Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aliksandra

MAM TALENT komentujemy NA ŻYWO

Polecane posty

Gość plastolina
to dobrze kuba powiedział bo w ostatnim półfinale tak jakby odwoływał się do współczucia dla niewidomego i namawiał do głosowania na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głosowac na PAWŁA
Bednarek juz wygrał, ma zespół własnie wydali płytee!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
Ja też zauważyłam, że on jest pewny tego, że wygra. Po jego mimice, słowach. Dostaje pewnie na nk i innych portalach komentarze, że będą na niego głosować, że jest wielki itd. i pewnie myśli, że wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale np ta dziewczynka nie powinna byc w finale, owszem ładnie śpiewa ale moglaby isc od przedszkola do opola i tyle, skonczy jak Kulawik, ale Klaudia chociaz Śpiewając powalała na kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafaiojflasvgdsa
ale tak szczerze...czy chłopak który nie ma pewności siebie, jest dziwnie pogubiony i nieśmiały ma szanse na sławę?? nie sądze...a ten drugi? Bednarek ...mam wrażenie że małolaty na niego będą głosować bo przystojny brunet ..kurcze to nie fair! jak dla mnie Paweł bardziej zasługuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bednarek w notowaniach internetowych wali na głowe pozostałych uczestników, zresztą ma rzeszę fanek, widać było na ostatnim koncercie gdzie był gwiazdą na końcu a Afromental grał jako przedwstęp koncertu Kamila niebywałe ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgdd
ja uważam że głos Bednarka nie jest wart taaakiej kasy, jest fajny, poprawny i tyle nie przesadzajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastolina
nie chodzi o sławę :D tylko o kasę i to jak kto ją wykorzysta. Jestem przekonana że Piotr wygraną zainwestowałby właściwie, a Kamil no cóóóż.... ujarane Lipki byśmy mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
Dokładnie. Wg mnie Kamil ma talent, ale te "ochy i achy" słyszy nie ze względu na niego tylko ze względu na swoją urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokodżamboo
Zgadzam się z tolerancją, mała jest dobra, ale za młoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia sochacka
bednarek nie taki przystojny tylko pryszczaty i ajkby trochę "zaniedbany" już bardziej pod tym względem lepszy jest Lisiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
Ale wg mnie Bednarek bardziej ma to "coś" w urodzie niż Liskiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle oceniacie Kamila.. myślicie, że ona całą kasę przejara?! Już nie róbcie z niego nie wiadomo kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokodżamboo
Bednarek pewnie zyskał teraz grono napalonych fanek w przedziale wiekowym 14-16 lat, które wcześniej nie wiedziały czym jest muzyka reggae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastolina
a powiedzcie mi kochani jak to będzie wyglądało czy po występach poprostu ogloszą zwyciezce czy moze jakies jeszcze ścisłe finały i kolejne głosowanie się odbędzie? Nigdy nie oglądałam mam talent. Tzn poprzednich edycji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest problem..
małolaty tylko patrzą a tu należy jeszcze słuchać i analizować a z tym już kłopot:( jak dla mnie człowiek musi mieć w sobie jeszcze charakter pewną mądrość a nie tylko szaleństwo i głos...Kasia ma coś więcej w sobie niż ciało a Sabina tylko ciało ( tak ja to widzę) ...podobnie faceci, Paweł jest wokalistą i ma dużo w głowie a Bednarek mam wrażenie...hm.. dość imprezowy typ i chyba nie przygotowany na 300 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia sochacka
każdemu podoba się co innego, mnie np ujmują głębokie oczy Lisieckiego, śliczne białe zęby, czysta cera bez skaz, uprasowane koszule itp Bednarek wszystko ma przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Lisiecki to taka tzipa ,pewnie nie wie do czego penis służy :D takie robi wrażenie przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
Dokładnie. Kamil to typowy chłopak w tym wieku - imprezki i dobra zabawa. I gdzie tu dla niego tyle kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO BOSS pomarańczowy
paweł jeszcze umie grac jako niewidomy to sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastolina
aliksandra ale prostak z ciebie :classic_cool: pasujesz do fanek bednarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaaaaa
panowie L. i B. to typy gimnazjalistek które tylko PATRZĄ kto jest przystojny a co to kurcze? męski Tap Madl!! zmieńcie sobie program i jarajcie się wyglądem tam, tutaj powinna kasa iść do kogoś kto chce coś więcej od życia poza imprą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
aliksandra: hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam Piotra
Lisieckiego osobiście i najważniejsze że to dobry człowiek, uczynny, uczciwy, a że jest skromny? Czyżby w dzisiejszych czasach była to wada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydz sie dziołcho
aliksandra zalosne i prostackie to co piszesz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×