Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Dziękuję dziewczyny :) :) :* :* Kochane jesteście!!! Nie zostaniecie same na forum, tylko niedługo dołączycie do zafasolkowanych :D :D Ja nie mogłam uwierzyć, jak patrzyłam na tą drugą, bladą kreskę :D Mąż się rozpłakał. Ale boję się trochę że to przedwczesna radość... Anna P -> brzuch też mnie boli. Nie cały czas, ale pobolewa. I podbrzusze, i żołądek jakoś. Nawet myślałam dzisiaj przed testem, że to tak przed @. Czasami mnie coś tam kłuje, ale po chwili przestaje. Pachwiny mnie nie bolą. No i mniej więcej od wczoraj-przedwczoraj siusiam jak najęta ;) Bardzo możliwe, że będziemy miały bardzo podobny termin - ja niby tydzień wcześniej miałam @, ale za to późno miałam owulację. Teraz trzymam kciuki żeby nasze fasolki zostały w nas, i się rozwijały, a u reszty dziewczyn, żeby się pojawiły :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna P - zapomniałam dopisać - wybieram sie do lekarza w następnym tygodniu. To znaczy nie w tym od jutra, tylko jeszcze następnym .Bo teraz jest dopiero szosty tydzień od @, i pozna owu, wiec poczekam na 7 tydz. po @. AniaMyszula - teoretycznie, według owu, to powinnam mieć @ dziś-jutro mniej-więcej :) -->dzastolinatoja - też sobie myślałam o tej "pogodzie" :D Powiedzmy że to taki prezent od natury z okazji jutrzejszego pierwszego dnia wiosny :D :D Mam nadzieję, że ta wiosna dla wszystkich będzie pomyślna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Ostatnia @......Dł. cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Scarlet0983........18.01...........29................2... ..............18.02 Ignacja.............06.02...........30... .............6. ............nie testuję aja_wolę...........30.10.........30-31. ............. 2. ................? dzastolinatoja.....01.03.......37-119....... ...... 5..................? szczęśliwa..........6.11.........28-2 9.. ........... 1 .................. róż-owa.............8.10........30-3 3..... ......... 5 ...............po 12.11 gragragraaaa.....10.11..........28........ ........25 .............. Sylwanka89.........27.10.......29-32................7 ................. kasiula201...........26.11......28-29... ...........3 ..............nie testuję Felicja^.............13.12.......29-33 ..............6. ................ kasia444...........6.12........28-30. ... .........4 .................? celinka88..........1.12.......27-31. ..............5..................nie kiki007...........31.01......37-44 ....... ........4.................. tatonka81...... 8.12 ....? max 51...... ..........1 Bettina81......09.03..........28.... .............14............... klara1984.....14.01..........28.... ..............5................ scooby84...10.02.............30.... ... .........13...............10.03 AniaMyszula..28.02..........32..... .. ...........4................ Satelite........02,03........28-32. .................3................... Nam się udało: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Ania P..................6.....................??????....................... Skrzatunio............1....................???????.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka;) Nick..........Ostatnia @..........Dł. cyklu.........Cykl starań.......Data przyszłej @ Scarlet0983.....18.01................29....................2.................. Ignacja...........06.02...............30... .................6.................. aja_wolę.........30.10..............30-31. ............. ..2. ................ dzastolinatoja..01.03..............37-119....... ...... ..5................. szczęśliwa...... 6.11................28-2 9.. ........... ..1 .................. róż-owa......... 8.10...............30-3 3..... ......... ..5 ............... gragragraaaa..10.11...............28........ ............25 .............. Sylwanka89.....27.10...............29-32..................7 ................. kasiula201......26.11...............28-29... ..............3 .............. Felicja^.........13.12...............29-33 ..................6. ................ kasia444.........6.12...............28-30. ... .............4 ................ celinka88........1.12................27-31. ................5................. kiki007..........31.01...............37-44 ....... .........4.................. tatonka81.......8.12 ...............? max 51...... ........1................. Bettina81...... 09.03...............28.... .................14............... klara1984.......14.01...............28.... .................5................... scooby84........10.02...............30.... ... ............13............... AniaMyszula.....28.02...............32..... .. ............4................29.03 Satelite...........02,03.............28-32. .................3................... Sczęśliwe Mamy: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Ania P..................6.....................??????............. .......... Skrzatunio............1....................???????....... ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko kochana jak się cieszę,chodzę co chwilę i sprawdzam,czy ta kreska aby nie zniknęła:) :)Poprostu nie mogę w to uwierzyc. z moich obliczeń tzn. z kalendarzykowych obliczeń wychodzi,że to 3 tydzień,nie wiem jakim sposobem bo od owulacji dwa tyg minely,ale tak mi wyliczają różne portale. skrzatunio wyczytałam też,że mamy w sobie narazie malutki łepek od szpilki:) takiej wielkości jest jajeczko zapłodnione:) przynajmniej w tym tygodniu,czyli 3. Powiem Ci,że mnie też boli żołądek czasami,a siku też chodzę częściej. Czytałam,że nawet w poczatkowych tyg ciąży jest to możliwe.Teraz np już nie moge spać,a która dopiero:( Oj hormony buzują:)Fajnie,że tabelkę zaktualizowałaś:) Trzymam dziewczyny baaardzo mooocno kciuki za pozostałe.I za nas skrzatunio,żeby wszystko dobrze bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--- >Anna P. Już kocham ten mój łepek od pinezki ;p :D Patrząc d owulacji tez mam chyba trzeci tydzień, właśnie by się zaczął licząc w ten sposób Ja też wstałam dzisiaj wcześnie.. Od 5:50 się wierciłam w łóżku. A normalnie o 7:10 mąż mnie czasami za nogę wyciąga ;p Poprawię trochę tabelkę, bo mi się udało w 2 cyklu, nie pierwszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........Ostatnia @..........Dł. cyklu.........Cykl starań.......Data przyszłej @ Scarlet0983.....18.01................29.................. ..2.................. Ignacja...........06.02...............30... .................6.................. aja_wolę.........30.10..............30-31. ............. ..2. ................ dzastolinatoja..01.03..............37-119....... ...... ..5................. szczęśliwa...... 6.11................28-2 9.. ........... ..1 .................. róż-owa......... 8.10...............30-3 3..... ......... ..5 ............... gragragraaaa..10.11...............28........ ............25 .............. Sylwanka89.....27.10...............29-32................. .7 ................. kasiula201......26.11...............28-29... ..............3 .............. Felicja^.........13.12...............29-33 ..................6. ................ kasia444.........6.12...............28-30. ... .............4 ................ celinka88........1.12................27-31. ................5................. kiki007..........31.01...............37-44 ....... .........4.................. tatonka81.......8.12 ...............? max 51...... ........1................. Bettina81...... 09.03...............28.... .................14............... klara1984.......14.01...............28.... .................5................... scooby84........10.02...............30.... ... ............13............... AniaMyszula.....28.02...............32..... .. ............4................29.03 Satelite...........02,03.............28-32. .................3................... Sczęśliwe Mamy: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Ania P..................6.....................??????............. .......... Skrzatunio............2....................???????....... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewuszki :) Właśnie wróciłam z badania glukozy po obciążeniu. Nie było aż tak źle jak to sobie wyobrażałam, ale na słodycze to chyba przez tydzień nie spojrzę :0 Po południu będą wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> dzastolinatoja - jak wyniki badań? Straszna tu cisza. Ja wczoraj przez prawie cały dzień nie miałam prądu, a potem jeszcze router się spalił i nie było internetu w firmie.. wróciłam do wirtualnej rzeczywistości w końcu :D Powtórzyłam rano test - od razu pokazała się kreska przy "T" :D A po 3 minutach były dwie piękne. Druga nie tak mocna jak pierwsza, ale i tak bardzo wyraźna :D Przed praca miałam iść na betę, ale szef zadzwonił, że już jakiś klient czeka (przed otwarciem :/ ) i musiałam lecieć. Może niedługo się wyrwę jeszcze na chwilę, i sobie zrobię. Miłego dnia dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio , AnnaP ogromne GRATULACJE :)))))) Jak fajnie że marzenia się jeszcze spełniają.... :)))) Może i moje się kiedyś spełni :(( U mnie przyszła @ więc uaktualniam tabelka ( jakoś sie rozregulował ten cykl i trwał 40 dni - ale zdaża sie to u mnie przynajmniej raz w roku ) Dziś bede dzwonić do gi i umawiać sie na HSG ( ależżżżż sięęęęęę bojęęęęęę brrrrrrr :((() Nick..........Ostatnia @..........Dł. cyklu.........Cykl starań.......Data przyszłej @ Scarlet0983.....18.01................29.................. ..2.................. Ignacja...........06.02...............30... .................6.................. aja_wolę.........30.10..............30-31. ............. ..2. ................ dzastolinatoja..01.03..............37-119....... ...... ..5................. szczęśliwa...... 6.11................28-2 9.. ........... ..1 .................. róż-owa......... 8.10...............30-3 3..... ......... ..5 ............... gragragraaaa..10.11...............28........ ............25 .............. Sylwanka89.....27.10...............29-32................. .7 ................. kasiula201......26.11...............28-29... ..............3 .............. Felicja^.........13.12...............29-33 ..................6. ................ kasia444.........6.12...............28-30. ... .............4 ................ celinka88........1.12................27-31. ................5................. kiki007..........31.01...............37-44 ....... .........4.................. tatonka81.......8.12 ...............? max 51...... ........1................. Bettina81...... 09.03...............28.... .................14............... klara1984.......14.01...............28.... .................5................... scooby84........21.03...............30.... ... ............13...........20.04 AniaMyszula.....28.02...............32..... .. ............4................29.03 Satelite...........02,03.............28-32. .................3................... Sczęśliwe Mamy: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Ania P..................6.....................??????............. .......... Skrzatunio............2....................???????....... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. scooby napewno juz wkrotce i Tobie się spelni największe marzenie:):) skrzatunio ja jeszcze nie powtarzalam testu,mam zamiar to zrobić w sobotę,będzie rowny tydzień. brzuszek już naszczęście przestał boleć:) muszę w przyszłym tyg. na wizytę się umówić,tak,żeby na poczatku kwietnia być już po u ginka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio mam do ciebie jeszcze takie pytanko,może nie zabardzo fajne,az mi głupio pytać,ale czy Ty też czujesz się mocno wilgotna TAM?:) ja mam takie dziwne wrażenie,jakby zaraz @ miała przyjść i co chwilę do toalety latam przez to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko chwilami tak. Ogólnie cały czas nie czuję się wilgotna, ale czasami czuję, jakby mi tam coś "poleciało" ,jakby zaczął się @. Ale na szczęście to nie to :) Z intymnych spraw zauważyłam, że mocz ma intensywniejszy zapach jakby. Szczególnie rano i przed południem. Kupiłam sobie wczoraj książkę Kaz Cookie - Ciężarówką przez 9 miesięcy. Tam jest tydzień po tygodniu opisane co się w nas dzieje, i jak teraz wygląda dzidzia. W fajny, luźny sposób o tym piszą. Jest nawet wzmianka o przygotowaniach do ciąży. Nie wspomnę już, z jaka dumą stałam w kolejce z tą książką w ręku :D Byłam na becie - wyniki dziś po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzatunio!!!!!!!!!!!!wiedzialam!!!!!!!!!!gratuluje!!!!!!!!!!1cholera ale sie ciesze!!!!! Anna P Tobie rowniez gratuluje!!!!!!!!!!!!! i tez sie cholernie ciesze!!!!!!!! Az sie poryczałam!!!!!-te hormony:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> MOniaG, dziękuję bardzo :* Kochana jesteś :* :* Fajnie móc się z Wami podzielić radością.. Na żywo pochwaliłam się tylko mężowi póki co ;) reszta nawet nic jeszcze nie podejrzewa ;p Po USG pochwalę się może rodzicom męża i mojej mamie. A reszcie powiemy chyba dopiero jak miną te 3 miesiące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaG dzięki wielkie:) Fajnie,że jest tu nas coraz więcej zafasolkowanych:) A u mnie wie mój mąż oczywiście i moi rodzice:) Noi wy dziewczynki:)Jak odwiedzę lakarza to reszta sie dowie. A teraz chyba polecę po test i zrobię powtórkę i to w południe,bo jakoś mnie korci.PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio-- dziś będę wiedziała co i jak z badaniami :) a co do książki "Ciężarówka..." przeczytałam ja od dechy do dechy chyba z 10 razy. serio :) cudowna książka :) właśnie na jej potoczny język i cudowny "dziennik pokładowy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczycie,w kwietniu czas bedzie na Scooby i AnieMyszule:)))))))) Matko jak sie ciesze:)))) Ignacja...na Ciebie Kochana przyjdzie czas w maju:))) ja to wiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście pojawiła się druga kreseczka:):) Także pierwszy test się nie mylił:) Nawet mocniejsza niż ta z niedzieli:) Teraz tylko do doktorka:) Buziaki dla Was kobietki. I'm so happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki bety :D Wynik 717, 6, czyli wg norm z laboratorium może być to od 4 do 6 tygodnia. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie byłam na becie,i raczej nie pójdę,ale u mnie to też jakoś w tych granicach:) Tak się cieszę skrzatunio,że nam się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po co Wy robice bete skoro na tescie wyszly dwie kreski ?? pytam tak z ciekawosci :) aaa jakies witaminki kupcie,prenatal albo chociaz kwas foliowy :) ja tam nie wytrzymalam i od razu mamie sie pochwalilam :) nie dalabym rady czekac 3miechy ooo zgrozo hektar czasu :D dbajcie teraz o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wytrzymam 3 miesięcy żeby mamie powiedzieć. Tylko chciałabym jakoś obu mamom naraz powiedzieć ;) A betę zrobiłam z niedowierzania chyba ;p Poza tym czasami lekarz i tak chce podobno ;) Mieliśmy z mężem powiedzieć rodzinie na Wielkanoc, ale ja chyba nie wytrzymam.. Codziennie z mamą gadam przez telefon i jak ona mnie pyta mówię " nic takiego, po staremu" ;p a tu takie nowości!! Poryczy się mamusia moja jak się dowie. Też już chce wnuczkę/wnuka. Tylko nie wie o tym, jak bardzo ja chcę :D Boję się że jakoś się coś stanie i już nie będę w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio nawet tak nie mysl!!!! wszystko jest i bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio bądź dobrej myśli na pewno wszystko ułoży się wspaniale i urodzisz śliczne zdrowe dziecko * ja mam dziś doła giganta przez to cholerne PCO 😭 Czuje , ze ja się nie doczekam dziecka.. zawsze tak mam że jak na czymś mi strasznie zależy to nic z tego nie wychodzi . Tak Wam zazdroszczę możecie cieszyć się upragniona ciążą a ja siedzę i wyję co chwile dowiadując się , że jakaś kuzynka czy znajoma jest w ciąży... 😭 muszę znaleźć sobie dodatkowa robotę kasa się przyda a i zajęcie jakieś będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mam nadziej ze sie nie mylisz:P:P:P Aniu P i Skrzatunio a napisalybyscie czy mialyscie jakies objawy???? hmm ciezko tak pytac b kazda z nas jest inna ale czy cos zauwazylyscie czulyscie no nie wiem jestem strasznie ciekawska:P ale macie misiowo-gatunkowo":) dzastolinatoja ni smutaj ja tez sie nakecam jak cholera jeszcze ania p i skrzatunio sa w ciazy to wiesz moze i ja sie zalapie:P jasna chlera ja musze byc w tej ciązy bo oszaleje albo meza zamecze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam moje wyniki :( : OB - 50 (norma to max 20) glukoza po obciążeniu 184 (norma max 115) tsh... i tu mam problem norma jest napisana 4,67 a ja mam 4.502 Powiedzcie mi czy to oznacza cztery i pół tysiąca czy cztery i pół . Norma jest podana z przecinkiem a ja mam 4 kropka 502 Przepraszam , że piszę tak łopatologicznie ale nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Staramy się o dzidzie już ponad rok i co miesiąc widzę negatywny wynik testu:(w dni płodne staraliśmy sie:). dziś jest 19dzień cyklu a w dniu kiedy miało dojść do zpłodnienia strasznie bolał mnie brzuch i boli ciągle. innych obiawów nie mam po za swędzeniem piersi i ich lekkim bólem. szyjka macicy jest twarda i zamknięta, jakie mam szanse waszym zdaniem.?Pozdrawiam serdecznie i gratuluje tym którym się udało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×