Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Hej Dziewczyny :) Ja w bucie znalazłam kolczyki i wielkie jajko niespodziankę... ach, kocham tego mojego Mikołaja :) Kasia444---> nie martw się, widzę, że zaczęłyśmy sie starać mniej więcej w tym samym czasie (ja teraz czekam na @ w 3 cyklu), coś czuję, że się nie udało, więc pewnie w weekend też będę zmieniać tabelkę. Za 3 dni powinnam dostać@, jak nie przyjdzie, to w weekend testuję, ale nie ma się co nakręcać, chociaż tylko tak piszę, bo jestem na maksa nakręcona :) Trzymajcie się ciepło w te zimne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie dopisuje:) Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............10.11.................27-28........ .............3. ................8.12 aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............22.10................26-30......... ..............2 ................22-30.11 Fabiankowa...........6.11..................24............ ..............2 ...............? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37......... ..............3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję sara!.....................02.11.............28-30 .......................3 ..........nie testuje Felicja^..................6.11..............29-33....... .............5. .................ok. 12.12 kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie Gzela...................27.11.................25-28......................6.................nie testuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Witajcie kobietki;] ka też jestem:) a ja tam w bucie nic nie znalazłam... dawno nie zaglądałam ale widze że niestety dużo się nie zmieniło:(:( i bez nowych radosnych wieśći... Witam wszystkie nowe koleżanki:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
a ja dostałam do buta (powiedzmy :P) prezent już w sobotę - ślicznego storczyka :D Mam obsesję na punkcie tych kwiatów, pięknie u mnie kwitną i dlatego, jak zobaczę jakiegoś oryginalnego, którego jeszcze nie mam, to już go mam :D Aaa i to jedyne kwiaty, których nie pożerają moje koty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mój mikołaj tez dzisiaj niestety o mnie zapomniał. ja też bardzo lubie storczyki przepiekne sa ogólnie mam bzika na punkcie kwiatów ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
moj mikolaj mi dzis pizze zaproponowal :) ale grzecznie odmowilam :) dziewczyny wstyd sie przyznac, ale mam w domu tylko jednego kwiatka i to takiego co nie trzeba czesto podlewac :-p oczywiscie ze lubie kwiaty ale nie mam pamieci zeby im pic dac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajniczekkk
doprawdy fascynujące życie macie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolkaEDZIA
Hej dziewczyny czytam was regularnie, ale ostatnio byłam zapracowana i dlatego się nie odpisywałam. Pisałyście co Wam Mikołaj przyniósł. He he ja dostałam czytajcie w przenośni "wieczorne mdłości" i się przeziębiłam więc w rezultacie leżę w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolkaEDZIA
* hehe dopiero co doczytałam się jak napisałam - dlatego się nie odzywałam. Ps. Przykro mi, że nie ma więcej tych miłych informacji, że fasolki są. U mnie zaczął się 7 tydzień :) ale dopiero w poniedziałek mam wyznaczoną wizytę u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wiem późno już, ale jakoś nie mogę się zmusić, żeby iść po prysznic. Nie wiem, może mam jakieś dziwne filmy, ale strasznie bolą mnie piersi, a to naprawdę dziwne, bo ja nigdy nie miałam takich bóli... Do @ zostało mi 3 dni i nie chcę testować wcześniej, ale jeśli by się udało, to to by był mega prezent pod choinkę... Mój M. powiedział mi dzisiaj, że mam nabrzmiałe piersi, jak w czasie "ostrego seksu" i sam się spytał kiedy mam dostać okres. Piszę tutaj, chociaż wiem, że nikogo już nie ma, ale jakoś mi tak raźniej. No nic to, trzeba czekać i się nie nakręcać, a jednak... iskierka jest. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:):) U mnie ostre staranka:):) (były i jeszcze beda- zaczely mi sie plodne:) ) Ignacja- tak jak piszesz teraz tylko musisz spokojnie czekac i bron bozenie testuj bo jeszcze cos tam nie wyjdzie i sie tylko niepotrzebnie zasmucisz:) wszystkie trzymamy za ciebie mocno kciuki i dawaj znac na biezaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam nowe koleżanki! i gratuluję tym którym się udało!!! Ignacja trzymam kciuki!!!!!!!! u nas dziś drugi dzień @ ..masakra jakaś ale już się nie moe doczekać staran :) wczoraj mieliśmy 10 rocznicę...miło było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MargolkaEdzia- Gratuluje:) Ile ja bym dała za te poranne mdłości... :) A ile sie staraliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia głowa do góry- Pamietaj- NOWY CYKL NOWE MOZLIWOŚCI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia głowa do gory... Pamietaj nasze motto "NOWY CYKL, NOWE MOZLIWOŚCI" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolkaEDZIA
my się staraliśmy drugi cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ignancja 3mam kciuki oby sie udało :) gzela my tez juz zaczynamy ale nie mam jeszcze płodnych dopiero sie "rozgrzewamy" ;) margolka ja tez zazdroszcze tych porannych mdłości ale mam nadzieje ze nie dlugo bede maiła swoje :) ;) trzymajcie sie dziewczynki i owocnej pracy życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MargolciaEdzia- szczesciara z ciebie:) Drugi cykl i juz:) Fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
Margolka moje gratulacje, szybciutko Wam się udało :) Musieliście intensywnie się starać :P ;) Ignacja, trzymam mocno mocno kciuki!! Oby się kolejnej udało :) Gzela, owocnych starań życzę :) Ja czekam na dni płodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokritka198514
hej dziewczyny widzę ze mikołaj był ciekawy super.A ja w ciąż nie mogę się zdecydować by starać się o dzidziusia chociaż bardzo bym chciała więc zazdroszczę wam zdecydowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka- skoro nie masz pewności to daj sobie czas! Przemys wszystkie za i przeciw- nic na siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooooo!! Laski gdzie sie podziewacie?? Ignacja- jak tam u Ciebie sytuacja wygląda?? Mmay ci juz gratulowac:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Chyba jednak niepotrzebnie się nakręciłam, tzn zrobiłam wczoraj test i wyszedł negatywny. Co prawda wg owulacji @ powinna, dostać 10.12, ale cos czuję, że się zbliża wielkimi krokami, bo dzisiaj jak zwykle przed @ mam migrenę... A piersi nadal mnie co prawda bolą, ale juz mniej. Smutno mi, ale wiem, że nie można się załamywać. Co prawda mam jeszcze małą iskierkę nadzieji, ale postanowiłam nie testować conajmniej do poniedziałku. W związku z powyższym nawet nie kupiłam testu, bo niestety gdyby był w domu, to bym nie wytrzymała, a tak nie mam jak go zrobić. A co u innych starających się? Kto ma teraz jakos niedługo termin? Może jakieś lepsze wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignacja nie rób nigdy testów przed @ lepiej do końca miec chociaz mała nadzieje.. ja juz wiecej nie zrobie przed @ zawsze mam wszystkie objawy ciązy (oczywiście wmówione) test a tu nic i ogromne rozczarowanie :( dlatego zmieniam nastawienie bo inaczej mozna sie wykonczyc kochamy sie nie mysląc zeby za wszelka cena zajsc w ciąże tak jest o wiele łatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamietam cie-> no właśnie wiem i dlatego testów już NIE KUPUJĘ! Jak jestem w ciąży to jestem, a jak nie to i nic tego nie zmieni - prędzej czy później się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignacja co ci podkusiło z tym testem!! nie rób tego więcej tak wcześnie przed okresem!! NUnuNU!!! Głowa do góry jeszcze troch czasu zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzela---> no pewnie, że głupota na maksa, więcej już w ogole testów nie będę robić przed terminem @, bo dzisiaj właśnie dostałam :/ I czar prysł... Mam doła, ale poprawiam tabelkę. Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............09.12.................27-28........ .............4. ................nie testuje aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............22.10................26-30......... ..............2 ................22-30.11 Fabiankowa...........6.11..................24............ ..............2 ...............? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37......... ..............3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję sara!.....................02.11.............28-30 .......................3 ..........nie testuje Felicja^..................6.11..............29-33....... .............5. .................ok. 12.12 kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×