Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Właśnie piekę sobie placki ziemniaczane :) Marta to widzę, że będziesz mieć kolorowo...:/ nie daj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ale masz przeboje z tą teściową, nie daj się :) Ja nie mam teściów bo już dawno nie żyją więc nie mam tego typu problemów. Nie żyją już ponad 20 lat więc nie miałam okazji ich nawe poznać :( Alex, mój lekarz kiedyś mi mówił, że na cc umawia 2 tyg. wcześniej.W piątek mam wizytę więc się dokładnie wypytam co i jak i napiszę. Też zaraz wychodzę na pocztę :) p.s. Można wiedzieć dlaczego masz wskazania do cc? Ja jak na razie nie mam żadnych skurczy, z Oskarkiem w ciąży jak byłam to dopiero ok 36 tc zaczęły się lekkie pojawiać :) Ebudka, ja bym się na razie nie decydowała na pieska bo to jednak duży obowiązek a przy małym dziecku w domu to nigdy nie wiadomo jak będzie :) Ja mam kotkę więc odpada problem z wyprowadzaniem jej na podwórko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Wojtuś ma dalej ten zastój i czeka mnie badanie w 30 t.c. aby zobaczyć, czy się nie powiększa. Do tego czasu oczywiście zero kawy, czarnej herbaty, nic moczopędnego. Ale czego się nie robi dla malca :) Dziś byłam u nowego/starego lekarza. Pisałam Wam, że zmieniam lekarza prowadzącego ciążę. Poszłam do pana, który wyprowadził mnie kiedyś z cytologii III na II i jestem z niego MEGA zadowolona! Po raz pierwszy miałam badaną szyjkę macicy i okazało się, że nie jest zbyt mocarna, skróciła się do niecałych 3 cm. Muszę uważać na to stawianie się macicy i na razie brać 2x100 mg magnezu. Za niecałe 3 tygodnie idę na kontrolę i jeśli będzie się dalej skracała lub się nie poprawi, to czeka mnie krążek. Muszę coś na ten temat poczytać. Jutro lecę na badania krwi, tarczycy i kilka innych. Na prawdę się cieszę, że poszłam do tego lekarza. Trzymał mnie grubo ponad godzinę, wszystko wytłumaczył dokładnie :) Martuś - no masz nie za fajnie z tą teściową :o dobrze, że masz męża po swojej stronie! :) A jak babcia chce zrobić coś dla Malutkiej na szydełku, to niech faktycznie zrobi coś na chłodniejsze dni, na jesień czy zimę bo w środku lata to co ta kruszynka będzie latać w takich rzeczach. Śliczne te ciuszki dla Malutkiej Aniu - ale mam nadzieję, że będzie jeszcze możliwość się kiedyś spotkać :) Monia - słodki ten Twój Fafik :D Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose, cieszę się że ten lekarz bardziej Ci odpowiada:) rzeczywiście z tego co piszesz, to praktycznie ideał :) marzy mi się taki lekarz;) też bym chciała się spotkać jak będę na śląsku :) jak Twoja paczka???? muszę sobie kupić jakiś syropek na zaparcia, bo cierpię masakrycznie po wizytach w toalecie:/ ehhh, te teściowe, dobrze, że moja mieszka daleko. Ale w sumie ciekawa jestem jakby się zachowywała jakbyśmy tam mieszkali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukryteznaczenie i Marcelinka co tam u Was słychać ???? jak się czujecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uu Aniu mnie też ten problem męczy ale jakoś przemęczę jeszcze trochę. Co do paczki to jeszcze nie zamówiliśmy. Dziś, najpóźniej jutro zamierzam to zrobić. Czekałam na informacje od sprzedawcy co w związku z tym kurierem ale nie potrafił nic na to poradzić. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię CI masakra... Pewnie nic Ci nie doradzi:/ Najlepiej by było jakby na paczcie był Twój numer komórki, żeby kurier mógł się z Tobą skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak sobie właśnie pomyślałam i podam w e-mailu. Już mam wybrane przedmioty na allegro które bym chciałam kupić, poczekam tylko na męża aż przyjdzie z pracy czy wszystko ok i powinniśmy już to zamówić. Zmęczyłam się tym siedzeniem na allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D grzebanie na allegro bywa męczące :) ja czasami nie mam cierpliwości tam grzebać..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się właśnie skończyła cierpliwość :D Kurcze wiesz, jak zrobiłam wstępny kosztorys rzeczy potrzebnych nam to się za głowę złapałam! Tyle dobrze, że wózek będziemy mieli od mojego brata, ale to łóżeczko i reszta.. Szok. Właśnie, nie orientuje się ktoś w czym najlepiej kąpać takiego noworodka? Słyszałam że produkty musteli są dobre, ale może macie jakies inne zdanie i doświadczenia? Na pewno mydło odpada, zależy mi na jakimś żelu do mycia ciałka i od razu główki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliose mi na szkole rodzenia położne polecają Oilatum Soft Emulsja, po nim już nie trzeba dziecka smarować niczym po kąpieli, moja znajoma używała go do 4 miesiąca i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tym tylko wystarczy myć? Słyszałam właśnie o oilatum. A w lato dziecko nie będzie miało po tym pozatykanych porów? Bo my w lato chyba będziemy musiały zrezygnować z oliwek, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie słyszałam, że Oilatum jest dobre:) Podobno też, ze produkty z firmy Emolium są dobre. Ja osobiście planuję kupić żel 2w1 z NIVEA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie położne odradzały nam oliwkować dzieciaczki w lato,zresztą tak jak już wcześniej pisałam moja znajoma używała oilatum a urodziła małego rok temu w czerwcu i powiedziała że na nic innego by go nie zamieniła. Ten emolient wlewa się razem do wody i już nie trzeba używać żadnych płynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też używałam oilatum i jestem z niego zadowolona. Potem już nie stosowałam żadnej oliwki ani balsamów dla małego. Tak mi się teraz przypomniało: w zeszłym roku okazało się, że roczna córeczka mojej koleżanki ma sklejone wargi sromowe. Lekarka powiedziała jej, że podobno tak się często dzieje jak się używa SUDOCREMU...Ciekawe.... Ja smarowałam nim synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane :) wstajemy nie śpimy :) wczoraj byłam u mojej lekarki po skierowanie na glukozę 50g i oglądaliśmy z mężem Antka. Mój mąż gdy śpi na plecach zawsze ma ręce pod głową, budząc się mam jego łokcie w swojej głowie no i mały wczoraj spał i miał tak samo rączki ułożone jak tata :) potem otworzył oczka i wypiął się siusiakiem na nas :) widząc coś takiego na usg chce się żyć :D ale dziś słonecznie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka, ale słodko hehehe, Ninka przeważnie się zasłania na usg, nie chce się pokazywać:) ja myłam Oskara żelem właśnie Nivea, ale teraz raczej będę używać oilatum:) sudocrem używałam tylko sporadycznie, na szczęście Oskar nie miał problemów z odparzeniami, ale słyszałam, że u dziewczynek ten problem jest częstszy. eliose, oj te rzeczy kosztują!! dobrze, że teraz niewiele musze kupować, bo wiadomo jak sie ma juz 1 dziecko to kasy jest mniej:) mojej koleżanki synek też teraz mniej przybiera na wadze, ale lekarz powiedzial, ze nie ma sie czym przejmować, trzeba tylko obserwować dziecko. Ten lekarz to skarb:) jak Ci załozy krążek, to obie będziemy zaobrączkowane;) marta, pościel piękna! jaki kolor wybrałaś? a co do teściowej, to zacznij się przyzwyczajać:P babcie są najmądrzejsze w wychowaniu wnuków. czasem to jest pomocne, ale czasem nie można dać się ogłupieć, to Ty jesteś Matką! Susi, Oskar był duży i nie umiał przejść, groziło mi rozejście spojenia łonowego, a potem się okazało, że mam żylaki na macicy i strasznie krwawiłam i teraz raczej poród sn jest niemożliwy, do tego dochodzi jeszcze teraz to łożysko na przedniej ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ranne ptaszki :) wczoraj sobie wydrukowałam dwie listy. Co mam wziąć do szpitala, i listę z wyprawką dla Groszka:) Pozaznaczałam już sobie co mam, a co muszę kupić:) wczoraj kupiłam glukozę. jak zobaczyłam ten woreczek, to się przeraziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Ale pogoda super, bylam dzis na miescie kupilam sobie bluzke bo juz sie nie mieszcze w moj rozmiar ! Chcialam kupic cos dla malej ale wszystko rozowe, ja chcialam cos w fioletowym moze jakis ladny zielony ale nic nie ma !Na to wychodzi ze Moja niunia bedzie tylko w rozowym i bieli hihi Alex wybralam ta pierwsza jasny kolor. Ja chcialam tez uzywac nivea 2w1 ale jak piszecie ze Oilatum jest lepsze to sprobuje :) W piatek mam wizyte jak bedzie wszystko oki to pojade zapisac sie do szkoly rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop, rzeczywiście super było:) Poszłam dzisiaj z kumpelą i jej synkiem do parku na spacer. Miałyśmy iść karmić kaczuchy, ale spotkałyśmy koleżankę, oczywiście też w ciąży:D i jak siadłyśmy na ławce, tak koniec:) akurat lądował w parku helikopter, żeby przekazać chorego do szpitala, śmiać mi się chciało bo zrobiła się z tego taka sensacja, że szok. wszyscy w parku stanęli i zaczęli robić zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis mam odskocznie od codziennosci, moj M jest dzis w domu. Masakra! Ma dzis kiepski humor i marudzi troszke. Wydaje mi sie ze bedzie sie dzis wiele dzialo :) Bylam dzis na badaniu krwi i moczu, a jutra wizyta :) :) :) Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) wczoraj odebrałam swoje wyniki z moczu i jest idealnie, furaginum podziałał cuda :D pogoda jest przepiękna, niema jak to wiosna:):) Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...Byłam w czoraj u endo,zwiększył mi dawke leku,i we wtorek na USG tarczycy... Agata super,że wyniki są idealne też bym tak chciała,tzn ja miałam przepisane antybiotyk Monural i w poniedziałek ide zanieść siuski na badanie,mam nadzieje ze wyniki są lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny, cieszę się że u Was pozytywnie:) Wiosna idzie, musi być wszystko OK.:) Wczoraj w parku, złapałam trochę słońca i przypiekłam sobie czoło i nos:D Martuś i Asiu dajcie znać jak tam Wasze wizyty u lekarzy:) Ja lecę do sklepu, głodna już jestem. Mamuśki jak lubicie książki to polecam Wam książkę, którą dzisiaj właśnie skończyłam. Magdalena Kordel "UROCZYSKO" super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, u mnie dziś cudowna pogoda :) Mały w przedszkolu a ja sprzątam i gotuję :) Jakoś tak też mnie wzięło na pakowanie torby do szpitala. Dla siebie mam już wszystko i dla małej do szpitala też. Zastanawiam się jakie ubranko dla Lenki na wyjście przyszykować :) Myślę, że wezmę body, bluzeczkę z długim rękawem, długie spodenki, czapeczkę i kocyk :) Jak się urodził Oskarek to był taki upał, że w krótkim rękawku i cienkich spodenkach go ze szpitala zabierałam. Jutro mam wizytęu mojego gina. Mam nadzieję, że wszystko ok. Zapiszę się też na usg bo nie wytrzymam do 32 tc. Alex to miałaś niemiłe przejścia przy 1 porodzie. Ja jak rodziłam Mikołaja to też okropnie krwawiłam, jakby mi podstawili wiadro to by się pewnie z całe uzbierało. Nie chcieli mi zrobić CC bo dzidzia była mała i spokojnie przeszedł przez miednicę. Ale co się nacierpiałam to moje :( Właśnie mnie teraz ogarnął smutek i tęsknota za moim Aniołkiem :( Minął już ponad rok ....a ból nadal jest chociaż mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi, przytulam mocno:( moge zapytać o jedno? widziałaś go po porodzie? :( cieszę sie, że z Waszymi wynikami lepiej!! monural tez brałam, przed ciążą:) ja dzisiaj byłam u fryzjera, rozjaśniłam się:) od razu lepiej się czuję! Susi napisz co masz w tej torbie, moze sobie przypomne co mam jeszcze dokupić. Za chiny nie wiem jak się ubiera dzieci wakacyjne:) Ja rodziłam w marcu, to wiedziałam, że ma byc ciepło ubrany, ale co ubrać jak jest na dworze 25-30st? noworodka w bodziaku wypuścić na dwór? masakra jakaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, nie widziałam bo myślałam, że tego nie przeżyję. Teraz tego żałuję :( W torbie mam 3 koszule, piżamę ( spodnie 3/4, krótki rękaw), papier toaletowy, chusteczki, sztućce, talerzyk, kubek, klapki, klapki pod prysznic, 2 pary skarpetek, termometr, szlafrok, monety 2 zł. na TV, wkładki laktacyjne, podkłady, podpaski, majtki poporodowe, bielizna osobista, przybory toaletowe :) na razie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×