Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Jak szosty tydzien.. trzeci.... zaplodnienie mialam 11, 12 listopad. test elektorniczny mi wykazal 2-3 tydzien, wiec sie zgadza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mozliwe jak w piatek tydzien temu robilam test i mi nie wyszedl pozytywny, minal tydzien czyli wczoraj i 2-3 tydzien..Jajeczkowanie mialam 11.12 listopad i wedy doszlo do zaplodnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa.
Witam...ja jestem w podobnej sytuacji domonisi8002;p 25 października miałam ostatnią@... zrobiłam bhcg i 23 wyszedł mi 19dzień9 po dokładnych obliczeniach.. Teraz jestem w 4 tygodniu. Najdokładniejsze testy to bhcg, bo dokładnie od zapłodnienia poziom hcg wzrasta.. a kalkulator wylicza od ostaniej @ , czyli dodaje jakieś 2 tygodnie... więc monisia, jesteśmy w tym samym tygodniu ciaży...termin porodu jaki sama wyliczyłam sobie to początek sierpnia-10-15... za tydzien mam wizytę i gina więc zobaczymy czy się pokryją obliczenia..;p ja jestem studentką 1 roku pedagogiki...mieszkam w szczecinie z narzeczonym...i mimo " wczesnego wieku" jestem naprawdę szczęśliwa, i pozdrawiam wszystkie mamy, szczególnie te młode..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana dzieki,ale ja stawiam na okolo 15 sierpnia he heee. Dokladnie wylapalam owulacje i dla mnie to poczatek 4 tygodnia... Test robiony 19 i 21 listopada jeszcze nie wykrywaly ciazy.... Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo ciekawa ostatecznego wyniku, czy bedzie to 31 lipec czy moje okolo 15 sieprnia.. Dowiemy sie za 8 miesiacy he heee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa.
hehe..no ja uważam że właśnie miedzy 10 a 15 sierpniem./.... hehe... całę dnie spędzam na oglądaniu zdjeć rozwoju płodu..;p za gratulacje nie dziękuje , żeby nie zapeszyć... początek 4 tygodnia..wiec w tym tygodniu już nawet serduszko zacznie tak delikatnie bic..a raczej taka namiastka serduszka nierytmiczne bicie..ale się cieszę.. a a ja testy robiłam 19, 20, 21...i to tak bardzo delikatne kreseczki mi wyszły żę widać cienie było pod lupą blisko światłą... ale jest...jest małą fasolka w moim brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wlasnie wyszly doslownie negatywne... ale odczekalam do 35 cyklu i czarno na bialym wczoraj pozytyw byl.... za dwa tygodnie lece do poloznej na usg i niech mi daja foteczkie dzidzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa.
no..myślę, że w 6 tygodniu już na pewno bedzie widać..:P chyba też jeszcze zrobię sobie test domowy, żeby ujrzeć 2 wyraźne krechy//;p ja za tydzień , 7 grudnia mam wizyte..mam nadzieję cichą żę jakieś ziarenko tam wykryje już...ale chyba aż tak wcześnie to nie mam co liczyc... a co do dnia porodu...mówię Ci....bedzie LEW... a mam pytanie jeszcze do Ciebie..jakieś odczuwalne objawy ciążowe masz moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic, zadnych objawow .lekkie klocie w brzuszku ale to zalezy jak sie poloze czy usiade,tak wiec to normalka...Dla Tego tez nie wybieram sie juz na hop siup do lekarza tylko odczekam jeszcze dwa tygodnie... Chce sie dowiedziec cos wiecej niz tylko ... Tak jest Pani w ciazy... prosze przyjsc za dwa tygdonei wtedy wiecej cos zobaczymy i powiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa.
no tak pewnie będzie....ale cóz./.. no ja właśnie to kucie w brzuchu mam...troche mnie to też niepokoiło... ale "teściowa" mnie uspokoiła..;) a co do reszty objawów...to chyba rzeczywiście albo za wczesnie....albo nie bede ich odczuwać.. jedynie dziś w nocy miałam mdłości..ale to mogło być od kolacji ..;p echh..no cóż...pochwalę się, gdy będzie coś widać..:) pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!! achh... największy i najpniękniejszy prezent na całe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ;) Jak tam samopoczucie? Ja się właśnie szykuję do pracy ale coś dziś taka jestem niezadowolona chyba wstałam lewą nogą. Pozdrawiam Was i całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dużo napisałyście :) fajowo się czyta :) ja byłam jeszcze dzisiaj rano u innego ginekologa i tak się wkurzyłam że wyszłam w trakcie badania. popołudniu idę prywatnie na USG. mój narzeczony wczoraj się pytał czy daję już mleko :D 1991-szczęśliwa. też jestem ze szczecina :) Ukryteznaczenie ta stronka którą podajesz właśnie dokładnie podaje w którym tygodniu się jest :) ja jeszcze znalazłam fajną stronkę na której są fajne zdjęcia tydzień po tygodniu jak wygląda dzidzia :))) http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_ciaza_galeria.html?galg_id=1612&ph_center_01_page_no=28 trochę Wam zazdroszczę tych mdłości :/ ja nie mam wcale. tylko siku latam co chwilę. czasami stoję na środku miasta i szukam kibelka bo prawie mi leci po nogach. :D i cycy mnie bolą masakrycznie, śpię w staniku bo inaczej nie da rady, sutki mi się zrobiły wielkie jak rodzynki... macie już jakieś wstępne imiona dla dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×