Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Wiesz, myślę, że mogłabyś zacząć od bardzo wygodnej pozy przybliżonej do leżenia na brzuchu : kładziesz się w pozycji bezpiecznej czyli na boku z podwiniętą nogą i chwilkę później delikatnie przekładasz ciężar ciała tak, jakbyś chciała położyć się na brzuchu tylko z podwiniętą nogą. Noga pełni rolę amortyzatora a Ty prawie leżysz na brzuchu :D nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :D no to nie wiem, może postaraj się jakos z tą poduszką- tak lepiej :D ja z Górnego Śląska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zrobisz minkę, samo wskoczy jako uśmieszek ;) ale dopiero jak posta dasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również :) codziennie zaglądam do internetu więc będę pewnie codziennie doglądać na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem też raczej regularnie, chyba że mam cieżki dzień (czyt.wiszę na kiblu). Ale wtedy na następny odrabiam straty. Dzisiaj się dobrze czuję, bo mi się udało trochę jedzenia w siebie wmusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko jakas krzywa he heee. Ja rowniez bede dosc czesto , dzisiaj znalazlam forum i mam nadzieje, ze zWami przejde Wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz jak najwięcej :) Dzidzia musi mieć z czego urosnąć :) Poczekaj, może my też dołączymy do wiszących na kibelku heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przejdziemy wszystko razem bo razem jest łatwiej i raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli macie Fb to znajdziecie mnie tak jako monika rys kraujutowicz, wiec mozecie tam tez pisac...Ale ja od 14.oo jestem juz w domku wiec za pewne zerkne codzinnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że stworzyłyśmy jakieś pozytywne więzi. Ja już byłam na kilku wątkach (jest jeszcze jeden z lipcówkami, ale tam jest tyle osób, że się ginie wśród tłumu), ale tu się czuję jak w domu. Dzięki Wam za to dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że to nie tylko nasza zasługa ale i Twoja :) od początku pozytywna, mile przyjmująca nowych :D Ja też dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×