Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turbodymomenka

30 kg w dół!

Polecane posty

Gość Turbodymomenka
Obudziłam się wcześnie rano, bo i zmiana czasu za nami i pomyślałam: o matko! to już!!!! Aż strach sie bać. Dziś na śniadanie płatki z mlekiem 0,5 , na obiad coś wymyślę. Życzę spokojnego dnia, a jeżeli będziecie miały go "w trasie" to szczęśliwego powrotu do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platki wcale nie jest sa
takie zdrowe!!!! mleko w pewnym wieku juz jest zle trawione. zrob sobie omlet z jajka z musem jablkowym. albo zjedz 2 kromki pumernikla (ma b malo kalorii) z warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turbodymomenka
Pije mleko w dużych ilościach i nie mam żadnych problemów z jego trawieniem. A płatki są bez cukru, ostatni hit w marketach "Zdrowy Blonnik" formy Granex. W smaku trochę mdłe, ale za to bardzo sycące. Listopadowa, a twój synek to ile ma lat? Mój ma 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbodymomenka moj synuś ma 2 latka tzn. 13 listopada kończy i bedzie imprezka domowa i tego sie boje...:( bo zrobie troche żarełka i pewnie sie nie powstrzymam przed zjedzeniem...:( Ja uciekam zaraz na cmentarze wiec po południu wpadne do was...:) papapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. Obiad dietetyczny udało mi się zaliczyć, tj gotowana rybę+ brokuły. I nawet mało soliłam, a solić lubię. na kolacje przygotowałam pastę z 2 jajek z tuńczykiem + ogórki kiszone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Mój dzien dzis nie zabardzo udany.....obiad u rodziny...nie wypadało nie zjesc:( i potem rodzinka sie do nas zjechała i była katastrofa ale tak myslalam zeby nie zaczynac diety w swieta...:) jutro bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzisiaj od nowa zaczynam dietę .niestety trochę cięższa niż kilka dni temu :( ale to nic już wiele razy tak było i pewnie nieraz będzie do tego zbliża mi się okres więc apetyt ogromny najważniejsze że nie zrezygnowałam przez weekend z kijków niestety w tym tygodniu tylko raz siłownia ale tak to jest z czasem dziś na śniadanie serek wiejski z chudą wędliną Co tam u Was? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) mogę dołączyć? dokładnie 30 kg chciałabym z siebie zrzucić...w grupie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbodymomenka ja zaczynam od dzisiaj... i jakoś się trzymam... ja mam 174cm i 88 kilo teraz... i tez jakieś 25 kilo do zrucenia :) także trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) dziewczyny startuję z wagi 94,5 kg :) ( ważenie z 24 października) tak jak Majka zaczęłam stosować dietę dukana, mam nadzieję że tym razem wytrwam...już nie pamiętam ile diet w swoim życiu stosowałam !!! jak na razie same porażki....jedynie przy karmieniu waga spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliowa88
Siemanko dziewczyny :) Ja wprawdzie chciałabym zrzucić tylko 5 kg ale rozumiem Wasz ból.... od zeszłej zimy schudłam 10 kg i wiem jak jest ciężko ale trzymam za Was kciuki i wierze, że Wam się uda :) pozdrawiam Was serdecznie i całuje :) Mam nadzieję, że w lato zaskoczycie wszystkich nową figurą i co najważniejsze będziecie się dobrze czuły w swoim ciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czas po przerwie świątecznej wrócić do pracy. Ale Was się namnożyło :)) Ale fajnie... Witam wszystkie serdecznie. Dzien dzisiejszy nawet udany, choć ssie mnie troche w żołądku. Maiałm ochotę na porządną kanapkę, abo kebaba, abo później rafaello mi się zamarzyło i głowie świdrowało wszytko...wszytko czego jeść nie powinnam.Wymieniać to w sumie mogłabym bez końca. Eh :( detoksu c.d. Ale jakos nie czuję, jeszcze tej fali,i tego przypływu sił i tzw "kopa". Wy też tak macie? Ja na razie jem tak- bo muszę i mimo, że staram się o tym jedzeniu myśleć inaczej to fazy nie łapię. Jeszcze.... A dup*****ko w lustrze nie kłamie :)) Wczoraj widziałam zdjęcia swojej koleżanki, po 2 ciążach w stroju kapielowym. :( Serio- wygląda tak jakby nigdy nie rodziła, a jaka figura...... Łeeee Ale smęcę. Niech ktoś mi dla porządnego kopa, wszystkie Was powinnam gonić bo chyba jestem rozmiarem naj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dużo od Ciebie nie odbiegam....;) podejrzewam że taki sam rozmiar nosimy ? ja 46 :( ale mam nadzieję że niedługo to się zmieni!! ja dostałam "kopa" od mojej dwu i pół letniej córeczki , która schwyciła mnie za schaby i zapytała co to jest mamo? :( lekkiego wstrząsu doznałam a potem dodała : mama jest gruba? :( drugi kop....i tak po raz 100 wzięłam się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ja od syna też słyszałam wiele "pokrzepiających" opinii. Sęk w tym, że szczerość dzieci jest bezcenna, a że człowieka przy tym "zwala z nóg" to już inna bajka.... Co do rozmiaru to ja mam 48 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulllka26 udzielam się wyłącznie na kafe. Jak masz ogólne pytania to wal smiało- odpowiem na te, na które mogę odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moge się dołączyć? ja tez potrzebuje jakieś 30 zrzucić... Już raz udało mi się 25 niestety 5 przytyłam i chce dietę ciągnąc dalej a mam pytanie nie boicie się rozciągniętej skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzę z założenia, że lepsza rozciągnięta skóra niż 30 kilogramowy nadbagaż tłuszczu. I nawet jak mi będzie zwisać tu i tam to i tak będę szczęśliwa mając normalną wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbodymomenko:) Nie martw się ja na początku też nie miałam jakiegoś kopa będzie dobrze:) Popatrz na moją stopkę Tobie na pewno też uda się schudnąc a najważniejsze nie przejmuj się niepowodzeniami jeśli zjesz coś słodkiego albo niedozwolonego raz na jakiś czas nic się nie stanie ,łatwiej wtedy znieś reżim diety :) Pozdrawiam idę na kijki Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota1975 obyś miała rację :) Dziewczyny, nie będziecie miały nic przeciwko, jeśli więcej postów będę pisać wieczorami? W pracy nie zawsze mam czas na neta, a ostatnio to jak na lekarstwo... Dlatego piszę to, żeby nikt się nie dziwił, że nic od rana nie piszę. Będe nadrabiać lekturę wieczorami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbodymomenka czasem i 48 wkładam...zależy w jakim sklepie. Asiek jak udało Ci się zrzucić te 25 kg? ja boję się rozciągniętej skóry, szczególnie na piersiach :( bo mam naprawdę duże! no ale cóż , coś za coś...mi po ciąży zostały też rozstępy ale to już oddzielny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na biust polecam krem do biustu z avonu jest wprost rewelacyjny a na skórę balsamy wyszczuplający np z perfekty cena ok 11 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka 33 ja też po ciąży mam rozstępy i to dosłownie wszędzie i ze skóra też mam problemy bo moja skóra nie zciąga się ale to perwnie przez szybkie chudnięcie na piersiach szczególnie;/ a widziałyście dziewczyny tą minister Kalatę? ona się wypowiadała że przez 3 lata schudła ponad 30 kg i teraz jest laska jak się patrzy ale chudła po 2 kg miesięcznie i nic jej nie zwisa dlatego ja tez bym teraz chciała tak po 2 kg góra 3 żeby skóra miała czas się przyzwyczaić bo wiem z własnego doświadczenia że samo gubienie kg owszem daje satysfakcje ale nie taką jak dobry wygląd po odchudzaniu Turbodymomenka ja też dostałam takiego pałera jak stanęłam pewnego dnia na wagę a stosowałam diete 1000 kcal i jadłam wszystko łącznie z czymś słodkim jeśli miałam ochote ale żeby wszystko co zjadłam mieściło się w granicach 1000-1200 kcal Cześć dorota 1975 pisałyśmy kiedyś na forum "120 kg ale będzie mniej" widze że nadal walczysz, a ten balsam wyszczuplający dobry jest? ja stosuje te z eveline ale nie wiem czy coś daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tak Asiek pisałam na tamtym forum niestety teraz tam już nikt nie pisze Na biust polecam ten balsam z avonu w tym katalogu akurat w promocji wida różnicę już po 1 użyciu a te balsamy z perfekty też są dobre śniadanie dzisiaj niedietetyczne ale jestem niewyspana bo mała dała mi popalic a teraz lecę na siłownię może sie obudzę Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku miłe panie :) ja już po śniadanku ( maślanka miam,miam ) zaraz kawka bo coś oko mi się przymyka ... Dorota akurat z avonu coś do biustu zamówiłam :) z tym że muszę poczekać trochę na dostawę...a mam wrażenie ze ta skóra na piersiach już się zmienia :( dziewczyny a jak my6ślicie do ciała koniecznie musi być balsam wyszczuplający? nie wystarczy ujędrniający? Asiek te rozstępy to moja zmora!!!! :( raz że po ciąży a dwa wieczne odchudzanie zrobiło swoje...ale na to chyba nie ma cudownego środka...? Najlepiej byłoby chudnąć 2 - 3 kg miesięcznie ale w moim przypadku nie wiem czy to zagra ....pewnie tak jak większość chciałabym mieć natychmiastowe efekty....ale prawda tez jest taka ze nie wychodowałam tej otyłości w ciągu pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj obejrzalam program w tv.Kobieta wazyla jakies 120 kg,schudla 60 kg majac 34 lata.Tak obrzydliwie wiszacej,pomarszczonej skory na brzuchu nigdy nie widzialam.Zoperowali jej brzuch i wiszace piersi.Obawiam sie ze kremy nic nie pomoga jesli duzo zrzucicie.Jedynie chirurgicznie. Ja dzis przerabiam 7 dzien kopenhaskiej z przerwa 2 dniowa.Na wadze rowno 86 kg. Musze zrobic rozpiske diety,bo po tej mam zamiar dalej do przodu isc.Na ktoryms z topikow dziewczyna podawala przykladowe menu dzieki ktoremu schudla 20 kg.Najwazniejsze zeby po 17:00 nie jesc,odrzucic slodycze,produkty maczne,ryz,winogrona i regularne posilki.To 99 % sukcesu.Pozdrawiam was i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×