Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Gość 1991-szczęśliwa
ja kawkę zbożową piję codziennie rano..plus KWASIK..:):) ale dziś ja również odczułam mróz....chodziłam po szczecinie..i czułam jak bębenki w uszach mi zamarzły..wraz zz całą głową...ech..musze sobie kupić taki łądny czerwony berecik....( jak Magda M miała kiedys)...tylko nie wiem gdzie taki dostac....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wyposazenie zimowe mam, jednie co teraz szukam to fajnych skorzanych rekawiczek... mam nadzieje,ze kurteczki nie bede musiala zmieniac ,ze sie zmieszcze w te co mam he hee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
no ja na luty juz pewnie się nei zmieszcze w swój płaszczyk..niestety....;/;/;/ nie wiem co ja zrobię...wciąganie brzucha już nie bedzie działać...echh.. ale fajnie że zime przetrwamy jeszcze bez takiego " ciężaru"....i dopiero na lato..urodzimy sobie dzidzie..i dzidzie też od razu na mroz wystawione nie będą wystawione..idealny czas>:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie i ja w lutym sie nie zmieszcze, trzeba baedzie leciec czegos szukac.... zima przeleci raz dwa a wiosna i lato to juz wogole....ciekawe ile mi sie przytyje w ciazy... mam nadzieje ze jak najmniej...patrzyliscie juz dziwczyny jakies kremy ,zeby w czasie ciazy sie smarowac na brzuszek i piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
No ja juz się smaruję..a pewnie przytyje sporo...bo polubiłam jedzenie..aczkolwiek pamiętam o tym żeby jeść DLA DWÓCH..a nie za dwóch....echh.... al eja już kupiłam sobie krem...na rozstępy....Perfecta.... myślę że nei najgorszy.... Mojemu M też sparuje bo ma jednego rozstępa juz od dawna na pośladku..i jemu smaruje żeby sprawdzić jak krem działa..xd mówię wam jaka frajda jest z modeliną...xdxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tam lepisz ciekawego?? Czytalas opinie o Tym kremie czy kto Ci polecil?? Pewnie towaru jest mnostwo tylko co wybrac zeby bylo super dobre...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
no czytałam opinie...ale i taksie tym nie kierowałam..po prostu kosmetyki z perfecty są naprawdę dobre( oprócz toników jak dla mnie)... a przed chwilą zrobiłam granatowego słonia..:) z podniesioną trąbą...najlepszy jak narazie mój model..:)hah.... a ten balsam..jak się nim posmaruję to ak świetnie chłodzi ciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec musze sobie poszukac i kupie przez internet, chyba ,ze brata poproszeto mi kupi i przywiezie bo bedzie u mnie 27 grudnia.... czy w Rosmanie Go kupi czy w Aptece?? Mam nadzieje, ze slonik przyniesie nam lipcowka szczescie i wszystkie donosimy ciaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
donosimy na pewno..:):) a ten balsam ..w realu chyba kupiłam...13zł..:) jakiegoś tosta trzeba zjeść.... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego kochana... Ja uciekam spac jutro wstaje o 5.30 tak wiec trzeba byc wypoczetym.... Buziaki i do uslyszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Właśnie wróciłam z pracy i szykuję się do szpitala. Co do apetytu to ja go też nie posiadam i nie wiem co już jeść. Tak czasem jest nie ma się co martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
czemu szykujesz się do szpitala???? ja też będę niedługo spadać spać.... a tost był bardzo smaczny!! dobranoc wszytkie cieżarówki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na badania, bo lekarz - jak to mówi - che chuchać na zimno w obawie przed kolejnym poronieniem. Po tygodniu mnie wypuszczą, może wcześniej.. W każdym bądź razie pewnie będę miała duże zaległości w czytaniu tego wszystkiego co napiszecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhuhu..;) dużo tego mój teścik pokazał dwie kreseczki;) Też się zastanawiam jak w pracy i kiedy przede wszystkim powiedzieć??ja niestety mam umowę do czerwca 2011 czyli czas określony i z tego co mi wiadomo mogę iść na zwolnienie dopiero w 3 miesiącu ciąży?? Dobrze mówię prawda??Problem tkwi w tym ,że pracuje po 12 godzin na stojąco na kasie z monitorem a podobno kobieta w ciązy może spędzić tylko 4 godziny na dobę przed czymś takim ,w ogóle kasy mamy zaraz przy wejściu i stoję w przeciągu .Już boli mnie gardło i mam katar tragedia.. A jak dacie swoim maluszkom na imię ?? Ja mam straszny problem bo jak przyszło co do czego i mam wybierać dla własnego dziecka imię to żadne mi się nie podoba na razie jedyny typ to Michalina (po tacie Michale);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima dotarła do szczecina :D ale fajnie sypie, zaraz muszę się wynurzyć z domu:/ wyprałam sobie kocyk, którego używałam latem na plażę i przykrywam się jeszcze dodatkowo :) brrrr 1991-szczęśliwa w przyszłym tygodniu będę już na zwolnieniu więc jak najbardziej możemy sobie zrobić nasiadówę przy kawie szkoda że reszta dziewczyn mieszka tak daleko:/ wyobrażacie sobie naraz w jednym pomieszczeniu tyle ciężarnych??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose trzymamy kciuki za Ciebie.. 👄 też właśnie potrzebuję jakichś rękawiczek, bo ręce odpadają:) macie może dziewczyny w pracy dodatkowe ubezpieczenie na urodzenie dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
ja jestem chętna kawę cały czas..:) Zapraszam na Plater..;p hehe.. a śnieg rzeczywiscie..nieźle zaczął pruszyć- mamy zimeee:D:D:D:D ja dopiero się obudziłam i zjadłam śniadanko....heh.. a jutro mam koło....:( i muszę zacząć się uczyć..:( echh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdeee znowu mam tyle do nadrabiania... Byłam wczoraj na usg... Lekarz wyliczył mi dokładnie tak jak przewidziałam 16 lipca termin. To jest 8. tydzień, a moja dzidzia ma 1,11cm i jest wszystko w najlepszym porządku. Dodatkowo powiedział, że spore nudności i wymioty zazwyczaj są bardzo dobrą oznaką i dzidziuś będzie zdrowy. Jestem taka szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia 8002
ukryteznnaczenie hejka... Cieszymy sie z Toba ,ze wszystko ok... Nie ma to jak dobre nowinki prosto od lekarza.... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie. ja dzisiaj dostałam zwolnienie do końca lutego. mam też brać luteinę. macie może to ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
buuuuu:(:( ja całą noc spędze na na opracowywaniu...a koło jutro rano... Buuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej dziewczyny:) co robicie? byłam dzisiaj na USG. mój Groszek ma 13mm :) widziałam jak bije mu serduszko:) będzie jedna dzidzia :) jak czekałam na badanie usiadły dziewczyny (byłam w klinice rozrodu) i tak głośno gadały, że ciekawe jak duże mają pęcherzyki, czy jeszcze będą dobre, ze może lepiej by było zmienić klimat, gdzieś daleko wyjechać...i tak mi się jakoś głupio zrobiło i strasznie przykro...one są gdzieś w moim wieku, a tyle muszą starań włożyć tyle walczyć o maleństwo, a ja tak szybko zaszłam w ciążę i ciągle się zastanawiam czy dam radę, czy to odpowiednia pora...ehhh masakra. walę się w łep, że jestem tak durna. :P a wiecie ja zareagowała moja mama? "co???? chyba zaraz padnę!!! jak to???!!! mówiłaś że będziesz czekać aż będziesz mieć mieszkanie!!! (tylko że moje podania do tej pory odrzucali bo za "dużo" zarabiam, teraz mam właśnie większe szanse, a na kredyt nie mam szans) musiałam wyjść, bo już nie chciało mi się gadać z nią...może jak się z tym prześpi do się będzie cieszyć???????????????????????? jedna siostra się zamyśliła, a po chwili mówi "no to teraz będę musiała odkładać dla drugiej dzidzi" (moja kuzynka w styczniu rodzi) i "no to kiedy ślub?" a druga skakała z radości i krzyczała "siora no nareszcie, już myślałam że się nie doczekam" to było strasznie miłe :D muszę jeszcze tacie powiedzieć i babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
wiesz....nie masz się co przejmować..:)Bo podołasz na pewno!!! spójrz na mnie- 19lat, 20 jak urodzę..i stanę na rzęsach i M również..żeby podołać.( mam nadzieję ze jednemu dizecku;p) mamy co prawda meiszkanie...ale jeszcze trzeba zarabiać....ale wiadomo....jak się planuje,,,,to wszystko albo nie wychodzi..albo odkłada się na później... a tak to najlepiej, jest dzidzia, trzeba się ogarnąć...i tyle... a mamą będziesz świetną na pewno..:) 13mm to który tydzień?..7?... echh..ale masz fajnie..ja dopiero 22go mam wizytę...;/ nie spałam dziś całą noc, bo nie moge zwyczajne sypiać... mam nerwice po prostu....będe musiała kupić sobie syrop dla dzieci przeciw nerwom...coś takiego istnieje , a nie mogę dzidzi zaszkodzic...echh..nei wiem co się ze mną dizjee, i to na noc najczęściej..:( a czy już Tobie termin porodu wyznaczył lekarz? a mamą się nie przejmuj, prześpi się i ucieszy się...mówię Ci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny! :-) chce sie do Was dolaczyc.. ja tez spodziewam sie dziecka i tez bedzie to lipiec. Jestem w 6 tygodniu. wizyte mam na 20 grudnia, ale nie bede miala robionego USG jestem w Irlandii płn a tu jest troszke inaczej.. lekarz powiedzial ze USG zrobia mi w 14 tygodniu :-) co do jedzenia, ja tez nie mam apetytu cos tam zjem wiadomo, ale jakos tak mnie odrzuca. praktycznie caly dzien zle sie czuje (cos jakby mnie w brzuchu mulilo) dzis rano chcialo mi sie wymiotowac, ale jak poszlam do lazienki to mialam tylko odruch wymiotny, gdyz nie mialam czym zwymiotowac.. ech niech to sie juz skonczy... tez czesto bywam zmeczona, nic mi sie kompletnie nie chce :/ buziaki dla Was mamuski :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
no witamy nową wspólokatorkę..!!! Czy jesteś w 6 tygodniu od ostatniej@? to znaczyłoby że jesteśmy w tym samym tyg.. ja obliczyłam sobie ze 1 sierpnia będę miała poród..ale wiadomo..różnie może być..xd pozdrawiam wszytskich!!!!ja lece już spać...jutro się odezwę...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XanulaX 13 mm? To który tydzień? i jaki Ci termin wyliczyli? A reakcjami bliskich czasem nie ma co się przejmować :P Mój ojciec np już jakiś czas temu, że tak powiem przejawiał chęć na wnuczęta. A jak mu powiedziałam, to zero reakcji. Teraz nawet jakoś nie reaguje zbytnio na całą sytuację, a przecież jak odwiedzam rodziców, to moja mama cały czas o dzidzi nawija, a on dalej nic. Jakoś się już tym nie przejmuję. Każdy ma swój sposób na reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
babababum, czyli jesteśmy w tym samym tygodniu ciąży:)..Ja dokładnie dziś 5 tygodni i 5 dni..:) Dziewczyny,czy maci ejuz lekko twardawy brzuch?..nie wiem czy to normalne czy to zwykle wzdęcia....doklade to twarde jest podbrzusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×