Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Hej Dziewczyny XanulaX wiesz co nieciekawie masz z tym mieszkaniem, ja nie jestem taka odwazna aby tak ryzykowac.Masz jeszcze troszke czasu, poszukaj spokojnie w necie i gazecie. Napewno sie cos fajnego znajdzie. Marcelina jak dobrze ze to nie wody plodowe, odpoczywaj jak najwiecej. Nasza specjalnosc to strzelanie fochow haha, ale faceci tez potrafia. Moj na szczescie nie robi tego czesto i dla mnie jest kochany. Milego dnia Kochane , buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam ogłoszenie, dzisiaj jeszcze kilka wydrukuję i rozwieszę po mieście i przejrzę gazetę. Może coś się znajdzie. Nom, ja już myślę na zasadzie, że praktycznie za chwilę będzie Nas troje, nie mam już siły się tak przeprowadzać co chwilę. Szału można dostać. M rozkręcił rano samochód i mu trochę przeszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem coś na ten temat.. My się będziemy "gnieździli" jeszcze jakiś czas w kawalerce ale patrząc tak w przód dochodzimy do wniosku że przez jakiś rok od urodzenia dziecka nie będziemy potrzebowali większego mieszkania. Później nas czeka też przeprowadzka. Ciężko z tymi mieszkaniami. My z mężem (wg urzędu miasta) zarabiamy za dużo i nie mieścimy się w zarobkach żeby dostać mieszkanie z urzędu. Może jak trochę pokombinujemy, to będziemy się mieścić pod względem 1 osoby na metr kwadratowy i może wtedy coś dostaniemy za parę lat :D Dziś mnie coś boli głowa i zatoki oby mnie nie łapała infekcja. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Kochane ;-* Dzis zaczynam 22 tc ;-) no i w koncu nadszedl dzien mojego USG :-) ide na 16:00 mam nadzieje, ze moj babelek jest zdrow jak rybka no i ze poznam plec ;-) u mnie dzis tak cieplutko, ze az chce sie zyc :-)) Aniu mam nadzieje, ze uda Ci sie znalezc cos lepszego, ale z Ciebie zaradna dziewczyna wiec na bank cos znajdziesz ;-) Marcelinko trzymaj sie :-) dobrze, ze to nie wody plodowe i szkoda ze teraz bedziesz musiala lezec :-/ ale czas szybko zleci ;-)))) milego dzionka Kochane ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom, ja też już dwa razy składałam papiery o mieszkanie i za każdym razem mi odrzucali, bo niby za dużo zarabiam. Jak urodzę małą, to będę składać jeszcze raz bo wtedy mój dochód będzie dzielony na dwoje, więc może będę mieć większe szanse. Ja bym na tym mieszkaniu mieszkała dalej, ale my mamy 21m2 całe mieszkanie, a dojdzie jeszcze do pokoju łóżeczko, jakąś komodę byśmy musieli załatwić, bo nie mam gdzie powkładać rzeczy dla dziecka, wanienkę też chyba bym musiała trzymać w pokoju, bo w łazience nie ma za bardzo gdzie. No i takim sposobem robi się graciarnia.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bababum czekamy z niecierpliwością NA SUPER WIADOMOŚCI :D i zdjęcia :) ACH już nie mogę się doczekać:D Zaraz się ogarnę i lecę na podbój Szczecina :D No a tak poza tym to zastanawiam się co tam u szczęśliwej, od tak dawno nic nie pisze... Mogłaby napisać choć kilka słów, co się u niej dzieje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Marcelinko trzymaj się, dużo odpoczywaj i będzie wszystko dobrze:) Aniu z tym mieszkaniem faktycznie nieciekawie, ja bym się na takie coś nie zgodziła, szukaj pewnie znajdziesz coś lepszego i pewniejszego:) Monia, Ania śliczne macie te ubranka dla maluszków;) jak zrobię fotkę to też wrzucę co kupiłam... babababum czekamy na dobre wieści:) Wczoraj jak wyszłam z domu o 13 to wróciłam dopiero wieczorem, tyle się nachodziłam, kupiłam kilka rzeczy dla Michałka:) wieczorem miałam spuchnięte nogi i całą noc męczyły mnie skurcze, więc dzisiaj postanowiłam troszkę odpocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu faktycznie małe mieszkanko ja mam 50m2 a i tak nie wiem gdzie wszystko pomieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum też dziś zaczynam 22 tydzień :D jupppppppi teraz to poleci z górki na pazurki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babababum no to super ze dzis masz USG, czekamy na wiadomosci :) Ja lece tez na miasto taka pogoda ze trudno usiedziec w domku. Buziaki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ebudko, monisia niezłe te ciuszki dla Małych ;) ebudko ten Twoj mały mądrala faktycznie nieźle tym palcem wywija haha :) :) Tylko uważaj żeby nie zaczął wszystkich ustawiać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ustawia :D terroryzuje mnie zawsze kopniakami po 20.oo i tak do 23.oo :D będzie nocny marek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jaki fajowy bodziak "wykapany tatuś" czaderskie!!! Mam taki sam stolik tylko, że jasny, ostatnio Marek postawił na nim podgrzewacz, i tak się jarał, ze dziurę wypaliło :D ebudka, synuś już Ci pokazuje chyba że nie wolno zaglądać bez zaproszenia:D Przylazłam zrobić sobie przerwę, i wziąć tabletkę, bo tak mnie czacha nawala że masakra:) później jeszcze się wynurzę na dwór, jeszcze dwa ogłoszenia mi zostały do zawieszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki,wlasnie wrocilam sobie z pracy i ze spotkania z kolezaneczka. Obeszlysmy dzisiaj sklepy i pokazala mi wszystko w aptece jakie lekartswa kupic na poczakte, butelki, smoczki, kaszki ,pampersy mi wytlumaczyla ,proszki do prania i wogole heheeee.. Juz nie moge sie doczekac kiedy Olivierek bedzie z nami i wszystko pojdzie w ruch.... Oczywiscie znowu kupial dwie sztuki boddy i dwie pary spodenek hmm skarpetki biale i niebieski i pajacyka z polarka na jesien. Byl oczywiscie brazowy wiec akurat do wozka bedzie pasowal.... No i nic jutro juz pieniazkow nie biore na Olvierka czas dla siebie cos kupic heheee. Jutro otwieraja u mnie hm po remoncie i ma myc duzo promocji i rabaty przyszly ,tak wiec jutro dzien dobroci dla mamusi heheeee... ANULKA ja bym z tego mieszkania zrezygnowala byscie w nim byli jak na babie tykajacej bo kolezanka za pewne nie jest szczera do konca bo jej zalezy na placeniu czynszu i tyle.. Zastanowcie sie 1000 razy za nim zdecydujecie sie na nie........ DZIEWCZYNY,ale mamy kolekcje hii hii no tak slodko sie patrzy na ciuszki,ze ja jeszcze moich nie schowalam bo ciagle na nie zerkam i przekladam.......... Juz sie doczekac nie moge naszych babelkow i jak pokoleji bedziemy na porodowce heeee heee wtedy to historje sie zaczna z akcji!!! heheee... U nas w koncu cieplej sie zrobilo ,ale wietrznie jest ..Mam nadzieje,ze juz wiosna zapuka do drzwi i teraz tylko z gorki i do lata...... Milego popoludnia i do uslyszenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akcja zakończona:) Porozklejałam ogłoszenia, i czekam. Monia ja już też nie mogę się, doczekać kiedy niunia będzie na świecie:) A ten czas tak się wlecze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każda z nas nie może się już doczekać naszych maleństw;) Ania dobrze wiedzieć że nie mam kłaść na stolik podgrzewacza:p trzymam kciuki żeby jakieś fajne mieszkanko się dla Was znalazło:) ebudka, mały już pokazuje kto tu rządzi hehe:D Monia ale ty szalejesz z tymi zakupami:):):) babababum jak tam po wizycie, maleństwo pokazało co kryje między nóżkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak ja teraz chodze po sklepach to zerkam do wozkow i ogladam maluszki.. A teraz jak sloneczko to i wicej mamusi sie pokazalo... Jak fajnie,ze za za 4 miechy my bedziemy siedziec z wozeczkiem w parku!!!!! AgATa szaleje bo jak tu nie kupic za 50 koron ciuszka jak same promocje to jest jakies 20 zl za jedna rzecz... a ja mam na godzine 50 zl, wiec dla mnie to malutko wydac dla Olivierka i sama teraz sobie nic nei kupie tylko szukam dla niego.... Moj mezulek juz tez mowi ,ze mam skonczyc z zakupami bo Olivierek jak wszsytko zalozy to bedzie dobrze heeheee. Od jutra Koniec!!!!! Dobrze, ze dzisiaj kolezanka ze man byla bo mnie po lapach trzaskala jak cos bralam heheee.. co prawda ona tez kupowala dla swojej coreczki 9 mies, wiec sie nacieszylam jej zakupkami heheee. Tyle lat dziecko przekladalismy ,ze teraz nacieszyc sie nie moge.. az samasie dziwie ,ze ciaza tak dobrze na mnie dziala i jak narazie dalej czuje jak tak jak bym w ciazy nie byla... Co prawda brzucholek rosnie, Olivier szaleje,ale ta bliskosc i fakt ,ze z nas bedzie babelek daje tyle satysfakcji ze czasami jeszcze nie dowiezam heheee i zajuje ,ze juz jednego babelka nie mam latajacego po domku heheee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, jak chcesz to zrobię Ci fotkę :D Marek jeszcze tą spaleniznę zdzierał i wygląda jeszcze gorzej:D Jak mnie zgaga pali, jeny.masakra. Moja siora się śmieje, że Weronika będzie mieć włosy do pasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania rzuć fotkę na pocztę, chętnie popatrzę :D Monia wiem, wiem sama przyjemność tak kupować. Ja kupiłam kilka rzeczy ale nadal chodzę po sklepach i oglądam, wolę na początek zbytnio nie szaleć bo od siostry dostanę kilka ciuszków i dokupię to co mi będzie brakować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to ,ze ja codziennie jestem u sebie w centrum na spozywce i zawsze wejde do hm.lindex, kaphall i zawsze cos sie trafi..... Nie idzie przejsc i nie wejsc hiihiii.... Dzisiaj naorawde poczulam wiosne tak slonce super swiecilo, az mnie nogi bola... Zaraz sie zbieram do lozeczka bo jutro o 5 musze wstac.... brrrr a moj fafik dzisiaj mi nie dal pospac , na ododatek w nocy tak chrapal,ze nie szlo spac.. On to juz czuje wiosne bo ciagle chce byc na dworze i siedzi caly czas w okienku i szuka laseczek heheeee.... Ciekawe jak to bedzie jak Olivierek przyjdzie na swiat .. Teraz fafulek wacha jego ciuszki i chce sie nimi bawiac heheee... Az sie boje bo on jest strasznie zazdrosny o mnie i czasami to mojego mezulka gryzie jak mnie przytula heheee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wysłałam :D Nie trzeba mi dwa razy powtarzać :D Moniś fajny ten Twój fafiś, kupowanie ciuszków to mega frajda więc wcale Ci się nie dziwię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka dobre heheeeee ,ale masz zdolniache.... no teraz to wyglada jak popielniczka buheheeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak jak myslalam.. nie dowiedzialam sie czy bede miec synka czy corcie ;( a powod byl taki, ze do tego typu informacji jest upowazniona moja polozna (a dzis mialam z inna babka robione) a z moja polozna nastepne USG mam jakos w czerwcu :-(((( przeciez ja nie wyrobie z ciekawosci do tego czasu.. bede musiala isc wczesniej prywatnie. No i ze oni niby nie mowia bo duzo ludzi idzie do sadu jak oni zle plec podadza.. dla mnie to jest tak glupie, ze masakra. Przeciez wiadomo, ze do konca na 100% sie pewnosci nie ma.. a szkoda slow. no ale ten brak wiedzy na temat plci wynagrodzily mi wiesci ze moj bąbel jest zdrow jak rybka ;-))) USG trwalo chyba z 25 min. lekarka od stup do glow sprawdzila mojego maluszka (glowke, kregi, kosci, serduszko normalnie wszystko ) i z tego sie ciesze ;-) lozysko mam umiejscowione bardzo dobrze.. a najlepsze, ze nie powiedziala mi ile wazy i mierzy bo niby nie jest w stanie tego okreslic.. heh dobre. No i termin mi sie przesunal lekko bo na 30 lipca, ale lekarka mowila, ze zostawia mi ten 27 lipiec wiec nie bede nic zmieniac w tabelce a i tak wiem, ze pewnie jakos na poczatku sierpnia urodze bo rzadko co sie w terminie rodzi . pytalam tez o te witaminy i magnez czy musze brac a ona ze jesli mam wszystko w normie ( a mam) to nie musze ;-) a jak mi zacznie czegos brakowac to wtedy mi cos przepisza. a najlepsze.. widzielismy jak maluszek bral raczki i nozki do buzi hehe ale sie usmialismy ;-P ogolnie jest bardzo ruchliwy i najwazniejsze, ze sie prawidlowo rozwija ;-P ja to jeszcze zadnych ciuszkow nie mam, ale dzis kupilismy lozeczko i jestem bardzo zadowolona ;-) a wasze ubranka ktore dodalyscie na poczcie sa przesliczne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bababum no widzisz jak to jest za granica.. nie ma lekko u mnie jest tak samo ,ze nie chca powiedziec jaka plec, ale trafilam na dwie kobietki i jedna sie uczyla ,wiec dla tego mi powiedzieli jak sie zapytalam... doslownie mialam szczescie.. Nastepne usg mam dopiero 13 czerwca buu coz za data ,ale jak Ty pojde prywatnie ,zeby sprawdzic czy wszystko ok z Olivierkiem..... Ciesze sie ,ze wszystko ok!!!!! Oby tak dalej!!!!! Dobre wiesci zawsze humor poprawiaja!!!! Buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, Aniu bardzo dziękuję za artykuł o fenoterolu. Ogólnie już jestem w domu, ale nie wiem czy mam powód do radości... W szpitalu mi powiedzieli, że nie reaguję na leki i nie wiadomo od czego mam twardy brzuch, że nic już z tym więcej nie mogą zrobić, mam leżeć w domu i tyłek podnosić tylko i wyłącznie do wc... Nie wiem co będzie dalej, bo mój mąż pojechał za granicę na 3tygodnie, mój ojciec zrobił sobie coś z kolanem, że chodzić nie może. A ja mam pustą lodówkę, a z trzeciego piętra mi zejść nie wolno... Po prostu leżę i rycze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukryteznaczenie przykro mi bardzo,ale przynajmniej jestes w domku a nie w szpitalu z widokiem na ciezarne i ich problemy co na pewno jeszcze bardziej doluje niz mobilizuje... Moze taka Twoja uroda ,ze masz brzuszek twardy skoro nie umieja znalesc przyczyny... Jak dzidzia sie wierci i w miare jest wszystko ok to badz dzielna dla babelka i lez i odpoczywaj ile sie da... Wiem ,ze nie jest to pewnie latwe bo wiosna za oknem chce sie zyc,a nie lezec jak kloda w lozku.... ehh ciezka sprawa naprawde..... Jak bym tylko mogla to bym Ci zrobila zakupy raz dwa i dotrzymala Ci towarzystwa bo bycie samym nie jest fajne , sama cos o tym wiem....Mimo tego ,ze mam mezulka,ale on wraca dopiero o 19.00 a jak jest to tak jak by go nie bylo bo praca na kompie i telefony sie urywaja... Rodzinki tu zadnej nie mam, wiec ciesze sie z kompa bo jak narazie to on i moj fafulek sa moimi umilaczami dnia hihiii.... Trzymaj sie Kochana i uwazaj na siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, Ukryteznaczenie, zdołowałam się tymi Twoimi wieściami:/ No, aż mi się wierzyć, nie chce..... Może jest jakiś inny powód tego twardego brzucha???? No szok!!!! Jakbym tylko bliżej mieszkała, to bym się Tobą zaopiekowała. Normalnie tak mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ma chłopak talent:D Teraz codziennie się zastanawia co z tym zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×