Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

hej kochane :) miałam testowac w czwartek ale moj mężulek była taki niecierpliwy ze zrobilam test dzisiaj w 30dc no i... jestem w ciąży ;) ;) udało sie za 5 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapametam_cie gratuluje ;* i zycze wszystkiego dobrego ;) my zaczynamy za miesiac... chcialam kupic te testy owulacyjne ale nie wiem czy warto?? bo czytalaam na forach ze to nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
zapamietam cie GRATULUJE !!! wiem jaka to radosc, dbaj o siebie i malenstwo :) bardzo sie ciesze :):) MOniaG w tym co napisalas jest duzo racji, pewnie ze chcialabym pracowac ale zauwazylam ze z dnia na dzien jestem coraz bardziej oslabiona, spac nie moge, mecze sie jakbym byla conajmniej w 7 miesiacu a nie 7tyg, ogolnie moje samopoczucie psychiczne ok ale fizyczne to jakas masakra, nic mi sie nie chce NAWET lezec, przez co rozsadza mnie od srodka i jeszcze te mdlosci, nikt nie mowil ze bedzie latwo ale jakby zycie z mnie ucieklo :( a psychiką chocbym chciala nie nadrobie fizycznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamiętam Cię ----> GRATULUJĘ!!!! Ale super!!! :) Nareszcie jakieś dobre wieści na naszym topiku... Ale ja Ci zazdroszczę dziewczyno :) Trzymaj się cieplutko i dbaj o maleństwo, no i nie opuszczaj nas... fluidy przesyłaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
zapamietam_cie, ciesze sie razem z Tobą!!!! Super:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę a tu taka wiadomość!! FANTASTYCZNIE!! ZAPAMIĘTAM CIE!! Strasznie sie ciesze ;) U mnie @ za 2 dni... ale nie czuye się ani na ciąże ani na @. poczekam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny widzę że sporo się tu dzieje.zapamiętam cię-moje gratulacje to cudowna wiadomość. W końcu każda z was doczeka się ciąży a potem upragnionego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za ciepłe słowa ;) na pewno Was nie opuszczę bede zaglądac jak najczesciej:) Wam też zycze powodzenia trzeba wierzyć ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamiętam cię-> a miałaś jakieś objawy? Czułaś, że to TEN cykl i że się udało, czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam przeczucie ze sie uda:) krótko przed spodziewanym @ zaczęły pobolewac piersi najpierw delikatnie pozniej coraz bardziej brodawki wyglądały jak opuchniete aha i ciagle byłam zmeczona najchetniej przespałabym cały dzien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętam cie gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja chyba mam cykl bezowulacyjny:( dzis 27 dc a tempka ani troche nie drgnęła:( a my sie taaaak staralismy......mam nadzieje ze starania nie poszły na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona wstążka
MONIA spokoynie.. na każdą z nas przydzie czas ;) Ya mam nadzieuye że teraz się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona wstążka...ja tez mialam nadzieje ze w tym magicznym miesiacu sie udalo....teoretyczne kolejna @ powinnam miec 8 stycznia.....ale tylko teoretycznie....bo nie jestem w stanie przewidziec ile bedzie trwal ten cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaG ---> To masz termin @ prawie taki jak ja... ech, szkoda, że tak długo trzeba czekać. zapamiętam cię ---> a kiedy miałaś dokładnie termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja to bedziemy razem czekac na dalszy rozwoj wydarzen......kusi mnie zrobic test 31 grudnia w 30 dc, tak jak jedna z forumowiczek......moze zrobie prezent noworoczny mojemu mezulkowi, bo juz nie moge patrzec jak biedny zaglada do kazdego wozka:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia---> a jak długie masz cykle? I czy wiesz mniej więcej kiedy miałaś owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja cykle mam ok 37-dniowe. wszystko wskazuje u mnie aktualnie owu, mam jej wszystkie objawy oprocz podwyzszonej temp. to znaczy moze wzrosla o 0,1 wiecej na pewno nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chyba pora zmienić tabelkę i dodać nasze przyszłe mamy :) Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............09.12.................27-28........ .............4. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............22.11................28-30......... ..............3 ................23-24.12 Fabiankowa...........6.11..................24............ ..............2 ...............? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37......... ..............3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................20.11.............37-44.......... ..............2................ testuje na Swieta G.........................11.12................31........ .......3............. Nam się udało :) : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3.................................. zapamietam_cie..........5..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaG------> jeśli teraz masz owu, to testowanie za 3 dni nie ma zupełnie sensu, bo test na 100% nic nie wykaże najwcześniej, ale to też przy ultraczułych testach, które wykrywają 10Uml, można testowac jakies 10 dni od owu, więc chyba strata pieniędzy i szkoda byłoby się rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie masz racje ale moja psychika( :--) ))) tak nastawila sie na ten test i.............musze sobie to wybic JAKOS z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............09.12.................27-28........ .............4. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............22.11................28-30......... ..............3 ................23-24.12 Fabiankowa..........3.12..................28........... .......3...............? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37......... ..............3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................20.11.............37-44.......... ..............2................ testuje na Swieta G.........................11.12................31........ .......3............. Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaG----> to wybijajmy sobie nawazajem :) Ja w tym miesiącu, żeby mnie nie kusio, postanowiłam w ogóle testu nie kupowac i nie trzymać w szafce. Jak nie dostanę @ do 8-9 stycznia wtedy kupię i zrobię :) Uciekam do pracy, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
u mnie sen z powiek spedza mi wynik badania na toxoplazmoze juz lada dzien okaze sie czy jestem tylko nosicielem czy mam to chorobsko :(:(:( siedze jak na szpilkach i czekam na wynik ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
czemu to nie moze byc bez problemow, najpierw plaminia, teraz to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Gratuluję tym którym się udało, reszcie życzę powodzenia. Ja wczoraj byłam u lekarza. No i mówię mu że staramy się z mężem już 3 m-c o dziecko ale na razie nic nie wychodzi. On się mnie pyta czy stosuje jakis sposób na dziecko, to ja mu mówię że seks co 2 dzień. A on że to nie najlepsza metoda, że to trzeba tylko tak z miłości. To ja mówię że miłość też jest haha. Niby wszystko ze mną okej, jak nie wyjdzie my do kwietnia to ma mnie wysłać na jakieś badania. Od wczoraj mam dni płodne czuje to w brzuszku, więc działamy z mężem. Mam przeczucie że tym razem się uda. Boje się tylko rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY MOZNA SIE PRZYLĄCZYC???ja staram sie juz z męzem 3 rok wlasnie sie zaczoł w styczniu kolejne badanie męza w celu sprawdzieniaplemników czy poprawuly sie chodz troszke czy nie ale brak mi juz sily i wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×