Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Eliose powodzenia u lekarza. Ja też ostatnio coś słabiej czuję moje maleństwo. A jak już to właśnie bardziej w dole. Marta do szpitala potrzebne jest to wszystko czyli: podkłady, podpaski te wielkie i ja tez miałam majtki jednorazowe. Alex też jeszcze biorę pod uwagę X-landera. Jeszcze jest trochę czasu więc sobie je na spokojnie pooglądam w sklepach na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za pomoc. Eliose trzymam kciuki napewno bedzie wszystko dobrze. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dzisiaj zaczynam 21 t.c:) Alex, kupiłam sobie Rafaello :) mniami pyszne było, a tak poza tym to najczęściej kupuję sobie jakieś landrynki, albo cukierki owocowe i chrupię:) Właśnie dlatego chcę iść jeszcze do jednego lekarza i się upewnić czy wszystko OK, bo trochę się martwię. Na USG idę na 14.00, zobaczymy czego się dowiem, postaram się ten rzeczywiście więcej odpoczywać, nie chcę żeby Groszkowi coś się stało. Tak sobie przemyślałam swoje zachowanie i możne rzeczywiście trochę przesadzałam. Trzeba będzie się trochę poprawić, bo nie wyobrażam sobie leżenia w szpitalu:/ Pod koniec marca czeka mnie jeszcze przeprowadzka na nowe mieszkanie i wtedy zacznę już organizować pokój i wyprawkę dla dzidka:) no a poza tym wszędzie słyszę, że powinnam zacząć od 6 miesiąca. Strasznie mnie zgaga piecze, jeny już nie mogę, na okrągło mleko piję. Wszyscy mi mówią, że Groszek będzie kudłaty :D Eliose trzymam kciuki za Ciebie, a Ty trzymaj za mnie:D Może dzisiaj dzidek się ujawni:?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose wszystkiego dobrego i czekamy na jak najlepsze wiesci ,ze wszystko ok......!!!!!! Czas leci do przodu faktycznie trzebazaczac sie rozgladac za wyprawka dla mamusi do szpitala bo ja nie mam pojecia co potrzeba kupic..... a potem jak sie nazbiera to bedzie glowa wielka!!!! Co do wozka to jak bedzie chlopczyk to chce taki ....http://allegro.onet.pl/tako-jumper-x-nowy-stelaz-51-kolorow-gratisy-i1395807273.html .......... kolor pierwszy, czyli brazowy z bialo zielonymi koleczkami, a dla dziewczynki nie mam wybranego koloru bo na ich stronie jest za duzy wybor i nie moge sie zdecydowac.. dla mnie najwazniejsze ,ze mam 3 w 1 i jedzilam juz tym wozkiem i bylam bardzo zadowolona........Tutaj sa wozki bardzo drogie i brzydkie , i wiekszosci czarne, wiec sprowadzam z polski........ Jeszcze 6 dni i usg......!!!!!! jupi!!!!!! Mam nadzieje,ze dzidzia pokaze co tam ma miedzy nozkami i bedzie wszystko ok!!!!!! Milego dnia i wszystkiego dobrego na reszte tygodnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu trzymam mocno za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że ten inny lekarz powie Ci, że wszystko jest w porządku. A Ty koniecznie się oszczędzaj! :) Monisiu ładny ten wózeczek i kolory takie jakie lubię :) Ja tak sobie pomyślałam, że niezależnie od tego, czy będzie chłopiec czy dziewczynka, i tak kupimy z mężem kolorki jakieś uniwersalne. Mamy nadzieję, że te rzeczy przydadzą się przy następnym dzieciątku ;) Ja się szykuję powoli, już po obiadku. Mam wyjątkowo dobry nastrój i czuję, że będzie dobrze! Cały dzień śpiewam i chodzę z uśmiechem na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś o 16.40 idę do mojej lekarki po skierowanie na badania, pewnie podpatrzymy co tam u Antka :) a potem zadzwonię do lekarza od usg połówkowego ciekawe czy już będę mogła robić czy będzie kazał czekać do 20 tygodnia :( chciałabym mieć to połówkowe za sobą i to poczucie, że z małym wszystko dobrze hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!!!!! również mam termin na lipiec, bedzie synuś:) 21 t 2 d ,a jak wam sie podoba wózek crv baby boom? pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem "PO" dostałam fotkę:) Groszek wszystkie narządy ma wykształcone, ale nadal nie wiem jakiej jest płci.:D widziałam jak zasłania sobie uszy:) P. doktor powiedziała, że wszystko jest OK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka superrrr!!!!Ale nie zaszkodzi wiecej odpoczywac he heeee...... Naprawde masz pecha , ze maly,mala nie pokazuje sie mamusi w calej okazalosci hhihiii, bardzo wsydliwy-a jest hiihiii.... Ja dzisiaj bylam na zakupach i wrocilam z jedna sukieneczka i nic wiecej.... Kurcze poszlam taka napalona i wrocilam z pustymi siateczkami ehhh.....Przelecialam sklepy z ciazowymi ciuchami i tez nic nie znalazlam ciekawego.... No kurcze sama nie wiem co chce na wiosne. Najbardziej mi zalezalo na kurteczce,ale same plaszcze wisza jeszcze z tamtego roku... porazka na maxa.... No ale nic poczekamy na wiosne... Dobrze,ze jeszcze mieszcze sie w swoje ciuchy wiec nie jest zle..... Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xanulax, fajnie, że wszystko ok, ale wstydliwe to Twoje Dzieciatko:) na zgage możesz spokojnie brac rennie. eliose, jak u Ciebie? ten tako też mi się podobał, ale słyszałam, ze gondola mała, monisia sprawdzałaś ja dobrze? witaj 35ala:) niestety nie znalazłam tego wózka na allegro i nie wiem nic na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się cieszę, ale trochę zbastuję:) widziałam, że Groszek jest główką w dół. w ogóle po raz pierwszy spotkałam się z tym, że mam mieć ze sobą ręcznik albo podkład no i go nie wzięłam, musiałam lecieć do apteki go kupić, M. strzelił focha i sobie poszedł. Jego strata, wiele go ominęło...:( Chyba sobie kupię to Rennie. Myślałyście dziewczyny o tym USG 3D? Teraz sobie przypomniałam, że moja kumpela robiła sobie połówkowe prywatnie, płaciła ponad 100zł chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam robione przy każdym badaniu USG 3D. Niesamowite wrażenie :) Polecam każdej :) Ja mam ten plus, że mi lekarz robi je za darmo (chodzę prywatnie), tzn. płacę normalnie za wizytę, nic poza tym. Zaczęłam 22 tydzień, mój Igor szlaje coraz bardziej, zwłaszcza wieczorami i jak leżę na plecach. Nie tylko kopie, ale brzuch zaczyna mi już falować :) 6 kg na plusie- wszystko poszło w brzuch, więc ma co falować hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex dalas mi teraz do myslenia, bo wlasnie jezdzilam z dzidzia w gondoli i wydawalo mi sie wszystko ok i na miejscu he hee....Pojade do dzidzi jeszcze raz i sobie wszystko zobacze dokladnie....Wozek bede zamawiac dopiero okolo maja ,wiec moze i zdanie zmienie... okaze sie w praniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia ja za to dziś poszalałam na zakupach. Byłam w ciucholandzie i kupiłam śliczne ubranka dla mojej królewny. Potem wstąpiłam do H&M i dokupiłam jeszcze śliczny dresik i czapeczki :) Jestem zadowolona z zakupów. Dla siebie jakoś nic nie umiałam znaleźć. Witaj ala35. Jak się czujesz? Czujesz ruchy małego? Xanulax ale twoja dzidzia wstydliwa. Może to dziewczynka? Chociaż moja od razu pokazała co ma :) dobrze że wszystko ok. Na zgagę też biorę rennie. Miałam robione USG 3D/4D i jestem zadowolona. Mam zdjęcie buźki mojej córci. Widziałam jak rusza usteczkami i jakie słodkie minki robi. I wiecie, nawet zauważyłam, że jest podobna do swojego braciszka ;) Ja za to badanie prenatalne w 3D płaciłam 250 zł. No ale u nas takie ceny są. Zwykłe usg kosztuje ok 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajowa Tuniczka,ale nie na moje cyce buheeee.. Nie mogemiec przykrytego calego biustu bo wygladam katastroficznie.... Ale na wysokie i szczuple rewelacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1238 ja mam na razie 3 kg na plus ale widzę, że rosnę już coraz szybciej. Ja mam też wszystko na brzuchu. Nawet dr na usg mi powiedziała, że lepsze zdjęcie w 3D by wyszło ale warunki nie są idealne z powodu tłuszczyku na brzuchu ;) No cóż miała rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi no j wlansie narazie szukam tylko dla siebie bo jak w pn dowiem sie jaka plec to klapki na oczy i bede tylko wariowac na dzieciencym dziale he heee,ale u Was drogie te badania ja mam wszystkie badania i usg za darmo..... Jak mozna tyle pieniazkow kasowac za zdrowie kobiety itp.... zal doslownie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od lekarza :) znów mam jakieś zapalenie pochwy bleeeeeeeeeee znów jakieś globulki i mąż też coś dostał bo skoro się seksujemy to on może mnie zaraża już nawet wpoiłam w niego nawyk mycia siusiaka moim płynem do higieny intymnej :( mały zdrowy wszystko w porządku serducho ładnie bije i mam takie zdjęcie z usg jak paluszki ma zbite w pięść a jeden ten wskazujący w górze tak jakby czegoś mamusi zakazywał a to łobuz już się zaczyna :D jestem spokojniejsza i po 20 tygodniu połówkowe nawet lekarka mówiła, że około 22 ale tak długo to nie wytrzymam pójdę w 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka ja też mam znów infekcję a raczej grzybicę :( Mąż też bierze tabletki. Lekarz mi powiedział, że w ciąży trudno do końca to wyleczyć bo PH pochwy się zmienia. Ja już mam 2 raz i szczerze mam tego dość !!! No ale cóż zrobić... Monisia odkąd się dowiedziałam, że dziewczynka mieszka w brzuszku to szaleję z zakupami na maxa. Nie mogę się powstrzymać :) Chłopięcych ubranek nie musiałbym kupować gdyby się okazało, że chłopak bo mam po synku, no ale córcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi no ja tak bym chciala dziewczynke,ale czuje chlopczyka jak nic..... Ja chodzilam do stycznia tlyko po dzieciecych bo mam siostrzenice 5 miesieczna i ciagle jej cos szukalam i kupowalam... Ale teraz przestalam bo nie chce zapeszac...... Jeszcze 6 dni i brzusio prawde powie he heeee.... BUZIAKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeee jest o czym pisać:) Xanulax- ja mam tez przeważnie za każdym razem przełączane na 3D, ale bardziej dla mojego szerokiego uśmiechu, bo lekarz nic na nim nie mierzy, wszystko robi na 2D. tunika super! a jaka cena, zaraz pooglądam inne przedmioty sprzedającego:P kate- ja mam +3kg, wszystko w brzuchu wyglądam jakbym zjadła małego arbuza, na serio brzuch mam ogromny, ale przy Oskarze tez tak miałam, nic w biodra mi nie poszło tylko w brzuch, potem nie umiałam tego zrzucić, teraz widze, że znów będzie ten problem. Susi- ja tez ostatnio kupiłam bodziaka i czapeczke w H&M- BORN2011 oczywiście różowe, potem czapeczkę taką jakby robioną na szydełku i opaseczkę z materiału z kokardką, wreszcie coś innego niz Zygzak McQuinn:P tez mam wszystkie ciuchy po Synku a teraz pozostaje tylko wszystko sprzedać:) ebudka, ja odkąd urodziłam OSkara mam wiecznie stan zapalny, leczyliśmy się oboje z mężem i nic, teraz w ciąży to samo, brałam już wszystkie dostępne globulki, teraz jest ciut lepiej i teraz biorę nystatynę co drugi dzień. dobrze, że Mały zdrowy:) nie spiesz się z tym połówkowym, ja bym nawet czekała do 22tyg wtedy wszystko jest najlepiej wykształcone, ja idę dopiero w 24tc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę :) Jak się czujesz? Czy to Twoja 1 ciąża? Opowiedz coś o sobie ;) Cieszę się Aniu, że wszystko u Ciebie ok. Ale uważaj tam na siebie... Ebudko ja też mam ciągle jakieś infekcje :o Ja wróciłam dopiero teraz, odwiedziłam jeszcze moją rodzinkę :) Lekarz żadnego krwiaka nie zobaczył. To chyba dobrze prawda? :) Dowiedziałam się również, że mój brzuszek zamieszkuje... Wojtuś :) Tak jak przypuszczałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję więc do tabelki :) NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07...chłopi ec.....małopolskie alex81.............30..........01.10......08.07....córec zka......śląskie agata_85.........26..........03.10........10.07..chłopak ... śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07..córuś.. .łódzkie susi1978..........33.........07.10..........14.07....cór eczka.....śląskie Ukryteznaczenie..26.........9.10........16.07...........d olnośląskie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........24.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07.....chłopiec....podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?.....synuś ... mazowieckie ebudka.........31.........20.10.....26.07.CH..Mazowieckie/Wielkopolska babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielko polska/Irlandia monisia8002......31........24.10.......31.07..........? Stockholm Eliose..............22..........24.10.......31.07....Synuś...Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose, cieszę się, że u Ciebie wszystko OK:) też uważaj na siebie:* to czym był spowodowany ten ból? kurcze, wszystkie po kolei dowiadujecie się czy chłopczyk czy dziewczynka, a ja ciągle nie wiem:) dzisiaj wpadła koleżanka i znó mi ciuszki przyniosła, tym razem białe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ból spowodowany jest tym, że więzadła się rozciągają to jedno, a drugie to zakażenie układu moczowego. Ale żeby aż tak bolało.. To też jestem zdziwiona. Dalej mam brać no-spę forte i antybiotyk na ten układ moczowy, bo furaginum nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×