Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kicia00111

co myślicie o seksie bez zobowiązań

Polecane posty

Gość treebor
no to do dziela, zobaczysz jak to jest, a potem nam opowiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knight rideR
Opisz egzemplarz a poza tym lepiej żeby to nie był ktoś zupełnie anonimowy. Jednak jest to oddawanie siebie czy swojego ciała, więc raczej nie całkiem w obce ręce. Wypada mieć jakiś szacunek do siebie i nieco pewności z kim się ma do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go bardzo dobrze znam wiem o nim wszystko ale on nie chce angażowania a ja się boje że coś do niego poczuje i nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knight rideR
No to już jest początek problemu. Za dużo o nim wiesz i już jesteś zaniepokojona tym wszystkim. Jeśli jesteś pewna, że dasz radę i masz siłę, to wejdź w to. Pamiętaj, że musisz być na tym samym poziomie emocji co on, bo jeśli jesteś tą słabszą stroną-będziesz cierpieć. Chyba, że stać cie na to i możesz sobie pozwolić na szaleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia00111 -> coś im się wydaje że ty już coś do niego czujesz. bo nie chcesz przygodnego seksu z byle kim tylko z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knight rideR
No to my juz ci tu nie pomożemy. wiesz na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do tematu fajnie by tak było raz czy drugi zaszaleć z kimś bez zobowiązań ale nie sądzę żeby tak bez uczuć się dało ...długo ...i tak prędzej czy później jedna z osób się zaangażuje ...ale szczerze podziwiam tych którzy na to patrzą z dużym dystansem i po prostu się dobrze bawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadameSeksuolog
kurdee ja myśle tak: mam faceta od 6 lat, który zmienił się w gbura i chama a ja mam nadal powodzenie a nawet większe niż te pare lat temu :) i tak sobie myśle.....,że czasem mnie korci taki seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dla tej jednej chwili warto spróbować bo nie wiem czy lepiej żałować że się nie spróbowało niż żałować że się tego nie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...nie tylko Ciebie korci taki seksik ,to taka odskocznia od codzienności mogła by być : zaszaleć ,ulżyć sobie ...ubrać się i zmykać do do domu ..ale ...no właśnie zawsze jest jakieś "ale "....i czasem jeszcze sumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadameSeksuolog
no przeżytych 6 lat razem, mieszkamy razem 5 , wieczory zawsze wspólne... wspólny majątek....chyba sumienie :D ale nie moge na niego patrzeć czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadameSeksuolog
ale jak widzę jak mili przystojni mężczyzni na mnie lecą... sympatyczni uśmiechnięci a potem patrze na mojego gbura, który ostatni raz nie pamietam kiedy sie uśmichnął tylko chodzi z nabuzowaną miną plus goli się raz w tygodniu.... to jak myślicie co mogę czuć???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiał być jakiś powód że zmienił sie w takiego gbura ja bym zmieniła albo własnie spróbowała z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knight rideR
no cóż...Kobieta i facet mają naturę poszukiwaczy i zbieraczy doswiadczeń i doznań. To nic złego. Inaczej nie ma rozwoju. Żałuje się najczęściej. Albo dlatego, że się nie zrobiło albo, że się zrobiło ale ile emocji, frajdy i adrenalinki przy tym...Jeśli o to wam chodzi też (poza przyjemnością), to polecam. Odradzam późniejsze zadręczanie się. Zazwyczaj kobiety mają z tym problem, ale są takie które bez problemów żyć nie mogą i lubią ten masochizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadameSeksuolog
mino tego,że na mojego czasem nie moge spoglądać...jest chamski, musze sienieraz za niego wstydzić wśród ludzi-taki cham plus roztył się na maksa :) to bym go nie zostawiła... ale jak wy to robicie kobiety, jak? co mówicie swoim gburom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadameSeksuolog
ap ap ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×