Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jullila

Mam męża chama.Co najgorszego powiedział Wam facet którego kochacie?

Polecane posty

moj tez kiedys probowal,ale nie pozwolilam sobie na to - powiedzialam mu,ze jak bedzie sie tak odzywal,to wystawie mu rzeczy za drzwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takainna
Że jest zmęczony, jak chciałam się do niego przytulić. To trwa od kilku miesięcy. Poza tym przeklina w takich miejscach, gdzie mógłby użyć łączników zdań bardziej eleganckich, typu "ponadto", "aczkolwiek", "poza tym", itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój chłopak powiedział mi że jestem tłustą świnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mi facet powiedział coś takiego jak wam to już dawno by nim nie był. Naiwne jesteście i wybaczcie, ale durne skoro tolerujecie takie chamstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój były mąż mówił do mnie cepie, p**do, debilko, jebnij sie w ten łeb, bezmuzgowiec ....a w ekstremalnych przypadkach k***iszcze rozplaszczyło piżdzisko na foteli, suka p********a, k***a d****** niedorozwój, głąb ird... ale to nie był facet którego kochałam dzisiaj o tym wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wam cos serio na mozg padlo ze z takimi ludzmi jestescie?! To przeciez kompletnie nienormalne zeby tak sie wyzywac :O i w tak prymitywny sposob zwracac do siebie :( Czy Wy wszyscy z jakies patologii pochodzicie??? Nawet sobie nie wyobrazam, zeby maz sie w tak sposob do mnie zwrocil. Co to za jezyk i zachowanie???!!! Nawet gdy mamy roznice zdan (wiadomo, zdarza sie w kazdmy malzenstwie) to przeciez nikt nikogo nie bedzie wyzywal bo co to ma przyniesc oprocz negatwnych uczuc do wspolmalzonka? Ani nie wplywa to konstuktywnei na rozwiazanie problemu ani na uczucia miedzy Wami :O Boze, gdzie i z kim Wy zyjecie? :O wydaje mi sie to staszne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze: nic nie powiedział. Zniknął z mojego życia z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj powiedział ze jak mnie p*****lnie ,to trupem padnę albo. że lepiej żebym zdechła jestem niewygodna bo on ma kochanke .s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz tego kazał mi usunać ciaże(nie usunęłam..mam syna)niedawno wyrzucił mn ir nogami z rozpędzonego auta na ulicę i odjechał..a innym razem jak jechałam po chleb rowetem..to"ty k***o bo Cie zabije i chciał mnie rozjechać.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiście gróźb oraz próby usiłowania zabójstwa nie zgłosiłaś na policję ani do prokuratury? Jaja sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mi mówi, że jestem jeb***ta i obraża moją rodzinę. Wiesniak jeden, a ma 100 razy gorszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego to doszło? Świat zwariował! Kobiety chwalą się, że WYBRAŁY sobie na męża, chłopaka, partnera chama, buraka, agresora itp. :( A tylu wartościowych chłopaków i mężczyzn jest samych. Dziwny jest ten dzisiejszy świat i żyjące w nim kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety lubią, kiedy facet je szmaci i nimi pomiata, a niby skąd ta popularność opowieści i filmu o psychopacie Greyu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wciaz z nimi jestescie?????To jakas patologia!Piszecie, ze na wyzwiska odp.tak samo,ale czy to jest wyjscie?Chcecie zyc i wychowywac dzieci w takiej patologii?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One to lubią, jeśli nawet nie uświadamiają tego sobie albo boją się do tego przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet źle się czuje i poprosił mnie o zrobienie herbaty!!! co ten choooooy sobie mysli???? że jestem jego służącą??? TO ON MA SŁUŻYĆ MNIE!!!! CHAM JEDEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zaczął się do mnie odzywać jak mężowie wyżej gdy urodziłam nam dziecko. I co niby teraz mam zrobić? Łatwo się gada ,,odejdź",a córka uwielbia ojca z wzajemnością,on się nią dużo i świetnie zajmuje,powiedział,że jak chcę odejść to bez dziecka i on to w sądzie wywalczy. A gdy przegra to nie da mi żyć. A do porodu ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×