Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

:) a co z tym usg? Ja myślę, że syn będzie albo Jakub albo Wojciech, córeczka Julia lub Liliana ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też coś niedowidzę :D miało być- co z tym lekarzem, dlaczego Cię wnerwił? Bo dopiero po południu? Daj znać jak poszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa.
do XanulaX ...jeśli o ból piersi chodzi to mam również;p i co chwilę też chodzę siku..;p i szczecin....no super..;) heh a w którym tygodniu ciąży jesteś? ja właśnie się dowiedziałam od teściowej, że przełożyła mi wizytę na 22 grudnia, do dr wojciecha kozika czy jakoś tak...czytałam opinie...jest naprawdę zajebisty...wiec polecam, a więcej powiem jak będę po wizycie.. a imiona oczywiście ze już mamy.. jak chłopiec to Mikołaj jak dziewczynka to Magdalena...:) pozdrawiam serdecznie.. świetne jest to forum, bo cały czas ktoś pisze...fantastyczna sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, byłam na kasę chorych. pierwsze co jak weszłam to kazała mi pokazać ubezpieczenie. ja na to ze nie zdarzyłam podbić książeczki i mam odcinek RMUA (odcinek z wypłaty), a ta do mnie jaki odcinek z wypłaty? tłumacze jej z dziesięć minut że dzwoniłam do kadr z pytaniem czy mogę iść z tym odcinkiem i powiedziały mi że tak. a ta że skąd ona może wiedzieć czy ja jestem ubezpieczona, czy mam odprowadzane składki, pokazałam jej palcem pozycję gdzie jest składka ZUS, i skomentowałam że pracując w szpitalu na etacie raczej trudno nie mieć odciąganych składek. zbadała mnie i stwierdziła że to 8 tydzień, na 100% ciąża, dała mi skierowanie na badania i USG i mówi do mnie że pewnie się i tak nie dostanę już w tym roku i żebym się zapisała w styczniu. pytam się jej czy mi wypisze zwolnienie, bo pracuję fizycznie po 12h i że moja oddziałowa mnie nie dopuści do pracy, a ona na to że musi mieć potwierdzone na USG że to ciąża, bo inaczej mi nie wystawi zwolnienia bo to może być równie dobrze zatrzymanie miesiączki. może mi wypisać zwolnienie ale nie będzie płatne 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi koleżanki poleciły dr. Ratajską w przychodni kolejowej. w 8 tygodniu. mój narzeczony już dawno wybrał WERONIKA I BOGDAN :D modlę się o dziewczynkę, chociaż jest możliwość że będą bliźniaki. strach si ę bać :D fajnie że można sobie tu popisać :) ja mam strasznego stresa, czy dam radę. buziole dla WAS👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.a.19
a w jakim wieku jesteś?.. ogólnie do dziewczyn/ kobiet w ciaży... jest polskie prawo( chyba 68 ustawa) że i dzieci do lat 18 i kobiety w ciaży są objęte ubezpieczeniem państwowym...wiec jeśłijakaś klinika/ przychodnia robi z tego problem....to trzeba powiedzieć" niech mi to pani da na piśmie ze odmawia pani pomocy zdrowotnej kobiecie w ciaży"..od razu sie wystraszą..i dojdą do tego kto ma racje.. wiem bo sama teraz na kase chorych chce... ogólnie pochodzę z kujawsko-pom. woj., więc trudno mi teraz by było załatwiać te ubezpieczenia...ammy takie prawo i korzystajmy z niego!!..za chwilę prześlę wam ten link jak znajdę...w gazecie prawnej to było..mnie poinformowałą tez o tym znajoma... i polecam przychodnie na jagiellońskiej..naprawdę są tam dobre bardzo opinie....i ta przychodnia jest juz chociaż doedukowana co do tych ubezpieczeń.. co do bliźniaków...też się o to boję....ponieważ ja brałąm tabletki..i przy zmianie pigółek, gdy miałam przerwe miedzytabletkową...akurat miałąm jajeczkowanie i zostałąm zafasolkowana..:) a czy dasz rade...oczywiscie ze tak...najwazniejsze to dobre podejscie!!..buuuziakii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26, w styczniu skończę 27. ja zaskoczyłam od razu w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.a.19
tylko musicie zaznaczyc i link plus ta druga linijka...to wam cały art wyskoczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.a.19
no w sumie ja dokłądnie tak samo...prawie.. ale nie ma się co martwić...nie będzie ciaży bliźniaczej...;p ( wiem ze jest duze prawdopodobieństwo)....wszystko sie ułoży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa.
oczywiście ze dobrze wiedzieć!!...sorry..na dwa nicki jade...i o.n.a.19 i 1991-szcześliwa to ta sama osoba..:)...hehe/... a tak poza tym oczywiscie ze dobrze wiedziec...bo pracownicy w różnych przychodniach czy innych d*perelach..myślą ze zwykły człowiek nie zna swoich praw i mozna go robić w ..juz nie powiem w co... tak wiec...walczcie o swoje prawa..:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie Ok. serducho bije :) spać mi się chce masakrycznie...jutro do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1991-szczęśliwa wiesz może gdzie można niedrogo zrobić prywatnie USG w szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.a.19
tzn..wiem że jeśli o priv gina chodzi to kośmidrowa jest chyba niedroga...ale nie wolałabyś zapisać się na usg na jagiellońskiej..?..tam tydzień poczekasz na termin i masz za darmo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdę spytać:) a gdzie to dokładniej jest? jagiellońska trochę długa jest:) buziole dla WAS na Nowy dzień :) 👄 oby WAS mdłości nie męczyły..:D ja zaraz uciekam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
http://www.szpitalmswia.szczecin.pl/podstrona.php?id=6 no to jest dokładnie tu..;p tzn w tym linku... ogólnie co do objawów.mam jeden nagorszy..ciągle placzę, ciągle kłócę się z narzeczonym....masakra..echh....popadam w histerie....;/;/ ktoś już na forumowisku jest??;p podzr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa... To przejdzie. Ja mam dokładnie to samo, wczoraj była awantura jakiej nigdy nie było. Próbowałam wytłumaczyć, że ciężko mi opanować nerwy ale mój mąż jeszcze tego nie rozumie. Tzn. zrozumiał dopiero jak poszłam wyć do łazienki.. Ponadto mam mdłości-jednak nie będzie bezobjawowej ciąży :) ale to nawet dobrze :D :) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***goniek***
Witam czytam wasz wątek drugi dzień i chciałabym się przyłączyć do was. Jestem w 8 tc i mam termin na 18 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***goniek***
to moja pierwsza ciąża, która dodatkowo była niemałym zaskoczeniem więc chętnie z kimś podziele się moimi obawami i radościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
dzielcie się wszystkim czym tylko możecie..:) no ja wczoraj miałam w nocy ogromna awanturę bo zasnąć nie mogę..i tak mam cały czas.... i obudziłam narzeczonego...i później lapka włączyłam..i zaczęła się kłótnia.... aż sama nie wiedziałam, że potrafię aż tak się drzeć...później wzięłam materac i też chciałam w łazience spac..a płakałam tak...że łzy jak z kranu leciały....masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy jakoś to przetrwać:) Będzie dobrze już za jakiś miesiąc :) Witaj Goniek :) Witamy Cię w szeregu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Nie wiem czy powinnam się już z Wami cieszyć;) Ale wydaję mi się,że tak. Mojego super punktualnego okresu brak i według obliczeń jestem w 3 tygodniu ciąży.Termin wypada na 30 lipca.W tym tygodniu muszę umówić się na wizytę i zobaczymy co dalej.. Ja też mam różne humorki ,jednego dnia się cieszę a drugiego zaczynam się zastanawiać jak to będzie . W wigilie minie rok od zaręczyn mój narzeczony bardzo chciał dzidziusia . Ja z kolei jeszcze jestem w szoku i szczerze mówiąc to się strasznie boję..nie wiem jak to będzię ze zwolnieniem z pracy na l4 i całą resztą.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowe Kolezanki.... Dziewczy ale was wzielo he hee Glowa do gory i pamietacjcie ,ze po burzy przychodzi zawsze slonce.... U mnie wszystko OK,, buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
no forum jest oblegane... ale ja odkryłam.....tzn wiedziałam to..ale cały czas liczyłam ze to początek 4 tygodnia... ale początek 4 tyg żywotności" płodu"..a jestem w 6 tygodniu!!!!... znaczy się ciązy.... heh....wspaniale..xd ja jem ciągle oliwki.... osalałam na ich punkcie....xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdee dziewczyny byłabym zapomniała. Dzisiaj andrzejki! Trzeba wywróżyć sobie płeć dzieciątka!! Lecę poszukać czegoś do wróżenia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×