Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

cześć Dziewczynki, u mnie masakra, Oskar dalej ma biegunkę, byliśmy u lekarza, wszystko ok, dużo pije na szczęście, ale mnie już to załamuje, mąż wyjechał na 2 miesiące i mam dość. Po tym poniedziałku, gdzie wymiotował i non stop myłam podłogi strasznie boli mnie brzuch, głownie prawy jajnik. Dzwoniłam do lekarza, mam brać 3nospy i 2 luteiny na noc, dzisiaj ciut lepiej. w niedzielę u nas jest za darmo konsultacja z ginekologiem i położna, usg, tetno itp, organizuje to radio plus, pójdę zobaczyć, zawsze jeszcze jakiś inny lekarz rzuci na Ninkę okiem. ebudka- ja zasypiam różnie, raz boli mnie na prawym boku, raz na lewym, wiec kładę sie jak Małej lepiej, w nocy wiem że czesto śpię na wznak, ale póki Mała jeszcze nie jest olbrzymia to wiem, że nie robię jej tak krzywdy. kate, lipiec- gratuluję Synków, chłopcy są cudowni, rozrabiaki jakich mało, ale na serio maminsynki:) xanulax-u nas też strasznie zimno!! lipiec- ja miałam w poprzedniej ciąży twardnienie macicy i skracająca się szyjkę od 16tc, brałam fenoterol i nie miałam krążka, a teraz inny lekarz powiedział, że prawdopodobnie założy mi krążek- pessar, bo u mnie był taki problem, ze ja skurczów nie czułam i teraz tak też może być i lepiej go założyć i mieć spokój. Nie wiem jak u Ciebie, ale u nas trzeba sobie zamówić ten pessar, kosztuje 150zł, założenie nic nie boli, potem jest zakaz sexowania i trzeba się oszczędzać. kobietki jak będziecie kupować podkłady do szpitala i te "miedzy nogi" to polecam te ze strony http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12448002 ja miałam bellli, ale powiem szczerze, że mi przesiąkały, a te wyglądają na porządne. ebudka- ja mam mieć połówkowe w 24tc. Susi- mnie swędzi wszystko oprócz stóp i dłoni, dlatego mój gin na razie wykluczył cholestaze, a ja się zastanawiam czy to na pewno jest zasadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :))) alex81 Asiula2323 dzięki za informacje odnoście skracającej się szyjki , mam nadzieję , że za dwa tygodnie okaże się , że jednak wszystko w porządku... kate1238 ja też mam zdjęcie siusiaka naprawdę nie moge w to uwierzyć , że chłopak będzie ale baaardzo się cieszę bo mamy już córcie:)))) mój dzidzuś jest baraaardzo leniwy i jeszcze nie daje znać o sobie w dzien , ..w nocy zaczyna sie ruszać ale to naprawdę tylko takie łaskotanie raczej .... juz nie moge sie doczekac kiedy zacznie wystawiac pięty i łokcie:))) a jak tam u Was z ruchami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07...chłopi ec.....małopolskie agata_85.........25..........03.10........01.07..chłopak ..? śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07........?.. .łódzkie susi1978..........33.........07.10..........14.07....cór eczka.....śląskie Ukryteznaczenie..26.........9.10........16.07...........d olnośląskie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........24.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07.....chłopi ec....podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?.....synuś:)... mazowieckie ebudka............31.........20.10.....26.07.CH..Mazowiec kie/Wielkopolska babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielko polska/Irlandia monisia8002......31........24.10.......31.07..........? Stockholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak fajnie coraz wiecej chlopakow sie zbiera he heeee...... U mnie tez zima na calego jest minus 20 codziennie.Dzisiaj myslslam ,ze mi stopy odpadna w autobusie bo ogrzewania nie bylo... Dawno tak nie zmarzlam jak dzisiaj..... Kochane ja nadal nie czuje ruchow dziecka, kurcze kiedy to bedzie??? Juz sie nie moge doczekac.. Chyba szybciej sie dowiem jaka plec niz mnie kopnie he heee..... Ogolnie sapopoczucie bardzo dobre, ze spaniem to tez mam problem na lewym boku spac, bo wola na prawym , i piesio sie grzeje kolo brzuszka , wiec kontrole mam zeby nie klasc sie na plecy.....Ale jak dzidzia bedzie kompac to moj piesio wyladuje u tatusia bo nie chce przyzwyczajac dzidzie do ciaglego przytulanka hiihii...... Teraz leze i opoczywam.. czekam na mezulka i jedziemy na zakupy spozywcze.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia chyba starą tabelkę przekleiłas, nie ma mnie, a agata ma starą datę wpisana, więc dopisuję. NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07...chłopiec.....małopolskie alex81.............30..........01.10......08.07....córeczka......śląskie agata_85.........25..........03.10........10.07..chłopak ..? śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07........?.. .łódzkie susi1978..........33.........07.10..........14.07....córeczka.....śląskie Ukryteznaczenie..26.........9.10........16.07...........dolnośląskie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........24.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07.....chłopiec....podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?.....synuś ... mazowieckie ebudka............31.........20.10.....26.07.CH..Mazowieckie/Wielkopolska babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielkopolska /Irlandia monisia8002......31........24.10.......31.07..........? Stockholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja dziś okropnie zmęczona jestem. Zasypiam na siedząco. Jutro do lekarza na wizytę idę i się dowiem jak tam moje wyniki. Alex mnie najpierw też nie swędziały dłonie i stopy dopiero poźniej. Skóra nas też może swędzieć bo się rozciąga, no i suche powietrze, zima też robi swoje. Chcę już wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, ale dzisiaj fatalnie spalam:( Oskar też.. ledwo chodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Asiula wzruszająca piosenka, ebudka ale się z rana na śpiewałam :) Brzuch zaczął mi tak szybko teraz rosnąć że z dnia na dzień jest większy, rozstępów na szczęście nadal brak ale zauważyłam że pojawił się cellulitis :/ kręgosłup już pobolewa:/ Zasypiam na prawym boku a budzę się na plecach, co mnie troszkę przeraża, ponieważ moja siostra nie mogła spać w ciąży na plecach bo serduszko małej zaczynało bardzo wolno bić. Wprawdzie u mnie na usg nic się złego nie dzieje, ale nigdy nic nie wiadomo, więc wole dmuchać na zimne... Pozdrawiam cieplutko NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07...chłopi ec.....małopolskie alex81.............30..........01.10......08.07....córec zka......śląskie agata_85.........26..........03.10........10.07..chłopak ... śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07........?.. .łódzkie susi1978..........33.........07.10..........14.07....cór eczka.....śląskie Ukryteznaczenie..26.........9.10........16.07...........d olnośląskie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........24.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07.....chłopi ec....podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?.....synuś ... mazowieckie ebudka............31.........20.10.....26.07.CH..Mazowiec kie/Wielkopolska babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielko polska /Irlandia monisia8002......31........24.10.......31.07..........? Stockholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Asiula wzruszająca piosenka, ebudka ale się z rana na śpiewałam :) Brzuch zaczął mi tak szybko teraz rosnąć że z dnia na dzień jest większy, rozstępów na szczęście nadal brak ale zauważyłam że pojawił się cellulitis :/ kręgosłup już pobolewa:/ Zasypiam na prawym boku a budzę się na plecach, co mnie troszkę przeraża, ponieważ moja siostra nie mogła spać w ciąży na plecach bo serduszko małej zaczynało bardzo wolno bić. Wprawdzie u mnie na usg nic się złego nie dzieje, ale nigdy nic nie wiadomo, więc wole dmuchać na zimne... Pozdrawiam cieplutko NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07...chłopi ec.....małopolskie alex81.............30..........01.10......08.07....córec zka......śląskie agata_85.........26..........03.10........10.07..chłopak ... śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07........?.. .łódzkie susi1978..........33.........07.10..........14.07....cór eczka.....śląskie Ukryteznaczenie..26.........9.10........16.07...........d olnośląskie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........24.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07.....chłopi ec....podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?.....synuś ... mazowieckie ebudka............31.........20.10.....26.07.CH..Mazowiec kie/Wielkopolska babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielko polska /Irlandia monisia8002......31........24.10.......31.07..........? Stockholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata 100lat!!! spełnienia marzeń!!! U mnie dzisiaj trochę cieplej i fajnie słoneczko świeci, bo ostatnio to mózg zamarzał, tak zimno było :D ebudka, fajne kawałki :) staram się dużo spać na bokach, ale i tak często budzę się na plecach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko wszystkiego NAJ :) Xanula ja też zasypiam na boku a budzę się na plecach. Zaleca się spanie na lewym boku bo wtedy dzidzia jest lepiej dotleniona. Alex jak tam Oskarek? Lepiej już? Mój mały na szczęście zdrowy.Rzadko choruje. Ciekawe jaka moja Lenka będzie :) Z synem nie miałam żadnych problemów, kolek, nieprzespanych nocy. Och dziecko jak marzenie, chociaż urwis z niego, jak to chłopak :) O 14-tej mam dziś wizytę. Napiszę potem jak tam wyniki w kierunku cholestazy. Mam nadzieję, że ok i nie będę musiała się oddelegować do szpitala. Miłego dzionka ciężarówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za każdym razem kiedy to słucham a tym bardziej oglądam to rycze jak bóbr taka już jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski! ;-) dawno nie pisalam.. i musze sie pochwalic ze zaczelam czuc ruchy dzidzi ;-) sa takie delikatne, ale wiem na 100% ze to moj bąbelek ;-) tez zaczyna mnie swedzic skora, ogolnie kazdy balsam mi smierdzi i smaruje sie tylko oliwka ktora ponoc wysusza skore ;-/ zasypiam na lewym boku, ale w nocy zmieniam pozycje i sie tym poki co nie przejmuje.. kurcze ile z Was juz zna plec, widze przewaga chlopcow :-P ja tez czuje, ze bedzie chlopak, ale dopiero 23 marca sie okaze jak jest z moja intuicja :-D Pozdrawiam i zycze milego dzionka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula - filmik + piosenka no cos niesamowitego! bardzo mi sie podobal ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny dzisiaj bylam u poloznej, pobadala mnie po calym brzuchu he heee i mowi ,ze wszystko na miejscu... Ja sie wystraszylam bo mnie od paru dni boli po prawej stronie jak wstaje czy dluzej pochodze ,a ona mowi ze dzidzia uciska bardziej po prawej stronie na woreczek zolciowy i dla tego... Krew, mocz w jak najlepszym pozadeczku , i cisnienie w koncu spada, tak wiec wracalam z usmiechem od ucha do ucha i nie musze latac co tydzien do niej... teraz przerwa 3 tygodnie.... Ale w pn mam usg i badania prenatalne ,wiec juz wszystko bede wiedziec czy napewno jest Ok.... Jutro musze jechac do pracy , tak wiec ogarniam teraz mieszkanko i obiad ,zeby jutro nic nie robic.. U nas dalej zimno minus 20 idzie na glowe dostac.... HMMM z Eliose chyba cos nie tak bo tak dlugo jej nie ma... o rany ani nie chcemyslec... Dziewczyny muza!!!!!! Nie mam pytan hiihiiiihiiii ... Milego weekendu i duzo odpoczynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, bylam dzis zapisac sie do dermatologa. Wizyte mam na 2 marca wiec jestem ciekawa co mi powie i czy wogole pomoze cos na te chrosty. Ja tez mam sucha skore na plecach najbardziej i teraz tez na twarzy. Na plecy pomaga mi Dave balsam. Bardzo sie ciesze ze u Was wszystko ok, no i czesto tez mysle o Eliose. Mam nadzieje ze wszystko u niej ok. Milego wieczoru Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. Nie wiem od czego zacząć. Nie poczytałam dobrze o tym co u Was :( wiem tylko, że mamy masę chłopców w lipcu i tym, które się o tym dowiedziały serdecznie gratuluję! Ja przeżyłam koszmar. Tak na prawdę nie wiem jak to opisać, bo jeśli miałabym Wam to wszystko wypisywać co się działo, to brakłoby stron.. W poniedziałek poszłam do szpitala gdzie miał mieć dyżur mój lekarz. Pojechałam, po czym się okazało iż od roku tam nie pracuje.. Koszmar. Nieporozumienie - skąd miał on czy jego żona wiedzieć, że nie mam takiej informacji. Od kilku lat tam pracował więc do głowy mi nie przyszło, że może go tam nie być. Jak się o tym dowiedziałam, pani położna zasugerowała abym poszła na izbę przyjęć co też uczyniłam. Nie dojechałabym do szpitala gdzie stacjonował mój doktor. Pani z izby na mnie nawrzeszczała i spytała "po co tu pani przyszła skoro pan doktor już tu nie pracuje" więc jej grzecznie wytłumaczyłam a ona na to że porad tu nie udzielają i że tylko w wypadku zagrożenia życia przyjmują pacjentów.. Potraktowała mnie jak (..) i żałuję że nikogo ze mną wtedy nie było. Powiedziałam więc, że nie przyszłam po poradę tylko aby mnie ktoś zbadał a to, że mój lekarz już tu nie pracuje nie przeszkadza w tym, abym się zgłosiła, bo tu jest przecież ostry dyżur.. Znów coś głupiego odpowiedziała więc spytałam czy odmawia mi przyjęcia (już chciałam żeby dała mi to na piśmie) i wtem złagodniała żet tak powiem, nagle się po prostu uspokoiła ale co przeszłam to moje. Chwilę później byłam na usg. Samo badanie trwało grubo ponad 25 min! Pani doktor stwierdziła, że mam krwiaka i mi go pokazała. Ja laik więc zobaczyłam tylko ciemną smugę/plamę przy Dzidzi :( Spytała czy zgadzam się zostać w szpitalu na co odrzekłam oczywiście"! Dali mi szpitalną koszulę i pani doktor zaprowadziła mnie na oddział. W drodze zatrzymał nas inny lekarz, który podważył jej epikryzę odnośnie krwiaka, ponieważ te występują w I trymestrze a ja już w II a do tego wcześniej u mnie nic takiego nie stwierdzono. Więc znów poszliśmy na usg, tym razem z tamtym lekarzem. Pani doktor pokazała mu "to coś" a on zaczął mówić że jest przepływ krwi przez tkanki więc to nie krwiak (przy krwiaku jest zgromadzona krew w miejscu) co najwyżej mięśniak. Polemizowali tam na ten temat ale on ostatecznie stwierdził że to krwiak nie jest. Ale poszłam na oddział i miałam mieć robione badania. Nie wiem dlaczego, bo przecież tamten lekarz stanowczo "zabronił" podawać duphaston na "krwiaka" który krwiakiem nie był, ale przez cały pobyt mi ten lek podawali. Wiem, że jest on również na utrzymanie ciąży. Nie mniej jednak wypisali mnie dziś do domu i stwierdzili że krwiaka nie ma (oczywiście usg mi nie zrobili więc skąd takie przekonanie to nie mam pojęcia...) Cieszę się jednak że jestem w domu.. Brzuch dalej boli, biorę no-spe forte, magnez i zobaczymy jak będzie. Martwię się ale we wtorek idę do mojego pana doktora. Wyjaśnię mu wszystko i zobaczę co powie. To tyle, cała historia :( Tyle dobrze że miałam tam mierzone tętno płodu 2x dziennie i wiem, że Maleństwo całe.. Teraz spokojnie poczytam co u Was i dziękuję Wam za pamięć.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose rece opadaja na ta kochana sluzbe zdrowia.. lecdo lekrz i spradz to jeszcze raz czy faktycznie to tylko krew a nie nic powaznego.... lepiej dmuchac na zimne tym bardziej ,ze nadal Cie boli..... Glowa do gory i Trzymaj sie cieplutko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose jak dobrze wiedzieć ze juz jestes...to co przeszłaś na pewno nie było miłe wiem coś na ten temat bo byłam podobnie traktowana w szpitalu gdy leżałam na początku ciąży:( ZRESZTĄ z krwiakiem...echh do dzisiaj mi łzy napływają jak pomysle o tym co tam się dzieje a najbardziej mi zal kobiet które straciły dziecko...ale mniejsza o to ...trzymaj sie mocno i nie denerwuj a wszystko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose, kochana, cieszę się, ze znów jesteś z Nami:) 🌻 Rzeczywiście, trochę przeszłaś. Odpoczywaj teraz, leż sobie i idź do lekarza, niech zobaczy co się tam dzieje.. wstyd mi trochę powiem szczerze, bo sama pracuję w służbie zdrowia i doskonale zdaję sobie sprawę, że tak jest na izbie przyjęć. Trzeba walczyć o swoje i jak trzeba to się wydrzeć, bo czasami inaczej nie dociera.... mój lekarz też nie pracuje w szpitalu, ale to nie powód do tego, żeby nie udzielili pomocy. trzymaj się kochana:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose dzielna jesteś, uważaj na siebie wszystko będzie dobrze. Idź może prywatnie jak najszybciej do lekarza nie czekając niech ktoś obiektywnie na to spojrzy skoro ból nie mija :( smutne jak jest w tym naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudko, we wtorek mam wizytę u swojego lekarza, prywatnie.. opowiem mu o tym wszystkim i zobaczymy co powie, ale do wtorku tyle czasu .. :( piję melisę bo "trochę" jestem zdenerwowana tym wszystkim i się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz wszystko bedzie dobrze, wiec nie ma sie co martwic na zapas :-))) jestesmy z Toba ;) moja kol. ktora dowiedziala sie ze jest w ciazy poszla do ginekologa a ta na nia z pyskiem, ze ma jakas narosl, ze tego juz nie da sie usunac, ze jest nieodpowiedzialna, ze do takiego czegos dopuscila i tak tą moja kol. nastraszyla, ze nie wiem, poszla do innego lekarza i ten niczego nie widzial ;) i jakos wszystko dobrze pozniej bylo ;) bedzie dobrze ;) glowka do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose bedzie dobrze, glowa do gory. Dziewczyny milego dnia :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliose, przytulam mocno, ja tez wiele przeszłam w tej ciąży, 2 pobyty w szpitalu, jedni tez widzieli krwiaka drudzy nie, ale wiem jak sa pacjentki traktowane, na pewno nie po ludzku, a wiadomo, że my mając zagrozona ciąże szczególnie potrzebujemy dodania otuchy, ciepłego słowa, a nie niepewności i złego traktowania. ja mam dzisiaj urodzinki..30:) od rana latam, też mnie ten jajnik po prawej stronie boli, ale odkąd biorę te 3 nospy to jest o niebo lepiej, duphaston ma działanie jak luteina, ja na noc musze brać az 2 luteiny przez te bóle, więc eliose bierz ten duphaston, bo on nie zaszkodzi a pomoże. a wiecie ile mam ciasta hihihihi wyżerka dzisiaj na calego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×