Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

dziewczyny spokojnie, ja Wy się martwicie i stresujecie to dziecko to wyczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej28.,
moja żona urodziła 2 miesiące temu, wszystko było by ok, gdyby nie jej wygląd, jak mogę delikatnie zasugerować jej by coś z tym zrobiła? Kocham ją, ale już nie pożądam, co więcej sam się na tym łapię że zaczęły mi się podobać młodsze, wiem że zaraz zostanę tutaj jechany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dobrego robiłyście mamuśki na obiad? :D ja zrobiłam kluski śląskie i schaboszczaka, objadłam się masakrycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam filety z kurczaka, ziemniaczki zapiekane i buraczki... mniam :) teraz pracuję w domku a nie chce mi się okropnie ;) Muszę rozliczenia dla pracowników przygotować do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczynki, ja tylko wpadam i wypadam:) ciagle nie mam czasu, a jak juz sie znajdzie to do lozeczka. Choc ogolnie mam wiecej energii, brakuje mi wypoczynku. Z lataniem do ubikacji u mnie sie uspokoilo, nie wiem czy to macica za mocno nie uciska na pecherz i sie lata. W 3 trymestrze to normalka, gdy maluch sie przekreci i zacznie schodzic w dol, ale 2 trymestr to ma byc odpoczynek. Ciagle borykam sie z bolem nogi i kregoslupa, ciagla rehabilitacja , powoduje ze jestem zalatana, niestety lekarze mowia , ze ta cala terapia to na zmniejszenie bolu, by przetrwac do porodu, dopiero potem bedzie mozna cos zrobic. Cholerka a to dopiero polmetek. Co do ruchow czuje raz dziennie, rano przez chwilke. Niecierpliwie czekam do kolejnego badania. No jeszcze troszeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukryteznaczenie - nie pracuś ale praca bardzo dobra Ja dziś na obiad zrobiłam nasze ulubione danie. Kasza gryczana z wędzonym boczkiem, cebulką i kefirem z Krasnegostawu.. :D Jutro będą placki z sosem pieczarkowym. Dziś po południu spałam jak suseł. Gardło trochę dalej boli, głowa to myślałam że mi odpadnie. Co do Wrocławia, to też uwielbiam to miasto.. Mam stamtąd dużo fajnych wspomnień i samo to miejsce ma w sobie urok, szczególnie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za miłe przyjęcie. Straszna historia z tym poronieniem:( ja byłam na początku ciąży dwa razy w szpitalu, najpierw z plamieniem w 6tc, a drugi raz z mega krwotokiem w 8tc i Dzidzi nic sie nie stało, miałam podobno tylko krwiaka, który sie opróżnił. Ale co przeszłam to moje:( do 13tc strasznie wymiotowałam, od wszystkiego mnie odrzuciło, a terz, ten drugi trymestr jest książkowy- jestem pełna energii i dobrze się czuję, ale od początku jestem na zwolnieniu, muszę uważać na szyjkę, przy OSkarze skracała mi sie już w 16 tc. Susi, ja też mam czasem schizy z tymi ruchami, niby powinnam być mądrzejsza w tej drugiej ciąży, a nie jestem, na pewno jestem bardziej wyczulona. Parę godzin gdzie nie czuję Córci a już mam lekką deprechę:) Ale u Ciebie to wyczulenie na ruchy jest jak najbardziej zrozumiałe. Susi a jakie masz imię dla Dziewczynki? ja Nina:) pisałyście o obiadkach i schaboszczakach, ja dzisiaj tez miałam schabowego, przed ciążą zajadałam się kurczakiem, piersi z kurczaka jadłam pod każdą postacią, a teraz nie wezmę do ust, a jak niedawno trafił mi się artykuł mówiący coś o przesądach naszych prababek na temat płci, to pisało min, że jak odrzuca od drobiu to na dziewczynkę hihi i sie sprawdziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliose- bardzo zaciekawił mnie twój obiad, nigdy czegos tak wymyslnego,a zarazem chyba prostego nie jadłam, jak to sie robi? :P ogolnie ciągnie mnie do kaszy i makaronu, macie jakies jeszcze sprawdzone przepisy z tymi składnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za cieple slowa, szfagierka dalej lezy pod kroplowka i czeka na usuniecie dzidzi.... Ja bym zwariowala tyle czekajac.... U mnie dzisiaj zakupi,obiadek i wreszcie zdrowy faficzek...... Dzisiaj na obiad Mexsykanski mix z ryzem i gotowe. Teraz siedze i czekam bo farbowalam sobie moje odrosty he heee... Jutro idziemy na parapetowke, wiec trzeba jakos wygladac jak sie czapke sciagnie hheeeheeee... Ogolnie czuje sie super, do wc latam caly czas nic sie nie zmienia...... Mezulek dzielnnie pracuje na kopie do 20.00 a potem bedziemy ogladac jakis filmik i dzien zlecial..... Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex :) Ja na 2 osoby potrzebuję następującą ilość składników: Kupujesz kaszę gryczaną (najlepiej w woreczkach. W opakowaniu są 4), dużą cebulę, ćwierć kilo (może troszkę więcej) wędzonego boczku i 2 kefiry - najlepiej właśnie z Krasnegostawu ponieważ moim zdaniem ma najdelikatniejszy smak i nie czuć nic zjełczałego, ale ile smaków tyle gustów :) Kroisz w małą kostkę boczek, wrzucasz na patelnię i po około 3 minutach dodajesz cebulkę pokrojoną w kostkę. Jak cebulka się zeszkli a boczek lekko przyrumieni, dodajesz wcześniej ugotowaną kaszę gryczaną (na 2 osoby wrzucam 2 woreczki) do patelni z boczkiem i cebulką, wszystko mieszasz i gotowe :) Kefirem popijasz sobie - cud miód i maliny :D Jeśli chodzi o dzieci nasze, to nic dziwnego że wszystkie jesteśmy tak przewrażliwione. Oby nasz obawy nigdy się nie sprawdziły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose, interesujący ten Twój obiadek :) Placki ziemniaczane jutro robisz? ja już dawno nie jadłam :) Placek po węgiersku też bym chętnie przekąsiła, albo frytki:) alex wpisz się do naszej tabelki. Ja nie wiem, jedni się nie starają i mają po 10cioro zdrowych dzieci, a inni tak bardzo na nie czekają i je tracą..:( Znam wiele rodzin wielodzietnych, gdzie dzieci rodzą się rok po roku, zdrowe i latają samopas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też strasznie ciągnie do kasz i makaronów. Ja sobie przypomniałam jeszcze jeden obiadek z kaszą perłową. Gotuje się kaszę i robi się gulasz z lekkiego mięska (ale może być równie dobrze sos pieczarkowy) i podawać najlepiej z ogórkiem kiszonym pycha! :) Co do mięsa to.. Strasznie mnie od niego odrzuca.. Strasznie mało go jem :o Monisiu - życzę Twojej szwagierce aby szybko doszła do siebie... Wiesz, przypomniałaś mi o czymś smutnym.. 2009 roku na przełomie maja/czerwca oznajmiliśmy z mężem mojemu bratu i jego żonie że jestem w ciąży.. Tak się ucieszyli! 11 czerwca poroniłam. Przyjechali do szpitala nic nie wiedząc o tym zajściu oraz żeby powiedzieć że.. Jego żona jest w ciąży.. Miałam w sobie mnóstwo żalu i poczucia niesprawiedliwości. Dziś patrząc na ich córkę która w marcu teraz skończy roczek, nie mam tego żalu ale pamiętam jak mi było ciężko z myślą że mnie coś takiego spotkało. Teraz wiem, że nie dobrze myślałam i niesprawiedliwie ale ta tragedia moja zmieniła mnie na chwilę. Dobrze, że teraz jest u mnie ok. Monisiu wspieraj szwagierkę. Wiem, że ile ludzi tyle charakterów ale ja nie chciałam przez pierwsze miesiące widzieć się z nikim a szczególnie z bratem i szwagierką. Najlepiej spytaj czy chce może zostać sama czy raczej potrzebuje pomocy czy wsparcia.. Z resztą, Ty wiesz co robic :) Ty też bądź dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba to wlasnie bedzie najgorsze przyjechac z naszym babelkiem , szczesliwa i usmiechnieta a Oni z takim smutkiem i zalem beda patrzec jakby to bylo jak by Ich babelek zyl.... Jeszcze w czwartek planowalismy wspolne chrzciny i radosci bylo co nie miara, a teraz nie wiem czy ich pocieszac czy sama siebie....Tlumacze sobie ,ze tak musialo byc... Moj mlodszy braciszek nie chcial dziecka i wpadl sobie wieku 17 lat i Julcia ma teraz 6 miesiecy i jest oczkiem w glowie rodzinki i tatusia.. Tyle bylo smiechu ,ze mlodszy zaczl a najstarszy skonczyl, a tu teraz czas sie zatrzymal... Zawsze uwazalam ze dobra nowina goni zla nowine i jak narazie u Mnie caly czas sie to sprawdza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia będzie lepiej. Trzymajcie się :) Alex ja mam dla córeczki wybrane imię Lena. Ninia- ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Kurcze, bardzo boli mnie brzuch przy nacisku i gwałtowniejszym ruchu. Szczególnie po lewej i prawej stronie, chyba mam zapalenie jajników. Jutro jak mi się nie poprawi to zadzwonię do lekarza i umówię się na wcześniejszą wizytę. Dziś niedziela a ja czuję jakby był poniedziałek. Jak się obudziłam to powiedziałam sama do siebie: no, dziś już do pracy. Ale jeszcze jeden dzień leniuchowania :) Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose jak Ci do jutra nie przejdzie to rzeczywiście będzie dobrze jak się umówisz na wcześniejszą wizytę. Jestem zdania, że w ciąży lepiej nic nie lekceważyć. Nic mi się nie chce a muszę jeszcze PIT-y dokończyć ;) Obiadek zrobić. Dziś gulasz z kaszą :) Z tą płcią z tabelki teraz mi się sprawdziło ale w 2 ostatnich ciążach nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Wczoraj pierwszy raz cos poczułam, ale nie jestem pewna czy to było To, poniewaz więcej sie nie powtórzyło... Miłej niedzieli dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle Was podczytuje ale nigdy nie mam czasu napisać ... co do ruchów to moja druga ciąża i wciąż czekam .. we wtorek zaczynam 18 tydzień... przyznam , że jak położę się w nocy na plecy i dotykam brzucha to wyczuwam delikatne ruchy ale to nie jest jeszcze to dzień nie czuję nic... no chyba , że strasznie się denerwuje to wydaje mi się, że maleństwo zaczyna fikać koziołki w brzuchu ... Brzuszek już dosyć duży... i chyba zaczęłam tyć ... w poprzedniej ciąży przytyłam aż 25 kg- koszmar ... słuchajcie wrócę jeszcze do ruchów ja poprzednią ciążę to cały czas panikowałam a jak już zaczęłam czuć ruchy i zdarzało się , że mała nie dawała znać czasami cały dzień to od razu do szpitala na ktg z mężem jeździłam- on to się za mną miał...dlatego nie martwcie się na zapas... każda z nas jest inna dlatego w innym czasie zaczynamy odczuwać ruchy...co do plusów w ciąży zauważyłam , że włosy przestały mi wypadać i w końcu mam twarde paznokcie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do szpitala córcię urodziłam w Bielańskim w Warszawie- i szczerze polecam - to dla dziewczyn z moich okolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kalendarz chiński, powiem tak, przy Synku sie nie sprawdził, a teraz wychodzi dziewczynka:) bardziej się sprawdziły prognozy babci:) http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,5834928,Chlopiec_czy_dziewczynka__Odgadnij_plec_dziecka.html oczywiście trzeba na to patrzec z przymrużeniem oka, ale mi się sprawdziło:) poszukam tabelkę i się wpiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07.........? .........małopolskie agata_85.........25..........03.10........01.07..chłopak ..? śląskie alex81............30...........01.10........08.07..dziewczynka..śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07........?.. .łódzkie susi1978..........33.........07.10..........14.07....cór eczka.....śląskie Ukryteznaczenie..26.........9.10........16.07...........d olnośląskie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........24.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07.......chło piec..podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?........... mazowieckie ebudka............31.........20.10.....26.07.....CH...... .Mazowieckie/Wielkopolska babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielko polska /Irlandia monisia8002......30..........24.10.......31.07..........? Sto ckholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, miałaś później okres ode mnie,a TP masz wcześniej, dlaczego? wpisałaś z usg? :) ja mam Dzidzię tez o tydzien większa, ale wpisuje wg OM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak czytałam na temat tego kalendarza, to pisało, że trzeba brać pod uwagę rok przestępny i jak wychodzi z tabelki córeczka to będzie syn i na odwrót, no i wiek to muszą być lata ukończone, a nie kalendarzowe. Ogólnie weekend mija strasznie monotonnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie właśnie oglądam na allegro szlafroki i koszulki do szpitala. Szlafrok mam gruby więc chce sobie sprawić cienki. Bo to będzie lipiec i się zapocę w grubym frottowym. Wysyłam linki, może i Wam się coś spodoba :) http://moda.allegro.pl/muzzy-koszula-do-karmienia-ciazowa-dyskretna-l-i1424951293.html http://moda.allegro.pl/szlafrok-do-koszuli-muzzy-100-bawelny-m-i1445483325.html http://allegro.pl/wygodna-sliczna-koszula-do-karmienia-m-38-i1436021687.html http://moda.allegro.pl/dyskretna-muzzy-blekitna-100-bawelna-xl-i1450558369.html miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×