Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Ignacja --- głowa do góry:) to dopier 3 cykl starań teraz bedzie 4, jeszcze wszystko przed toba!! Nie ma sie co zalamywac, trzeba walczyc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale miałam dzisiaj sen śniło mi się że jestem w ciąży miałam śliczny brzuszek cały czas myślę o dziecku ale niestety dalej nie potrafię się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że wszystkie miałyśmy @ w podobnym czasie i pewnie po dniach płodnych znowu zacznie się pisanie :) oby tym razem z samymi dobrymi wieściami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - dopisuje sie do tabelki: Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............09.12.................27-28........ .............4. ................nie testuje aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............22.10................26-30......... ..............2 ................22-30.11 Fabiankowa...........6.11..................24............ ..............2 ...............? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37......... ..............3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję sara!.....................02.11.............28-30 .......................3 ..........nie testuje Felicja^..................6.11..............29-33....... .............5. .................ok. 12.12 kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007..................20.11...............37-44......................2.................. nie testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dluzszej przerwie. Co u nas? Odkad okres sie skonczyl staramy sie prawie codziennie (odpuscilismy 1 dzien a pozniej 2 dni ) Termin nastepnej @ wyliczylam na 3 stycznia 2011. Czyli jakos niedlugo powinny zaczac sie dni plodne. Nie mierze temp i ale staram sie obserwowac sluz.. ostatnio byl przezroczysty, ale bardzo malo go bylo..wiec nie wiem czy to byl ten plodny. Teraz nie mam zadnego. Wedlug roznych wyliczen owulacja powinna pojawic sie od 10-do 20 grudnia - w zaleznosci od dlugosci mojego cyklu. Zaczelam brac w tym cyklu kwas foliowy z witaminami - nie wiem czy to bedzie mialo wplyw na moj organizm..kompletnie sie na tym nie znam. Nie ukrywam, ze bardzo bym chciala by nam sie udalo w tym cyklu. Naczytalam sie, ze kobiety kochajac sie zaraz po @ zachodza w ciaze, wiec zaczelismy jak tylko @ sie skonczyl. Dziewczyny wiecie cos na ten temat? Ja przy tak dlugich cyklach chyba zwariuje.. tyle trzeba czekac na kolejna @... Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie wreszcie zmiana na plus. Codziennie sprawdzam pod mikroskopem owulacyjnym czy będę miała jajeczkowanie. No i wczoraj obraz zaczął powoli przypominać obraz nadchodzących dni płodnych :) muszę to wykorzystać, bo nie wiadomo kiedy będę miała następną owulację :)Raz na pół roku to bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja - co to za mikroskop owulacyjny? napisz cos wiecej, ja mam testy owulacyjne - w poprzednim miesiacu kilka zrobilam - ale chyba w zlych momentach bo owulacji nie wykazaly ;) z reszta az wtyd sie przyznac, bo ja juz przed 30tka jestem a zielona w tych sprawach jestem :( wiem, ze na owu bola jajniki - czyli ostatnio u mnie tak przed okresem z tydzien /poltora bylo.. czy moge miec tak pozno owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja : powodzonka zycze w starankach :) rzeczywiscie raz na pol roku owulacja to rzadko.. ja sie ostatnio zaczelam zastanawiac czy ja mam owulacje, nie wiem czy to, ze przed okresem bola mnie jajniki ..czy to jest jakis znak.. hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki007----------> ja mam dokładnie ten mikroskop : http://allegro.pl/mikroskop-owulacyjny-wielokrotny-test-wysylka-24h-i1355732330.html Super sprawa. Wydajesz raz stówkę i możesz testować baaaardzo długo, gdzie chcesz i kiedy chcesz:) Ja kupiłam głównie dlatego, bo co miesiąc wydawałam kupę kasy na testy paskowe. Nawet te najtańsze za złotówkę (Allegro rzecz jasna) powoli zaczęły robić pustoszenie w moim portfelu :) Na początku myślałam, że nie będę potrafiła odczytać wyniku, ale to jest naprawdę prościzna :) Jeśli podobnie jak ja wydajesz dużo pieniędzy na testy albo masz długie/nieregularne cykle i nie masz pojęcia kiedy będzie owulacja to myślę, że warto zainwestować w taki przyrząd. Mikroskop wygląda jak szminka. Przed każdym użyciem czyszczę szkiełka spirytusem, daje mu odparować, nanoszę troszkę śliny. Po kilku minutach patrzę przez takie małe podświetlone szkiełko powiększające i wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja - dziekuje slicznie za linka :) zastanowie sie nad takim rozwiazaniem :) wlasnie zrobilam test owulacyjny - i wyszedl piekny usmiech (mam eletroniczny) - test jest znanej w UK firmy Clear Blue - slyszalam, ze sa dobre :) chyba nie moga sie mylic, co? ale sie ciesze z tej owulacji - a teraz znikam sie kapac i z Mezem do lozia :) 3majcie kciuki !!!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli____
Cześć dziewczyny Czy można się do Was przyłączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli____
Mam 28 lat. Staramy się o drugie dziecko. Synka urodziłam w 2007 roku. Udało się wówczas tak szybko, że nawet ciężko mówić o jakichś staraniach, łut szczęścia i tyle. Obecnie jest gorzej. Staramy się 5 cykl, jak na razie bez rezultatu. W tym miesiącu pewno zupełna lipa, bo dziś miała miejsce owulacja i dopiero dziś się staraliśmy, bo nie było innej mozliwości. Jestem pierwszy cykl na castagnusie. W tym cyklu podjęłam "męską" decyzję o zrobieniu kompleksowych badań i prawie wszystko mam już za sobą. Przyznam, że co prawda wydałam na badania mnóstwo pieniędzy, to warto było, bo wiem, że są rzeczy które nie grają i mogę coś z tym u endokrynologa robić, a gdybym słuchała lekarza i nie kierowała się swoją intuicją to prawdopodobnie kolejne pół roku łudziłabym się i popadała w dalszą obsesję.... 20 grudnia idę do endo z badaniami. Mam już jeden lek, prawdopodobnie dostanę kolejne i liczę, że jak się uda wyregulować to może pojawi się maluszek. Na obecny cykl nie bardzo liczę, bo i nie wszystko jest super i starania późne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli____ - witaj :) Kurcze, mi po dzisiejszym tescie owulacyjnym z wynikiem pozytywnym, ktory z reszta zrobilam tak z przypadku (myslalam, ze owu bedzie pozniej jednak) + po dzisiejszych staraniach.. juz mam "bajke" , ze bede w ciazy.. jeszcze staranka jutro, pojutrze - tak do konca miesiaca.. i oby sie udalo.. Dzieczyny ile dni po owu przy dlugich cyklach moge robic test ciazowy? czekac do kolejnej daty @ - u mnie to bedzie 3 stycznia.. tak bardzo bym chciala ujzec dwie kreseczki na tescie ciazowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Jeśli=== gdybyś miała ochotę popisać o swoich staraniach to napisz mi na e-mail a ja podam Ci stronkę na której piszą fajne dziewczyny z tym samym problemem co Ty i ja. Czekam na info. podaje e-mail kasiaitomekz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
oczywiście inne chętne staraczki też zapraszamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki tez tak mam jak Ty i to bardzo często. Układam sobie w tej mojej łepetynie piękne scenariusze, a wychodzi jak zawsze. Jednak nie zrażam się :) Z tym testem poczekałabym na Twoim miejscu do 44 dc. PODOBNO najpewniej jest testować w dniu który był ostatnim z najdłuższych cykli. Ja bym oczywiście nie wytrzymała :P Dlatego zdroworozsądkowo będzie poczekać dwa tygodnie po owulacji :)Test da już miarodajny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja - dzieki za rade :) postaram sie wytrzymac :) choc nie recze za siebie.. bo z natury jestem bardzo nieciepliwa ;) najchetniej chcialabym wiedziec wszystko na juz ..no ale jak sie nie da teraz to pozniej sie okaze.. akurat w styczniu bedziemy w Polsce, wiec zrobie test a pozniej pojde do ginekologa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............09.12.................27-28........ .............4. ................nie testuje aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............22.10................26-30......... ..............2 ................22-30.11 Fabiankowa...........6.11..................24............ ..............2 ...............? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37......... ..............3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję sara!.....................02.11.............28-30 .......................3 ..........nie testuje Felicja^..................6.11..............29-33....... .............5. .................ok. 12.12 kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007..................20.11...............37-44....... ...............2.................. nie testuje zapamietam_cie........28 .12...............27-30.......................5.........nie testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zrobilam dzis test owulacyjny i juz nie pokazal buzki - czyli owulacja byla wczoraj, tak? Jakie sa szanse, ze tym razem sie uda. Na necie wyczytalam, ze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze podczas owulacji wynosi 25% :( i ze nie zawsze sie udaje.. dzis znowu z mezem bedziemy dzialac.. jak ja bym juz chciala wiedziec co i jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki- wg teorii każda kobieta ma okres 14 dni po owulacji a różna długość cyklu wynika z róznego czasu pojawienia się owulacji od pierwszego dnia cyklu, także mogłabyś już testować w święta! powodzenia:) ja bym mierzyła temperaturę , wtedy masz pewność że owulacja była. no i działaj komórka jajowa jest gotowa przez 12-24 h a plemniki potrzebują 1h od momentu dostania się do środka :) jeśli- witam:) dzastolinatoja-fajny ten mikroskop, ja mam na ten cykl juz kupione testy , ale mam nadzieje ze a przyszły już nie bede niczego potrzebować :) wiec a razie nie kupuje a ja wolę, fabiankowa, sara, rottana,monika i pozostałe dziewczyny co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia444 - dzieki, tylko, ze ja mam dlugie cykle - choc teraz mozliwe, ze to sie zmienilo, bo biore witaminy i kwas foliowy ;) my dzialamy prawie codziennie od konca okresu, w srode i w czartek mielismy przerwe (bo bylam bardzo zmeczona po pracy i braklo mi sil), w piatek dzialalismy, w sobote zrobilam test owu i wyszla usmiechniete buzka tzn. ze jest owu.. wiec dzialalismy dalej.. dzis juz wyszlo puste koleczko tzn. ze juz nie ma owulki tak? ale i tak dzialac bedziemy wieczorkiem, a co :) i jutro tez ;) tak sie zastanawiam z tym testem na swieta, byloby super.. ponoc sa takie testy (clerblue digital) co pokazuja tygodniowa ciaze juz.. teraz nie wiem czy czekac czy sie testowac.. co do mierzenia temp to ja tego nie robilam, ale te testy ouw chyba sie nie myla co? (robilam clearblue digital).. mam nadzieje, ze pecherzyk pekl.. nasz pierwszy cykl staran byl bardzo na luzie, poza tym akurat w polowie cyklu bylam chora i bralam antybiotyki..wiec nie dzialaismy z mezem.. nie robilam tez testow owu.. wiec nawet nie wiem kiedy byla w poprzednim cyklu..wiec te nasze staranka to byly takie marne.. - ech. tak sobie tlumacze. a co tam u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kiki. Ja mam bardzo regularne cykle bo punktualnie co 28 dni. staram się już 3 cykl o dziecko. Nie robię żadnych testów owulacyjnych, nie mierzę temp ani śluzu. Podobnie jak Ty kocham się z mężem codziennie albo co 2 dzień (żeby plemniki były silniejsze). Ale jak na razie bez rezultatu. spodziewany okres mam teraz 19 grudnia i pewnie znowu będzie zaskoczenie bo ta @ przyjdzie. A tak chciałam na święta dowiedzieć się że będę mieć dzidziusia. Powodzenia wszystkim staraczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
czesc dziewczyny:) byłam na becie i u lekarza- beta super, karta ciazowa zalozona - 6 tydzien na poczatku stycznia ide na bete, no ale zeby nie bylo zbyt pieknie wygladam jak w 4-5 miesiacu ciazy, mam problemy, ztrzymje mi sie woda, wzdecia problem z wyproznianiem, gazy...no wyszystko co z tym zwiazane.. ale bardzo sie ciesze.. trzeba bedzie jakas diete wprowadzic bo puchne jak balon.. jak sie stralam? to moj 3 naciagany 4 cykl, regularnie 28-29 dni, w zeszlym cyklu bylo co dwa dni zeby plemniki byly lepsze ale w tym juz sie zdenerwawalam i dawalismy codzennie...ledwo dalismy rade :):-p aaaa i po lezenie z nogami do gory minimum 20minut (mam tylozgiecie) no i dalo rade, co lykalam: folik i raz dziennie magnez +witamine b6, juz sie poddalam bo caly cykl mnie brzch bolal a przed okresem 4 dni to od rana do wieczora,zreszta teraz tez boli ale troszke mniej-jest to naturalne pod warunkiem ze sie z bolu nie zwijamy.. poza tym nie mialam zadnych innych dolegliwosci teraz dopiero doszly piersi kiedy test? w dniu spodziewanej miesiaczki albo 3 tyg po stosunku (liczac czas okoloowulacyjny) kiki faza lutealna czyli to po owulacji trwa od 12-18 dni to ile bedzie trwala zalezy tak jak napisala kasia od momentu wystapienia owulacji, mikroskop :)::):):) przypomialo mi sie ze kolezanka taki kupila i prawie jej sie nie przydal bo od razu zaszla, ale podobnież bardzo fajna sprawa:) poadrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
na usg ide nie na bete :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara1984 - w takim razie 3mam mocno kciuki za Was :) sara! gratuluje :) duzo zdrowka zycze :) no i powodzonka na USG :) ja znikam do lozia z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×