Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

fioletowy lakier...czyli widzisz, ze ta teoria o tempce nie zawsze ie sprawdza, albo nie u wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia- wcale Ci się nie dziwię :) też jestem niecierpliwa z natury :D hehe :) oby było dobrze!!! trzymam straaaaaaasznie mocno kciuki!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja_wolę no ja tez tak milam ostanio przed z spadla ale na drugi dzien byla znow wysoka i jest do tej pory i zastaniwam sie nad testem po w dniu @ nie spadla a juz jestem po niby byl ale nie taki jak zawsze i nawet po @ moja tem wynosila 37,5 i dlugo sie utrzymywal a teraz mam juz 18 dzien cyklu kolejnego a moja tem nadal 37,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlpeij to sie nie nakrecasz i zekac na @ iwem ze sie nieda ja np staram sie juz 2 latai juz bym musial dac sobie w łeb!!! a mimo tego sie nie poddaje ale tez robic test pare dni @ przed to moim zdaniem bez sensu po co nie potrzebnie sie nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja_wolę no lwasnie nie bo dostalam w sorde 10 listopada okres byl caly dzien w czwartek byl ale juz mnie obfoty i co najdziwniesze wieczrem czy pod wieczor nie bylo wcale i w piatek pojawily sie plamienia itrwaly do soboty a u mnie @ jest zawsze 4 pelne dni wiec sama nie rozumiem ale testy nie robilam a dizs ma 18 dzien kolejnego cyklu moja tem sie utrzymue srednio na 37,1 a terz jest znow 37,3 testu nie robilam bo jakos nie wierze zeby to byla ciąza bo 2 latach to wiecie jak to jest ja jestem taki m nie dowiarkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
al jak sie czlowiek niekiedy nakręci to tak fajnie wtedy jest. i wyobrazna działa i milej na serduszku. Tylko potem gdy @ jednak przychodzi to sie smucimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowylakier....a nie przeszło Ci przez mysl, ze faktycznie jestes w ciazy? przeciez moglas zajsc w poprzednim cyklu. a przewaznie tak jest ze gdy zachodzi sie w poprzednim cyklu, to nastepna @ (o ile jest) jest o wiele mniej obfita i krotsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - jak ja Cię doskonale rozumiem :) :) :) fioletowy - to faktyczie dziwne... poczekaj do terminu@ i jak nie przyjdzie zrób test - koniecznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniaG wiem tylko ja jestem taki mnie dowiarkiem po 2 latach to juz stracilam nadzieje ze bede w ciązy woerzcie mi 2 lata to jednak szmat czasu musiaby sie stac cud zeby zaciazyla inaczej do tego podchodze zobacze co bedzie 8 grudnia bo ma miec termin@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przypadku fioletowego lakieru nawet pokusilbym sie zrobienie testu z krwi i to juz w poniedzialek. to o wiele pewniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8.10. 16 dzien -36,7 29.10 17 -36.9 30.10 18 -37,1 31.10 19 -37,1 1.11 20 -37,1 2.11 21 -37,3 3.11 22 -37,3 4,11 23 -37,3 5.11 24 -37,3 6.11 25 -37,6 7.11 26 37,6 8,11 27 -37,3 9.11 28 -37,3 10.11 1 37,1-okres rano 11.11 2 -okres słąby 12.11 3 -37,2-plamienia 13.11 4 37,2-plamienia 14.11 5 37,2-plamienia 15.11 6 37,00 16.11 7 37,00- 16,11 8 36,8 17.11 9 -37,00 18.11 10 37,3 19.11 11 37,00 20.11 12 37,1 21.11 13 37,1 22.11 14 37,1 23.11 15 37,2 24.11 16 37,2 24.11 17 37,3 25.11 18 37,3 26.11 19 37,4 27.11 20 37,4 od [porzedniego cyklu dopiero mierze iwec nie ma porownania ale tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mnie pobolewa brzuch na samym dole ostanio z tydzien temu nad ranem obudzil mnie ból kolo brzucha po prawej stronie co to jest watroba czy kolaj jelitowa matko juz myslalm ze moj zadzwoni po pogotowie poszlam nawet zwymiotowac z tego chodz troche na sile ale potem sie polozylam i jakos mi przeszlo ale to byl starszny ból ale nie ma zadnej infekcji ani chora nie jestem wiec nie rozumiem poczekam laseczki do tego 8 tyle czekalm to tyle poczekam hihiih a wy jak myslicie iwem wrózkami nie jestescie ani ni nie wejdziecie we mnie ale sam niewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, czyli w sumie wychodzi na to ze fioletowy lakier miała cykl owulacyjny..... ja nie czekalabym dluzej na Twoim miejscu, jezeli jestes w ciazy- to dla dobra dzieciatka lepiej szybciej wiedziec niz miałoby sie potem cos przykrego trafic, i dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniaG no myliscie ze to ciąża?????? bo ja w czwartek 11 listipada zrobilm po poludniu test ale to byl test z tesco za 5 zeta taki jak na owulacje wiecie i moj maz niechacy urwal mi ten pasek to znaczy nie uwar tylko to co tym bialym sie daje do moczu to go rowarstwil tak jakby hehehehe bo wziol w swoje lapy ale jak zrobilam to byla jedna krecha myslici e ze mogl nie wyjsc przez to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioletowy lakier.....mysle ze mozesz byc w ciazy. moglas zajsc w zeszlym tygodniu. moja siostra gdy byla w ciazy nawet o tym nie wiedziala, bo do trzeciego miesiaca ciazy miała okres. fioletowy lakier nie czekaj dla dobra Twojego no imoze dla dobra dziecka jezeli jest. a nawet najmniejsze uszkodzenie testu daje wynik fałszywy. mi w poprzedniej nieudanej ciazy, test wypadl z ręki, spadł na podłoge i dał fałszywy wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy lakier bede trzymac kciuki,i daj na 100 % znac co i jak:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki! daj koniecznie znać po co wyszło :) a mnie właśnie krew z nosa poleciała :( to pewnie przez tę pogodę... ja chcę już wiooosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... nie wiem już co mam myśleć. wiem, że panikuję i się nakręcam. ale inaczej nie umiem :( wg testów owulacyjnych - powinnam dostać @ ok. 2 grudnia brzuch boli mnie od paru dni. dziś to już bardzo :( piersi nabrzmiałe jak diabli tak jak tuż przed @... tempka spadła o 0.2... ale @ nie ma, bo jeszcze nie powinno go być! no i jestem straaasznie głodna - cały czas coś podjadam :) qrde.... czemu kobitki tak się męczą :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś temp. 37,1.. w poniedziałek termin @. ciekawe... Kurcze kochana to się stresować musisz co??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa - temperatura od owulacji do samego okresu utrzymuje się na podwyższonym poziomie. spada w dniu @ lub dzień przed - i jest to zupełnie normalne. mnie po wczorajszym spadku znowu podskoczyła... i nie wiem już o co chodzi. czemu był ten jednodniowy spadek temperatury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kolejny dzien sądu:) i jak na razie nie ma wstrętnej małpy@ :):):):):):):)oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
witam Was dziewczyny:) kasiula201 - nie martw sie kiedys i na nas przyjdzie czas:) jesli chodzi o temperature moze spasc przed w dzien okresu a takze podczas jego trwania powiem wam ze mnie od 3 dni tak boli brzuch ze chetnie bym sie go pozbyla, dzis juz marzylam o okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Witam kobietki:) MOniaG----> jak tam?? testowałaś już czy nie??? aja_wolę---->będzie dobrze:) mi dzisiaj się @ skończy to zaczne szaleć od nowa;] Ale lepiej żeby do was nie przyszedł... ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×