Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Gość 1991-szczęśliwa
jasne..zleci szybko..dla mnie każdy dizeń się teraz dłuży..:P no ale jakos dam radę.. mam tylko nadzieję ze tam się wszystko dobrze rozwija...że serduszko bije...i w ogóle..wszystko jest ok...bo tylko to mi chodzi po głowie...echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamartwiaj się o to - wszystko będzie dobrze :) Małe na pewno pięknie się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1991-szczęśliwa dokładnie taką samą kupiłam:) tylko że rozmiar 42 i właśnie jest trochę za duża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Xanula- to może da się ją zwęzić ,hm??... hah...ja juz obiadzic przepyszny zrobiłam..i teraz czekam na mojego spracowanego" męża"..:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
czy już ktoraś jest ??? ja dziś: długość ciąży od miesiączki: 45 dni; 6 tygodni i 3 dni; 1 miesięcy, 2 tygodni i 3 dni; echh....:P:D:D:D:D:D:D i 22 dopiero za 13dni..:(:( przeciez ja nie wytrzymam chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
tzn 22go wizytyta u gina ,czyli za 13 dni- więc zwariuje chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
no na pewno zleci.... ale w jak długim czasie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno do Was nie zaglądałam. Ale jak czytam, to wszytko u Wasz dobrze, zatem cieszę się. U mnie z dzidzią bez zmian, ale chyba będę się rozwodzić... Szkoda mi bardzo maleństwa, ale życie potrafi być naprawdę okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślałam, ale za bardzo mi się wszytko na nerwach odbija, a nie powinnam się tyle denerwować, bo dzidziusiowi szkodzę. Przesiaduję przede wszystkim u rodziców teraz więc mam trochę spokoju. Eliose jest dalej w szpitalu. Pewnie asekuracyjnie ją trzymają. Często tak robią, więc trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, im dłużej tym lepiej.oby wszystko było dobrze. ja Ciebie doskonale rozumiem. w moim przypadku nie ma dnia żebym się nie wkurwiła na swojego faceta. ale też wiem, że w dużej mierze mają na to wpływ moje hormony, bo przed ciążą mnie to nie ruszało. jemu się wydaje że jak jestem na zwolnieniu i siedzę w domu to tylko z własnej wygody, a nie dlatego że nie mogę pracować. mogę przytargać 2 torby zakupów, posprzątać, ugotować, a nie leżeć dupą do góry. oni chodzą do pracy i to już jest Mega wysiłek. np. dzisiaj skończyło się mleko, ja piję z mlekiem tylko kawę rozpuszczalną, a mój facet codziennie żre płatki na śniadanie.no i rano oznajmił że się skończyło.(ja mam zapierdalać do sklepu i kupić najlepiej od razu z dwa kartony) tak się na niego wydarłam, że stwierdził, że kupi całą zgrzewkę. nie raz słyszałam że jestem egoistką, że myślę o sobie. ale że miał poprasowane, ugotowane, lodówka pełna to tego już nie widział.... to są faceci, czasami naprawdę zastanawiam się czy oni myślą o czymś więcej niż tylko o sobie. sama mam nadzieję, że jak będę mieć większy brzuch to coś do niego w końcu dotrze, bo czasami też już nie mam sił. ja postanowiłam się w końcu trochę wsiąść za niego, żeby się też w otrząsnął, bo za 7miesięcy będę mieć w domu dwoje dzieci a nie jedno.:/ więc nie martw się kochana, nie jesteś sama :D takich Dużych Dzieci jest więcej:D trzymam za Was kciuki, wiem po sobie i po swoich koleżankach że niektóre rzeczy czasami trzeba przeczekać, i jakoś się to może poukłada. przemyśl jeszcze wszytko dokładnie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :* Jak wam mija dzionek? Ja dzisiaj postanowiłam wyjść z domu i wybrałam się na małe zakupki - apteka, kosmetyczny itd. Zimno jak cholera. Dopiero zjadłam śniadanie, nie mogłam wczesniej nic przegryzc. Mdłości nasilają się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja dopiero popołudniu się chyba wybiorę :) nie chciałaś przyjechać poprasować więc musiałam się sama za to wziąść :D już prawie kończę :) ja rano nie mogłam umyć zębów, bo aż mi się cofało :/ pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło.blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
no witam was wszystkie....wcale nic mi się nie chce..:( jestem głodna, a nie mam pojęcia na co mam ochotę bo odrzuca mnie od wszystkiego..:( za chwile się chyba spac położę...o 17 mój M wraca z pracy a ja nie wiem co dziś na obaidzik zrobic, wczoraj on był tak przemarznięty, przemoknięty....echh.... może warzywka na patelnie plus kotleciki sojowe..?? Ukryteznaczenie- Kobieto nie zamartwiaj się!!...wiadomo , że nie ma idealnych związków, ale tez pochopnie nie wolno postępować...jeszcze zanim się rozwiedziesz, a będziesz już tak zdesperowana, nie lepiej separacja??.. wiesz...no naprawde szkoda dziecka- sama pochodzę z rozbitej rodziny i uwierz, dziecko bardzo to przezywa w późniejszym wieku...to jeszcze zależy zresztą jak sobie życie ułożysz.. jeśli jesteś pewna , że z tym mężczyzną nie chcesz spedzic reszty życia, i przemyślałaś tą decyzje...to pewnie masz swoje powody ku temu... Ciężkie są takie decyzje, tylko nie wolno pochopnie ich podejmowac...:).. a jak chcesz pogadać to możemy pogadać na gg nawet..:) Mówię Ci, trzeba przemyśleć wszystko dokładnie po kilkanaście razy.. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwazam ze trzeba to przeczekac. Teraz jestes u mamy (to byl bardzo dobry pomysl) przemyslicie sobie wszytsko i bedzie dobrze - zobaczysz :) teraz rzadza nami hormony, wiadomo kazdy facet w takich sytuacjach powinien ustapic, ale oni maja bardzo male mozgi i to nie zawsze do nich dociera. Mnie moj tez czesto gesto wkurza, dre sie na niego, ale wiem, ze i tak bedziemy juz zawsze razem, choc slubu jeszcze nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nie jestem sama z tym myciem zębów - też mnie cofa, iedobrze mi. Zjadłam na siłę obiad, spagetti. posprzątałam trochę i nie wiem co dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciągu dnia mam masakryczny apetyt, jak odkurzacz :D gorzej jest z kolacją, niby jestem głodna, a przełykam praktycznie jakby to były kamienie..:/ babababum dosłownie wyjęłaś mi to z ust :) czytasz w moich myślach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki , ojj dzisiaj mialam ciezki dzien ,ale przezylam... jutro wolne bo pedze do lekarza.... Mam nadzieje ,ze uslysze same dobre wiadomosci...Kurcze dalej brak apetytu nic a nic mi sie nie dzieje, brak jakichkolwiek objawow ciazy a tu w niedzilke bedzie koniec 7 tygdonia.. no nie wierze ,ze mam tyle energi i checi na wszystko.... Ogarniam teraz komputerek a potem trzeba bedzie brac sie za obiadek dla mezulka... niby ma byc dzisiaj wczesnie... Tak to wszystko w pozadku... leze i odpoczywam z moim psiakiem... BUZIAKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
a wiecie co mi się dziś śniło??.. nie dziecko, nie bliźniaki, a trojaczki mi się śniły!!...echh.... ja zwariuje do tego 22go...naprawdę... Xanula- nie wiesz gdzei można kupić takie naklejki ścienne w szczecinie??... my mieszkamy w kawalerce..i dla dziecka będzie taki kącik, i trzeba bedzie go ładnie zrobić zeby się wyrózniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam ostatnio takie na dziecięcym w Realu, pewnie też w Tesco, Carrefour, sklepach z akcesoriami dziecięcymi, panowałam wybrać się do sklepu po 5zł, jak będę to zobaczę czy też coś takiego mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie jedno :D mi się dzisiaj śnił wielki pająk i to że znów chodziłam do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XanulaX heh no widzisz, myslimy podobnie :) mi raz sie snilo, ze urodzilam coreczke i ze po porodzie odrazu umiala siadac, intensywnie sie wiercic i taki tam inne heh :D wiec pewnie bedzie chlopiec z czego sie ciesze, ale oczywiscie dziewczynka tez moze byc :-) tylko, ze dla chopca mam juz wybrane imie i tak mi sie ono podoba, ze hoho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh :D dla dziewczyn też jest dużo fajnych imion, na pewno coś wymyślisz :) ja na drugie wybrałam Laura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze pelno fajnych imion, zawsze mialam duzo ulubionych, ale teraz jak juz jestem w ciazy to zadne mi sie nie podoba. Po prostu czuje, ze to bedzie chlopak i dlatego az tak intensywnie nie mysle nad imieniem dla dziewczynki. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mowila, ze moze dam Laura? Jest to ladne imie, ale mialam kiedys pewna kolezanke o tym imieniu i nie kojarzyloby mi sie dobrze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×