Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

hey dziewczynki! dawno mnie nie było gratuluję zaciążonym :) ja dalej się staram @ powinnam dostać 2-giego i czekam piersi bolą okropnie!!!!! już bardzo dawno mnie tak nie bolały i dziś troszkę mnie bolał krzyż jak na @. poza tym nic innego się nie dzieje... :) pozdrawiam ciepkutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ya yutro mam dzień @. Nie boli mnie zupełnie nic... piersi takie yakie były.. brzuch bolał może ze 2-3 razy... pewnie zaś nici.. zaraz sie połoze spać co by szybciey było yutro ;) zapomnialam zaopatrzyć się w test.. więc yutro po niego wyskocze... o ile w drodze do sklepu małpiszonka nie przybedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witamy nowe koleżanki. U mnie nic nowego, poza tym, że przed Sylwestrem sporo pracy (branża rozrywkowa) i że wychodzi na to, że w domu na Sylwestra będę ok 23 :/ No, ale tak jest co roku, więc w sumie trzeba sie przyzwyczaić. Fabiankowa-> trzymam kciuki, żeby jutro i w ogóle przez najbliższe 9 miesięcy @ się nie pojawiła. Dawaj znac jak tylko zrobisz test. a_ja_wolę ---> fajnie, że się odezwałaś, skoro masz takie objawy, to może tym razem się uda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) Fabiankowa - jak tam? trzymam kciuki! Ignacja-no to troszkę niefajnie masz z tym sylwkiem, ale i tak lepiej, ze bedziesz ok. 23 niz gdybys miala wracac po 1 :) u mnie bez zmian - temp. 37 i piersi bola okropnie. nic wiecej nie zauwzylam sciskam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zapamietam cie... moje gratulacje :)ale super... Ja tam zmieniam jeszcze tabelkę... Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............09.12.................27-28........ .............4. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 Fabiankowa..........3.12..................28........... .......3...............? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37......... ..............3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................20.11.............37-44.......... ..............2................ testuje na Swieta G.........................11.12................31........ .......3............. Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zapamietam cie... moje gratulacje :)ale super... Ja tam zmieniam jeszcze tabelkę... Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............09.12.................27-28........ .............4. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 Fabiankowa..........3.12..................28........... .......3...............? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37......... ..............3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................20.11.............37-44.......... ..............2................ testuje na Swieta G.........................11.12................31........ .......3............. Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
Hej Koleżanki Dziś 6 dzień po owulacji. Nie wiem po co, bo to przecież i tak za wcześnie- zrobiłam test. Niestety wynik negatywny. Przypuszczałam że tak będzie, choć miałam też malutką iskierkę nadziei, że może jednak pokażą się dwie kreseczki. Robienie testów staje się powoli już nałogiem bo nie mogę wytrzymać do dnia @...:-( A to jeszcze aż 10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
mam toxoplazmoze , potwierdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZAAAAAAAAAAAA
PEWNIE MASZ KOTY W DOMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
a tu cie zaskocze bo nie mam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
oba wyniki byly dodatnie co znaczy ze zarazilam sie niedawno ale do okreslenia kiedy mniej wiecej musze zrobic kolejne badanie, dostalam antybiotyk i czekamy, jesli nic sie nie zmieni to bede musiala brac ten lek do konca ciazy, a czy dzieciontko bedzie zdrowe to bedzie sie okazywalo podczas kolejnych wizyt u gina, ale ja wierze ze bedzie ok, musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
narazie sie tym nie martwie, nie ma co na zapas zreszta moje kiepskie samopoczucie to dziecka tez co do sylwka to ja wstepnie sama bede no prawie ;) moj maz pracuje i moze bedzie po 23 moze, takze pierwszy sylwester z telewizorem spedze ;) tak dziwnie bo zwsze gdzies chodzilismy zycze wam aby ten rok przynoisl wam same dobre wiadomosci, szczegolnie na poczatku roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa GRATULACJE!!!! WIELKIEEEEE!!! Widać grudzień dla wielu z nas okazał się szczęśliwy :) Oby więcej takich informacji w Nowym Roku, czego Wam i sobie niezmiennie życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
Fabiankowa baaaardzo sie ciesze GRATULACJE !!! :):) oby jak najwiecej takich wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa- to cudownie!!!!!!!!! gratuluję Ci Kochana!!! piękna wiadomość na koniec roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie sie ciesze!! ;D Poinformowałam wszystkich ;D Po nowy roku odwiedze ginekologa ;) POWODZONKA DZIEWUSZKI ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
Super Fabiankowa :-D Kolejna dobra wiadomośc na naszym forum :-D Oby takich było więcej w tym Nowym 2011 Roku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
a ja domku, mezulek pracuje do 23 moze dalej wiec pierwszy sylwek w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Co tu taka cisza? Ja mam do @ jeszcze 5 dni, ale niestety czuję, że przyjdzie i to mnie dołuje (nawet się z tego powodu popłakałam :/ test kupiłam, ale oddałam mężowi i powiedziałam, że mi go ma oddać najwcześniej w sobotę jeśli @ mimo mego przeczucia nie przyjdzie. A co u Was? Chętnie bym z kimś pogadała, bo już wariuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja tez tak kiedyś miałam, ze kupowałam testy na zapas . Na szczęście już mi przeszło :) Tylko nie wiem na jak długo :) Dla własnego dobra mam tylko jeden test w domu, który jeszcze trochę poczeka. W tym cyklu nastąpił jakiś przełom, bo mam owulację :D Więc i czasu na kafe mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolina-> bardzo się cieszę, że u Ciebie dobre wiadomości. Ja mam doła, bo od jakiegoś czasu borykam się z brzybicą pochwy i generalnie nasilają mi się objawy przed @, a właśnie wczoraj znowu mi się odnowiło... wszystko więc wskazuje, że @ dostanę. Z drugiej strony, tak sobie myślę, że może akurat nawrót grzybicy to nie powód do płaczu i może nie wszystko stracone? Czyatałm w necie, że w czasie ciąży też się zmienia PH na bardziej zasadowe na co grzyby świetnie reagują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszłym miesiącu gin przepisał mi 2x 1 tabletkę clotrimazolum 500mg i na zewnątrz pimafucort, w sumie pomogło od razu, ale jak widac nie na długo. Teraz przez te święta nie mogłam do niego iść, ale znalazłam u siebie w lekach tabletki pimafucortu tylko, że 100 mg i wyczytałam na ulotce, że powinno się zażywac 3x2 tabletki (rano i wieczorem), dodatkowo został mi ten pimafucort. Bardziej martwię się tym, że nawróciło jak zwykle przed @... :/ i że to niechybna oznaka, że znowu się nie udało :( A co u Ciebie? robisz testy owu? Byłaś w końcu u gina po tym mega długim cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to "trochę" masz tych leków ... Mam nadzieje, że raz dwa Ci przejdzie. Ja natomiast codziennie używam mojego mikroskopu. Wczoraj wieczorem pokazało się bardzo dużo paprotek więc nie próżnujemy :) W listopadzie byłam u lekarza. Dostałam leki na wywołanie. Po miesiączce lekarz kazał przyjść na usg. Okres miałam od 1 grudnia do 10. Usg jeszcze nie miałam. Musiałam/chciałam zamknąć sprawę z kredytem (swoja droga nie sądziłam ze czeka nas tyle spraw z tym związanych) Lekarz mi powiedział, że zdarza się , ze kobiety po ostawieniu anty maja takie cyrki z cyklem nawet przez rok. Od prawie 2 miesięcy jem castagnus (po którym przez pierwsze 2 tygodnie fatalnie się czułam), wiesiołek i kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×