Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Gość 1991-szczęśliwa
a jaką wróżbę znacie??...ja tez sobie wywróże, chociaż czuję ze to chłopak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała chłopca, a wszyscy w rodzinie dziewczynkę... Szukałam wróżby zbliżonej, ale nic nie ma ciekawego. Więc zrobiłam sobie domową wersję. Otworzyłam nowy dokument tekstowy. Wpisałam na całej stronie dużą czcionką "1" i "2". Później zamknęłam oczy i przycisnęłam strzałkę. Zatrzymałam losowo. Wynik taki, że kursor po prawej stronie danej cyfry oznacza wylosowaną cyfrę. 1-chłopiec, 2-dziewczynka. No i kursor zatrzymał mi się po prawej stronie 2 czyli pewnie będzie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane moje :) :* Ja właśnie wróciłam z pracy i konsumuję kolację ;) Jeśli chodzi o smaki to nie mam żadnych poza małym faktem, że dziennie jadłam tonami słodycze a teraz nie mogę na nie patrzeć Mnie się wydaje, że będę miała chłopczyka. Wiecie jaką macie grupę krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam a z minusem :) nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno większy odsetek mam które sa minusowe że rodzą chłopców. Ile w tym prawy- nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie córka się marzy... : Ale najważniejsze by się udało bezproblemowo dotrzeć do końca i żeby Maluszek był zdrowy :) Mój mąż ma a z plusem więc może być konflikt, ale się nie boję, przeczytałam już parę artykułów o konflikcie i nie ma się co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
ja własnie nie mam pojęcia jaką mam gr krwi..i mój " mąż" również.. mi jest obojętnie..chciałabym mieć córeczkę owszem....bardzo.. no ale jak będzie chłopiec..no cóż.. byle było zdrowe... i byle nie bliźniaki... bo przy tabletkach zajście w ciążę= ciąża mnoga...;/ kiedyś mi wróżka powiedziała ze będę miała 2 dzieci...i mogą to być bliźniaki..echh... a wrózba w dokumencie... rozwaliła mnie....;d;d;d;d;d pozdrawiam wass!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
tez wyszła mi dziewczynka w tej wróżbie..;d;d...hah...ale to się świadomie chyba kochana robi.... hehe....ja jeszcze poczytam o jakiś wróżbach.... albo przyjdzie mi czekac do 5go miesiąca.... hah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekajcie spokojnie do czasu aż się okaże na usg :D A propos USG... Jutro o 11 idę. Ciekawe, co będzie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżba w dokumencie MUSI się sprawdzać, bo mi wyszło 3 razy pod rząd to samo. No i zawołałam męża i jemu też wyszło to samo. (trochę się śmiał ze mnie, ale mu się podobało, bo wyszło jak on chce :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie że się pochwalę :) zrobię to albo koło 14.00 albo po 21.00 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
no dobrze.....nie ma lepszej wróżby niż w dokumecie..;d;d;d ale nei dziwie się takiego podejscia...dxdxd..bo ja sama gdybym wymyśliła wróżbę, byłaby najlepsza...życzę Ci oczywiscie zeby to ta Córka była...!!! echh... a mi życzcie..zeby jedno dziecko bylo..;d;d... kto zna jeszcze ine wróżby na płeć dziecka..??... muszę wam się do czegoś przyznać dziewczyny niestety...co do tego forum i co do kobitek udzielających się..no niestety.. ale.. ech..nawet nie wiem jak wam to pwoiedzieć... ale niestety..jesteście jednym z nalepszych kobitek , które tu się udzielają..i nikt nikogo " anonimowo" nie obraża..co bardzo mi się podoba... i jesteście zajebiste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło to słyszeć. Myślę, że wszystkie w równym stopniu dokładamy się do tego, żeby tu było przyjemnie. Ty również jesteś częścią, tak samo jak my tworzysz miły klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło to słyszeć. Myślę, że wszystkie w równym stopniu dokładamy się do tego, żeby tu było przyjemnie. Ty również jesteś częścią, tak samo jak my tworzysz miły klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki zostawiam Was na dzisiaj z wróżbami, a ja lecę do łóżka, bo coś mnie muli dzisiaj wcześniej niż zwykle, czyli mam spotkanie z wiaderkiem do wiadomych celów. Oby mi tylko jelita kiedyś razem z żołądkiem nie wyleciały hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Do zobaczenia Aguś :* Co do forum to jest tak jak Aga napisała-wszystkie się dokładamy do tego żeby było przyjemnie ale zapamiętaj sobie jedno: Nawet jeśli znajdzie się ktoś kto by kogokolwiek obrażał, wyzywał to tylko świadczyłoby o inteligencji tej osoby, a raczej o jej braku. Takie osoby zazwyczaj się wyżywają na różnych forach, czatach bo w życiu im nie wychodzi i muszą gdzieś dawać upust swoim niepowodzeniom. Dlatego już nie chcę słyszeć że się "ewentualnie" przejmujecie opinią negatywną osób które nas nie znają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
ok dziewuchy ciężarówki... ja chyba też jakiś prysznic wezmę i spać... a może folm jakiś z " mężem" oglądnę..? pamiętajcie dzisiejdze sny!!!....to będzie najlepsza wróżba..xd a i jeszcze mam pytanie..czy " poranne mdłości" dopadają was na wieczór na noc?....... dobrych snów!!!!! dobranoooocccccccccccc. uwelbiam was..i chwalcie się wynikami usg!! ja mam dopiero na 22go..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha odnośnie snów! Niedawno się z mężem przeprowadziliśmy do nowego domu i usłyszeliśmy żeby zapamiętać sny z pierwszej nocy... Mnie się przyśniło że zostałam zakonnicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do porannych mdłości ja je miałam poprzedniej nocy. Na razie mam spokój i chyba tak pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
no własnie z jedną laską pokłóciłam się na kafce, tematyka pieluch...jak chcecie to wam jutro prześlę link.... żal żal i jeszcze raz zal... a tearz dobranoc..i dziękuję... nawet za to że nie skrytykowałyście mnie chociażby za wiek...niedługo co prawda skończe te 20 lat...ale nadal mam 19.... niektórym wydaje się że to musiała być wpadka, że jestem nieogarniętą laską, puszczalska..no az mi się przykro zrobilo i się popłakałam....ale nie dałam się idiotce..i aj na tym lepiej wyszłam....zresztą... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1012777&start=90 kto będzie chciał to poczyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się innymi ludźmi-ludzie nie zasługują w większości niestety na naszą uwagę ;) co do wieku to przestań się tym zamartwiać ;) nie wiek świadczy o dojrzałości człowieka i o tym czy będzie "dobrą mamą" . 3maj się ciepło, uważaj na złe sny i złych ludzi ;) Dobranoc Dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
ok..ja też lecę do łóóóżka... dobranoc!!! uwielbiam to forum...xd hah....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×