Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kicia00111

co myślicie o seksie bez zobowiązań

Polecane posty

wprawdzie nie mam doświdczenia bo nie probowalem, ale z obserwacji wiem ze jesli sie nie wkradą uczucia, co jest bardzo trudne to jest to do zrealizowania. Jesli wyczujesz oment w ktorym sie zaczniesz sie angazowac i bedziesz umiala to przerwac to....moze by warto było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heven
hm? raczej tak zrobiłbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem brak adresu brak numeru i brak ojca dal dziecka lub ojciec jest dupkiem myślącym fiutem a nie głową przez co dziecko cierpi przez "mądrość rodziców"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treebor
a ile masz lat? Bo taki seks wymaga dojrzalosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treebor
jak ci bedzie dobrze, to zechcesz znowu z tym samym fiutkiem, potem jeszcze raz, a potem nie bedziesz chciala innego i dramat gotowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heven
Myszka 83 oczywiście masz racje trzeba myślec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treebor
a interesuja cie doswiadczenia ze strony kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku z moim mężem spotykaliśmy sie na seks bez zobowiązań by zajebiście :) ale kiedy razem wyjechaliśmy na Mazury to się zakochaliśmy i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knight rideR
Można. Od obydwu stron zależy jak długo to trwa. Ja ma przyjemne doswiadczenia i nikt nie czuł się pokrzywdzony czy wykorzystany. Mimo, że poszliśmy w swoje strony po pewnym czasie, zostalismy znajomymi i kontaktujemy się, ale już bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a potem brak adresu brak numeru i brak ojca dal dziecka lub ojciec jest dupkiem myślącym fiutem a nie głową przez co dziecko cierpi przez "mądrość rodziców" " jezeli ma to byc sex BEZ ZOBOWIAZAN ,to proste,ze dokladne info. na temat ew. kochanka jest zbedne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia00111 -> jak chcesz to to zrób tylko licz się że możesz zostać z opinią dziwki i w najgorszym wypadku (choć przy dobrym zabezpieczeniu szansa jest bardzo mała) samotną matką bez alimentów. A i jeszcze trzeba wziąć pod uwagę choroby przenoszone drogą płciową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knight rideR
Kicia nowa i kicię korci:)) Lubimy kotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treebor
a ja mysle, ze juz to robisz, tylko jestes ciekawa, czy jest nas wiecej.. To tylko tak sie nazywa..bez zobowiazan.. Tak naprawde nikt z nas nie wie, co bedzie potem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×