Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Dziękuję Dziewczyny za wsparcie! :) Jest mi dzięki Wam o wiele lepiej! Alex - wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, szczęścia i spokoju ducha :) Miłego weekendu, ja wracam do łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose, jak dobrze, że już jesteś :) Szpital to nic przyjemnego. Współczuje Ci przeżyć. Ja miałam krwiaka w poprzedniej ciąży ale miałam tego objawy. A u Ciebie nic i się dziwię, że Ci krwiaka chcieli sprzedać. trzymaj się cieplutko. U mnie w domku remont. Mam już dość. Dziś na obiad pizza. Nie mam czasu gotować. Miłej soboty dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, spokoju, radości i czego sobie jeszcze zamarzysz:) zjadłabym ciacha:) zaraz idę na miasto to coś sobie kupię:) mniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, zaczynam dzis 20 tydzien. Super ze to juz polowa, za chwile przyjdze do nas wiosna i bedzie cudnie. Pozdrawiam Was i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski ;) jak fajnie jest sie rano budzic i czuc "kopniaki" malenstwa ;) odkad zaczelam czuc mojego bąbelka to jakoś bardziej wlaczyl sie u mnie instynkt macierzynski ;)) praktycznie caly czas jestem glodna, tez tak macie? ;-P milego dzionka zycze! ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ale nudy na maxa:( BABABUM Co do jedzenia to u mnie zaczyna się etap często i dużo:)Chociaż czasami sama niewiem na co mam chęć,przyznam że troszke wymyślam...Mam nadzieje ze nie bede tyła tak jak w poprzedniej ciąży,co 3 tygodnie po 5 kg...jak narazie jestem 6+,nie jest tak źle:)teraz przez 3 tyg przybrałam niecałe 2 kg,nie jest tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej co tu tak cicho:) ja juz po urodzinkach, ach i znów rok starsza:) dziekuje za zyczenia:) byłam wczoraj na takiej akcji organizowanej u nas w przychodni z radia plus i fundacji godula, za darmo robili fajne usg płodu, mozna powiedzieć, że takie połówkowe- oceniali wszystkie narządy płodu:) potwierdzone, że zdrowa dziewczynka 437g:) mogłabym sobie już odpuścić polówkowe które mam 15 marca, ale wiaodmo nie powiem mojemu lekarzowi nie rób, bo już miałam gdzie indziej za darmo, a poza tym będę sama ciekawa jak się ma Ninka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki Od dwóch dni strasznie bolą mnie żebra szczególnie prawe, jak chodzę bolą, jak siedzę bolą, najbardziej zaś bolą wieczorem jak się kładę spać, gdyby mąż mi nie przykładał ręki to pewnie bym w ogóle nie zasnęła. Nie wiem czy jego ciepła dłoń łagodzi ból czy lekki ucisk, ale nie mam pojęcia czym ten ból może być spowodowany... Co do jedzenia to również jestem częściej głodna i zjadam więcej... Alex szkoda że u mnie też nie organizują takiej akcji, chętnie bym się przeszła i zobaczyła ja mój mały się ma:) Wybieram się w najbliższych dniach na wypicie glukozy i mam pytanie czy na tym badaniu muszę być na czczo, czy mogę zjeść chociaż troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukryteznaczenie- przeglądając ten temat zauważyłam, że mieszkamy bardzo blisko od siebie :-) -ok 3km od N.R. Mam też termin na 16 lipca :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny u mnie wszystko okl... Kurcze jeszcze nie czuje ruchow dzidzi. czy to normalne ?? hmm martwie sie!!!!!!! Ogolnie samopoczucie bardzo dobre.... W sobote i niedzielke pracowalam ,wiec nie mialam czasu nawet usiasc na kafeteri i Was poczytac..... padlam wczoraj jak kafka..... Moj maz chory ma grype i cely weekend z goraczka ,wiec dzisiaj ogarniam domek , zmieniam posciele, piore, firanki pracuje i ogolnie wszystko co sie da. W czwartki ostatki mam imirezke z firmy u mnie... szefowa sie zapowiedziala,ze wpadna wszystkie do mnie na faworki i paczusie ehh... musze sie szykowac z pieczeniem i gotowaniem buheeee..ale coz damy rade..... Za tydzien mam usg ,juz sie nie moge doczekac...... Jednym slowem wszystko u mnie Gra......Pozdrawiam Was Serdecznie i do uslyszenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka, a co u Ciebie??? monisia, nie przepracowujesz się troszkę zbyt mocno? agata, wez pół cytryny polepszy Ci smak, ja pamiętam jak w poprzedniej ciąży mnie zemdliło, nie umiałam do domu dojść, mam nadzieję, że teraz będzie lepiej. hallo dziewczyny gdzie jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex jestem jestem ale nie piszecie a monologów nie lubię i udzielam się bardziej na tym drugim forum. u mnie wszystko dobrze maleństwo się kręci a to najważniejsze tylko nastrój zmienny mam :D co u Ciebie? monisia ja niedawno zaczęłam czuć bulgotanie w brzuchu na początku 18 tygodnia więc spokojnie nie panikuj, połóż się w przyłóż rękę do brzucha i nasłuchuj takiego przelewania, jakby coś dopłynęło do brzucha dotknęło i cofnęło się :) ja tak mam jeszcze nie kopie ale tak dotyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuśki:) ja już po wizycie u ginekologa. Widziałam mojego Groszka kochanego, nie ujawnił płci bo odwrócił się pupą, więc będę musiała jeszcze trochę poczekać. waży 388g tak poza tym to mam się oszczędzać, odpoczywać i dużo leżeć bo dziecko jest nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a to Ci dzidziuś niespodzanke zrobił:)Kiedy bedziesz miała następne USG? a ja mam przeczucie,że bedę miała synka...tak jakos ostatnio jak oglądam ciuszki to bardziej do tych "męskich"heh mnie ciągnie,wózki tak samo szukam koloru który nadawałby sie dla chłopca...w pierwszej ciąży intuicja się nie myliła,ciekawe jak bedzie teraz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monada2003
Hej grubasy, nie nadążam ostatnio za tymi postami. byłam na usg połówkowym i podobno CÓRA!!!! Ale czytałam, że w przypadku małych panienek, to szanse na pomyłkę wynoszą 50%. więc nie nastawiam się na 100% i jak na razie wpisuję do tabelki. i jeszcze jedno - od kilku dni czuję ruchy mojego bąbla i mam pytano - czy na takim etapie ciąży powinnam je już czuć codziennie??? Trzymajcie się ciepluchno NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07...chłopi ec.....małopolskie alex81.............30..........01.10......08.07....córec zka......śląskie agata_85.........26..........03.10........10.07..chłopak ... śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07..córuś.. .łódzkie susi1978..........33.........07.10..........14.07....cór eczka.....śląskie Ukryteznaczenie..26.........9.10........16.07...........d olnośląskie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........24.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07.....chłopi ec....podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?.....synuś ... mazowieckie ebudka............31.........20.10.....26.07.CH..Mazowiec kie/Wielkopolska babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielko polska /Irlandia monisia8002......31........24.10.......31.07..........? Stockholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monda cięzko odpowiedzieć na Twoje pytanie,każda ciąża inna...sama widzisz dziewczyny pisały ze niekiedy nie czują,a potem znowu czuja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstydliwe po Mamusi:) Asiu, teraz pewnie kolejne w 3 trymestrze, bo dr. Niemowa nic nie mówił o połówkowym, ale nie wiem czy jeszcze nie pójdę jutro z Mareckim bo chce Groszka zobaczyć:) dzisiaj nie mógł iść, bo miał sporo roboty w pracy, oczywiście zdjęcia nie dostałam więc może jutro prywatnie... wyniki moczu za wiele mi się nie poprawiły, ale może dlatego że dzidzia jest nisko ułożona. A tak w ogóle, czy to groźne? Niby lekarz mi powiedział, że jak nie będę trochę leżeć i odpoczywać, to mnie położy głową w dół :) i tak się zastanawiam czy chciał mnie nastraszyć, czy mówił poważnie.:) Monada, ja czuję codziennie i praktycznie przez cały dzień, z krótkimi przerwami jak Groszek robi sobie drzemkę:) nawet podczas USG Groszek mnie kopał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka, własnie widzialam, że udzielasz się na tym drugim forum, nie zostawiaj nas, był weekend dziewczyny odpoczywały, dzisiaj znów powrociły:) ja tam tylko podczytuje, jak dla mnie za duzy chaos tam panuje:) xanulax- byłas na badaniu z funduszu? dziwne, że nie będziesz miec połówkowego, ja lubię miec sprawdzona Ninkę od a do z, wiec jak masz mozliwość pójscia do innego lekarza to pewnie, idź, może teraz mamusi nie pokaze pupci:) a co to znaczy, że jest nisko? napiera na szyjkę i ta sie skraca czy jak? bo wiem, że wtedy się leży z głową w dół, daj sobie pod nogi łózka na którym spisz z 2-3 książki, wtedy bedziesz miała właśnie taki efekt- biodra ( i macica) będa wyżej, tak lekarz kazał robić mojej kolezance przy skracającej się szyjce. monada- grubasy??:P rozśmieszyło mnie to 50%, czyli w sumie dalej nic nie wiadomo, innego podziału procentowego w tym przypadku nie może być:) a co do ruchów to spokojnie ja tez tak miałam, raz je ładnie czułam, a potem np dwa dni nic i tak przez jakies 2 tyg, potem te ruchy stały się juz bardziej wyraziste i regularne. jak tam, wózki macie już wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy się skraca, czy nie. Powiedział mi tak po USG. nie badał mnie na fotelu.kopie mnie w okolicy kości biodrowych.jeździł mi głowicą USG po brzuchu tak jak w 13t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja od wczoraj też czuję słabo ruchy. Mam wrażenie, że prawie wcale. Ale mam nadzieję, że wszystko ok. Anula szkoda, że dzidzia się nie ujawniła co do płci. Alex mnie się podoba Implast bolder SD ecoline. Na razie na niego jestem nastawiona, w kolorze czerwonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - a to wstydnis maly :-) monada - ciezko powiedziec.. ja mojego Bąbelka czuje tak jak Ania codziennie i to po kilka razy ;) Ja tez uwazam ze na tym drugim forum jest mega haos i tez tylko od czasu do czasu podczytuje bo nie nadazam :-P a co do wspomnianych monologow to mi one jak najbardziej odpowiadaja ;-) Pozdrawiam ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex, bababum podelektuję się ciszą razem z Wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja planuje kupic xlandera, ale zobaczymy:) w tym tygodniu planuje kupic rzeczy do szpitala, trzeba już co miesiąc coś kupowac żeby nie wszystko na raz, bo wydatki mnie zwalą z nóg:) na szczęscie te wszystkie droższe rzeczy ( jak łóżeczko- drewniane i turystyczne, czy sterylizator parowy- avent polecam! juz mam, pozostają tylko drobiazgi, ale na pewno zainwestuje jeszcze w laktator elekt. bo zwykły mam i mnie wykaczał:) eliose, jak sie czujesz? bababum, jem śniadanie i wpsominam Ciebie- 4 kiełbaski plus sałatka jarzynowa- często i dużo hihihi xanulax- jak zakupy? udane? idziesz do tego lekarza? wiesz ja czuje czesto ruchy całkiem na dole i nikt mi nie powiedzial, że Dzidzia jest nisko:( Susi- fajny ten implast! i fajne ma kolorki, takie zywe! kate, co u Ciebie? 1991???? lipiec2011, dawno tez nie pisałaś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja tez czuje ruchy na samym dole wiec zapytam w piatek na wizycie czy to jest oki.Ruchy sa juz mocniejsze i widac na brzchu jak moja skora sie unosi, super widok :) Wydaje mi sie od wczoraj ze mam wieksze parcie w dol jak np. wstaje troche sie tym martwie i staram sie duzo lezec. Dziewczyny do szpitala zabieracie podklady, podpaski czy majtki jednorazowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dziś mam wizytę u lekarza o 15.00 i ciekawa jestem co mi powie. Może zobaczymy jaką niespodziankę między nóżkami kryje Maluszek? Starałam się dużo leżeć przez ten weekend. Od 2 dni nie bolli mnie brzuch z rana tylko od ok 14.oo aż usnę ale zawsze to jakiś plus. Marta - do szpitala koniecznie będą potrzebne podkłady jednorazowe. Jak leżałam teraz w szpitalu to wszystkie dziewczyny rodzące je miały i położne za każdym razem o nie pytały. Ja też czuję Malucha ale już słabiej nieco. Chyba dużo się ruszał w szpitalu by powiedzieć, że chce do domu ;) Trzymajcie kciuki proszę, mam nadzieję, że już wrócę do Was i nie będzie takiej ciszy z mojej strony. Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×