Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gizula888

Mięsne przystawki na imprezkę

Polecane posty

Dziewczyny znów proszę o pomoc - szykuje swoje urodziny, chciałabym zrobić jakieś przystawki ze schabu na zimno - oby to nie był schab ze śliwką i w galarecie:)) moze macie coś sprawdzonego? Znalazłam przepisy z pomidorami suszonymi, ale nie wiem czy to dobre. Oczywiscie z zimnych przekąsek mięsnych zrobie półmisek wedlin i może galaretki drobiowe - szaszłyki czy kiełbaski powinny być na ciepło więc odpadają. Może macie jakieś sprawdzone przepisy nie koniecznie tylko ze schabem, choć te najbardziej są pożadane - czekam z utęsknieniem i dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomidorami suszonymi
na pewno będzie pyszny. Śmiało rób. Nie wim jakego przepisu oczekujesz. Na ile sposobów można podać schab na zimno, jeśli nie chcesz ze śliwką ani w galarecie? Upiecz schab, a do niego zrób sosy - np. chrzanowy (może być np. z wasabi, zawsze to coś innego), żurawinę, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze wystarczy w google wpisac i wyskakują przepisy, ale zastanawiam się czy ktoś z Was nie ma sprawdzonego przepisu nie ze śliwką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma robi atk
folia aluminowa-plaster schaby-przyprawy, pieczarki, ser z. pomidor suszony w oliwie czy tez oliwki...to wszystko na miesko..zawiniatko zrobic i do piekarnika....szybko sie robi..malo syfu przy tym..i nie trzeba nic mieszac, pilnowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladki
upieczony schab kroisz na cienkie plastry , ukladasz je na foli aluminiowej tak aby powstal prostokat ( zakladaja boki na siebie plasterki ) Calosc smarujesz serkiem philadelphia zmieszanym z 1-2 lyzkami chrzanu i pieprzem . Zwinacjak rolade, wlozyc do lodowki na 1-2 h , kroic pod ukosem . U mnie na imprezie robilo furore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×