Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny. Ja mam nielada orzech do zgryzienia:) @ dostałam 20go,a wczoraj miałam ledwo co ,a dziś wcale. Nie wiem co jest grane. nigdy tak nie miałam,zawsze 5-6 dni. Czekam do przyszłego tygodnia i naprawdę ide do lekarza bo nie wiem co sie dzieje. Może to wszystko to stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Dawno mnie nie bylo.. Co u mnie? Biore castagnus i olejek z wiesiolka, dzis 24ty dzien cyklu. Przez ostatnie kilka dni, no moze co dwa dni robilam testy owulacyjne i nic nie wygryly. A zazwyczaj 21 dnia cyklu mam owulke. Zastanawiam sie czy castagnus moglby mi ja przesunac? (ponoc moze przesunac miesieczke). Dzis zauwazylam malenko, taka niewielka (bardzo niewielka) ilosc sluzu - byl przezroczysty, ale mega lepki.. taki rozciagliwy zel - jakby z zelatyna..prawie juz gotowa galaretka.. o wiem, jak z ryby w garalecie..tylko rozciagliwa. Mialyscie kiedys taki sluz? Moze mi sie zmienil po tym castagnusie, albo wiesiolku. Biore tez kwas foliowy z witaminami. Ziola Sroki zaczne od nowa w niedziele, jak juz zrobie ten zabieg leserowy w te sobote.. Ogolnie ten miesiac taki mamy wyluzowany..kochamy sie kiedy chcemy, nie za czesto (zmeczenie po pracy niestety), co 2gi, 3ci dzien...takze rewelacji pewnie nie bedzie..plus ta moja owu przesunieta..no chyba, ze przegapilam ..kto wie.. Poza tym piersi mnie nie bola, ani nic.. zawsze bolaly po owu do @..wiec moze jeszcze owu nadejdzie..hmm Anna P - moze to ciaza u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis mam 18 dc i leciutkie plamienie praktycznie nieznaczne... Robiłam samoobserwacje szyjki (bo juz nie wiem czego sie chwytać) i wiem, ze dni płodne miałam od 16 do 19 lutego, szyjka była wtedy otwarta i było dużo płodnego śluzu, po czym 20 lutego szyjka była juz zamknięta. Dziś rano na papierze zauważyłam malutkie jasno brązowe zabarwienie. Od kilku dni pobolewały mnie jajniki, a dzis czuje jakis dyskomfort w podbrzuszu. Kurcze wiem, ze znów sie nakręcam :( Dwa dni temu miałam urodzinki, więc wypiłam w ramach toastu 3 kieliszki wódki, po której czułam się bardzo źle... Dziewczyny dlaczego ja sie znów tak nakręcam!! :( Znów będzie wielkie rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina trzymam mocno kciuki , aby to była ciąża. Objawy faktycznie dziwne, ja bynajmniej nigdy nie miałam czegoś takiego jak Ty. Poczekaj kilka dni i zrób test koniecznie :) A co do nakręcania to nie jesteś sama kochana :) ja wczoraj zakupiłam kolejny kilogram testów ciążowych na Allegro :) , pomimo iż szanse w moim przypadku przez najbliższe miesiące są zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do @ mam jakies 10 dni... chciałabym by sie tym razem udało. Ale pewnie jak co miesiac znów sie rozczaruje :( Mam małą nadzieje, że to jest to na co czekam juz rok. To będą moje najdłuższe 10 dni w życiu. Testy czekają, upieram się, że nie bede robiła póki nie będzie terminu @, ale znając zycie sięgne po nie wczesniej :( Dzastolinatoja za Ciebie ez trzymam kciuki, bedzie dobrze, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina81 ja też zawsze przed okresem robiłam test ale w tym cyklu postanowiłam nawet nie kupować no i jak na razie wytrzymuje. Zobaczymy czy wytrwam. To mój 13 dc więc jeszcze trochę czasu do @. W poprzednim cyklu miałam 15 dc owulację a teraz najgorsze jest to że mój mąż leży w łóżku z grypą i nie wiem co mam zrobić.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ja juz nie wiem co sie dzieje u mnie, dzis 25 dzien cyklu a owulki brak :( moze przegapilam? robilam dzis test owu bo mnie strasznie brzuch bolal i zdawalo mi sie ze po prawej na dole tez jakby troche. Niestety negatywny. Nie wiem co sie dzieje.. mam nadzieje, ze przegapilam ta owulke.. co do sluzu tego co pisalam wyzej, to nic wiecej sie nie pokazalo.. :( nie wiem czy to tak castagnus i wiesiolek na mnie dziala czy co... Poza tym to umowilam sie do ginekologa w Polsce jak bede w polowie marca (prywatnie) + chce zrobic sobie dzien wczesniej badania hormonalne i pojsc do niego z wynikami. Dziewczyny prosze doradzcie jakie homony zbadac? -prolaktyne i co jeszcze? ja jestem w tym zielona :( pozdrawiam cieplo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile...
prolaktyne , tsh, progesteron (progesteron w 2-ej fazie cyklu) do dziewczyny ktora miala plamienia w dni plodne, na zgniezdzenie za wczesnie, takie plamienia moga wystapic w czasie okoloowulacyjnym, na owulacje i nie maja nic wspolnego z ciaza, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile...
do dziewczyny ktora miala plamienia - nie istotne juz , zle docztalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacje mialam wczesnie, bo koło 12 dc... Zdaje sobie sprawe, ze to moze byc plamienie poowulacyjne, ale bylo tylko wczoraj. wsumie to ja podejrzewam u siebie niedomoge fazy lutealnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Jak tam mija weekend? Ja bylam dzis na ostatnim laserze, i juz dzis wieczorem zaczynam pic mieszanke ziolowa Ojca Sroki :) moze to cos pomoze na plodnosc ;) Poza tym u mnie zero oznak owulacji, a dzis 27 dzien cyklu.. moze przegapilam.. nie wiem Biore ciagle Castagnus, olejek z wiesiolka i kwas foliowy z witaminami. Kochamy sie z Mezem co 2-3 dni.. wiec juz nie tak czesto.. Ciagle sie martwie tym czy mialam owulacje czy nie..poza tym normalnie wczesniej mnie bolaly piersi przed okresem - byly mocno nabrzmiale..a teraz nic.. w sumie do okresu jeszcze troche czasu, bo mam cykle 35-44 dni, wiec moze jeszcze owu bedzie i bol tez.. sluzu jak pisalam nie bylo..poza tym mega rozciagliwym zelkowym, przezroczystym jednego dnia..ale tego doslownie byly 3 krople.. sama nie wiem co myslec.. tak chcialam urodzic w 2011 :( juz chyba sie nie zalapie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki a jaką masz temp? ja niby mialam owulacje a śluzu nie widzialam :( a ty śluz mialas wiec moze była..a kiedy byś miała termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia444 - temperatury nie mierze :( dzis robilam kolejny test owu i wyszedl negatywny. Dzis jest 27 dzien cyklu, czyli od 6 marca do 15 powinnam miec okres jakos.. w zaleznosci od dlugosci cyklu.. moze jeszcze ta owulka przyjdzie. zazwyczaj mam na 2 tygodnie przed @ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki tylko nie wiem czy wiesz ale wiesiołek bierze się tylko i wyłącznie do owu ( do skoku tempki) ponieważ po owu powoduje skurcze macicy i wrazie ciązy może być przyczyną poronienia. Wiec koniecznie musisz mierzyć tempke ( jeśli nie możesz na podstawie śluzu ocennić i nie masz monitoringu) u mnie po staremu, w tym cyklu nie biore nic oprócz kwasu foliwego ( bo to koniecznie) . Przytualnki co 2-3 dni. A jutro oczekiwana wziyta w klinice boje się trochę co mi tam powiedzą, Wizytę mam rano o 10.40 wiec przynajmniej nie bede czekac cały dzień. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki Wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę Dufastonu. Fatalnie czuje się po tym leku ( nudności i bóle głowy straszne) , ale skoro ma choć trochę pomóc to nie ma co narzekać :) teraz tylko czekać na "upragniony" okres, a potem znowu do doktorka:) Mam nadzieje, że mi pomoże, a ja nie zbankrutuję przez wizyty u Niego :) scooby---- trzymam kciuki aby jutrzejsza wizyta była pomyślna. Napisz potem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki:) scooby--jak tam wizyta??dowiedziałaś się czegoś konkretnego?? Tak poza tym to dziś jestem w swoim żywiole :D za kilka tygodni moja siostrzenica przyjmie sakrament chrztu i z tego tytułu chciałabym kupić dla niej nowa spacerówkę. Akurat Malutka za jakieś 2 miesiące przesiądzie się z gondoli wiec prezent będzie akurat na czas:) Tę spacerówkę którą ma (espiro jet) po starszym o 1,5 roku bracie znienawidzilismy wszyscy i siostra z z mężem chcą się jej jak najszybciej pozbyć. Już przy pierwszym dziecku chcieli kupić taki wóz ale jakoś inaczej się złożyło. Kolor fioletowy bardzo mi się podoba :) Juz nie mogę się doczekać kiedy będę śmigać z siostrzenica w nowej bryczce :) http://zooper.pl/waltz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Więc ja już po wizycie. cykora miałam wilekiego. Ale było miło. Plan działania mamy następujący, teraz czekamy aż przyjdzie @ ( dziś juz 19 dc). W 1 dc mam zadzwonić do niej i umówimy się na konkretnyd zień na badanie HSG ( w szpitalu gdzie ona pracuje i i sama zrobi mi ten zabieg), podjeliśmy też decyzję z M że nie bedziemy już czekać monitorować cykli itp tylko po HSG jak bedzie ok podchodzimy do inseminacji. Ginka wytłumaczyła nam na czym to polega dokładnie ( wiadomo jest to wydatek ale co się nie robi dla fasolki). Ja juź nie chce sie rozczarowywać co m-c jak przychodzi @. mimo pęherzykóe popękanych ustalnonych dni współpżycia leków itd itd. Bedziemy inseminacji próbować do 4 prób, jak nie bedzie sie udawac to wtedy bedziemy musieli zastanowaić sie nad in vitro Także cieszę sie że wkońcu ruszymy z miejsca i jakieś dokładniejsze badanie mi wykona. Także jak narazie uważam że decyjza o zmianie gin była pozytywna ( tym bardziej że to bardzo dobra znajoma mojej szwagierki) Oczywiście powiedzieliśmy jej że przychodzimy z polecenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Ostatnia @......Dł. cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Scarlet0983........18.01...........29................2... ..............18.02 Ignacja.............06.02...........30... .............6. ............nie testuję aja_wolę...........30.10.........30-31. ............. 2. ................? dzastolinatoja.....01.12.......37-119....... ...... 4..................? szczęśliwa..........6.11.........28-2 9.. ........... 1 .................. róż-owa.............8.10........30-3 3..... ......... 5 ...............po 12.11 gragragraaaa.....10.11..........28........ ........25 .............. Sylwanka89.........27.10.......29-32................7 ................. kasiula201...........26.11......28-29... ...........3 ..............nie testuję Felicja^.............13.12.......29-33 ..............6. ................ kasia444...........6.12........28-30. ... .........4 .................? celinka88..........1.12.......27-31. ..............5..................nie kiki007...........31.01......37-44 ....... ........4.................. tatonka81...... 8.12 ....? max 51...... ..........1 Bettina81......07.02..........28.... .............13............... klara1984.....14.01..........28.... ..............5................ skrzatunio...12.02...........28-42.... ... ......2................nie testuje scooby84...10.02.............30.... ... .........13...............10.03 AniaMyszula..28.02..........32..... .. ...........4................ Anna P........20.02..........28......... ....... ...6................ Satelite......04.02........30-32. .................2................... Nam się udało: Nick......cykl starań...termin porodu......................syn/córka sara!...........3....................... ........... ....................... ...... zapamietam_cie.5.......5 września................ ......................... Fabiankowa......3.......9 wrzesień....................... ................. G..................3.........18 wrzesień ....................... ....... MOnikaG........3........26 wrzesień....................... ................ zacieszka......1....... 27 wrzesień....................... ................ Lorealka........4.................... ....................... ............... rottana. .......4...... 29września................. .................. Weronika84 ..3 ....... ................. ................................. kiderka........1.......17 lipca.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby-- to juz przynajmniej wiesz na czym stoisz i macie konkretny plan:) ja już nie mogę się doczekać @ i kolejnej wizyty. Podobnie jak Ty scooby tez zmieniłam Gina , również z polecenia. Tak samo jak Ty wiążę z tym ogromne nadzieje. AniaMyszula---trzymam kciuki aby następnym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta ;) dawno mnie tu nie bylo,ale na swoje usprawiedliwienie mam to ze zajeta bylam sprawami slubnymi i lataniem po lekarzach :) z ta moja tarczyca to sie niepotrzebnie denerwowalam bo lekarz mi przepisal leki i wszytsko bedzie dobrze ;) wczoraj bylam na pierwszym usg :) maluch ma 3,07 cm :) i ogolnie ma sie dobrze :) pozdrawiam wszystkie kobitki :):* trzymam mocno kciuki :* muuuuaaaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Dawno nie pisałam ,ale za to czytałam, co piszecie ;) Ja w tym cyklu jestem na luzie. Biorę castangusa, wiesiołek i kwas foliowy. Kochamy się kiedy najdzie nas ochota. Temperaturę mierzę, żeby później ,jak wrócę do starań, móc sobie wyliczać owu itp :] Teraz mnie trochę pobolewa jajnik, nie wiem od czego. Zacieszka - bierzesz ślub? :) Jak fajnie :D Jak idą przygotowania? A tak w temacie ślubu - długo jesteście po ślubie dziewczyny? :) My od 1.5 roku jesteśmy małżeństwem. Strasznie szybko leci czas od ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) mnie tez dawno nie bylo,ale jakos staram się nie myśleć o tym wszystkim. u mnie już 4 lata w kwietniu miną:) czas leci masakrycznie szybko. na tą chwilę nic nie wyliczam,nie sprawdzam,niech się dzieje co chce. AniaMyszula przykro mi:( Następnym razem się uda. Tak jak i mnie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka--- kiedy bierzesz ślub :) ? Ja wyszłam za maż 8 sierpnia 2009 roku i jak z bicza trzasło :) nie wiadomo kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slomiana zaluzja
Witam.. Czy wszystkie staracie sie o 1 dziecko ? Pewnie tak ?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×