu o polskich produktach moglam zapomniec a teraz 2 polskie sklepy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coralick ja nigdy nie pieklam obawiam sie ze makowiec przewyzsza moje zdolnosci kulinarn e... ja to tylko serniczki i jakies ciasta z galaretka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto z marchewką; 4 całe jajka 1.5 szkl cukru 1 szkl oleju slonecznikowego 3 szkl mąki 2 łyzeczki cynamonu 1 łyżeczka sody 2 łyżeczki proszku do pieczenia 2 szkl utartej marchwi wszystko razem rozmiksować. piec ok 1 godziny masa jogurtowa; 1 kostka masła (82% tłuszczu) 0,5 szkl cukru pudru 0,5 szkl kefiru sok z cytryny masło utrzeć z cukrem pudrem. następnie dodawać powoli kefir i trochę soku z cytryny. ciasto przełożyc masą, na wierzch polać polewą i posypać kokosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze ja nie korzystam z polskich sklepow. strasznie mnie wkurzaja. ceny pod niebiosa tylko dlatego ze na mleku pisze "laciate"... wiec odnalazalm juz w ichnich sklepach wszytko czego potrzebuje i jesli kupuje to tylko czaaaaasaaaami kielbase... choc takie firmy jak sokolow czy morliny zeszly na psy... chyba ze na eksport miela bude z psem:O a gdzie siedzisz ika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiec makkowca
Ja byłabym zainteresowana przepisem na makowca ,z tym ,że chodzi o przepis na ciasto które na pewno sie uda----makowiec jest trudny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacznie_lepsza... dzieki wielkie... mam nadzieje ze masz ten przepis sprawdzony. ostatnio pochlonelam w pracy sluszny kawalek takiego ciasta i do dzis nie zapomnialam smaku :) dzieki wielkie. juz idzie do zapamietanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zwiazku z tym ze moj makowiec drozdzowy zawsze sie rozjezdzal zastosowalam ciasto francuskie wiec chyba niewiele pomoge :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiec makkowca
zgadza sie -drzodzowe sie rozjezdza-przerabialam to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje w polkim sklepie bulka tarta i maka ziemniaczana no i kapuste i swieza kielbase jak sie trafi, a ty gdzie ciebie zawialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika ja Eire :D... To prawda... bulka tarta i maka ziemniaczana!! ale to juz mamy w normalnych supermarketach wiec staram sie tam nie zagladac... mozna makowca jeszcze sprobowac ulokowac w takiej keksowce! moze sie wtedy nie rozjedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×