Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Fabiankowa moje gratulacje, mam nadzieję że teraz to nie żadna pomyłka :) To teraz powiedz nam wszystkim czy coś odczuwałaś-jakieś objawy ? Pozdrawiam i wszystkim życzę w nowym roku 2 kresek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bognawawa
Witam. Doświadczyłam wielokrotnych poronień, trudno opisać, jak wiele razy przechodziłam traumę i rozczarowanie. Razem z mężem zawsze byliśmy nastawienie do ziół negatywnie - "jak może cokolwiek pomóc jakieś tam ziółko". Leczyłam się u wielu specjalistów, odwiedzałam szpitale, ale nic to nie pomagało i lekarze kazali pogodzić mi się z tym, że nie uda mi sie donosić żadnej ciąży. Postanowiliśmy jednak spróbować ziół, które wtedy były dla nas conajmniej szamańską tajemnicą. Okazało się, że zioła są bardzo profesjonalne - w kapsułkach, wygodne do przyjmowania. Zaczęłam brać Wild Yam and Chaste Tree firmy Nature's Sunshine, który polecił mi herbolog w Kanadzie. Na efekty nie musiałam czekać długo. Dzisiaj jestem szczęśliwą matką 4 dzieci :). Polecam - wypróbowałam na sobie! W Polsce ten preparat można kupić na www.natura-sanat.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie ;D teraz to nie żadna pomyłka ;D Dwie wyrazne i brak @ ;D Własnie zaraz bede sie do gina ustawiać w koleyce na za 2 tyg.. bo teraz to troche za wczesnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fabiankowa. Moje gratulacje Miałaś jakies przeczucie albo objawy ze to może być ciąża?? Ja mam jeszcze 2 tyg do okresu więc muszę spokojnie czekać. Zobaczymy może ten początek nowego roku będzie szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiabiankowa dopisuję Cię do naszej szczęśliwej tabelki :) Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............09.12.................27-28........ .............4. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37......... ..............3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................20.11.............37-44.......... ..............2................ testuje na Swieta G.........................11.12................31........ .......3............. Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ .. Fabiankowa.................3............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja, to czekamy razem te 5 dni. jesli @ do soboty nie przyjdzie to testuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaG---> myślałam sobie o Tobie. Ja niestety jak juz pewnie przeczytałaś nie jestem niestety w ciąży... :( Płacz już był, teraz tylko czekam na @ i musimy działać dalej :( A jak u Ciebie? Jakieś objawy, przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle, to jutro rano moja siostra idzie na cesarkę :) więc z jednej strony fajnie, bo zajmę się myśleniem o czymś innym (o maleńkim siostrzeńcu), a z drugiej pewnie serce będzie trochę boleć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zapamiętam_cię :) Za 2 tygodnie to juz pewnie serducho będzie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja....kurcze musze doczytac poprzednie posty...u mnie, w sumie ne wiem jak na to wszystko patrzec, niby od kilku dni jest mi troszke niedobrze, niekiedy pzez cały dzien, z drugiej strony moja tempka cały czas36,5 do 36,6 i nawet nie wiem czyvmiałam owu ( jak na moje oko to tak chociaz temka w ogole nie wzrosla) no i czekam na 8 stycznia.....a i jeszcze mam taaaaaakie humory jak baba w ciaży:))))))))) ale pewnie znowu sie nakręcam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. MoniaG---> ja humory jak baba w ciąży, to mam nawet bez ciaży :) Dzisiaj np. byłam niezbyt miła dla hydraulików, którzy przyszli aby usunac mi usterkę... oczywiście nie byłam niemiła, że przyszli, ale że nie zawiadomili, że przyjdą... no i im powiedziałam, że na przyszłość życzę sobie informacji, iż o 8 rano pojawi mi sie ktoś w mieszkaniu. Tak mnie to wkurzyło, że nie wiem... Głównie dlatego, że mam wolne i chciałam sobie dłużej pospać, a tutaj wizyta a ja w piżamie... A nadzieję już zupełnie straciłam, bo zaczynam plamić, więc @ nadchodzi :) A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Właśnie urodził mi sie siostrzeniec! :) Tak tylko chciałam się pochwalić! Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja, gratuluje siostrzeńca!!!!! A mi dzis temperatura skoczyla do 36,9 wiec ja juz nie wiem co myslec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaG----> Dzięki, strasznie sie cieszę, chociaż niestety wczoraj dostałam opryszczkę i będę musiała poczkeać z odwiedzinami, aż się zagoi, zeby nie zarazić ani siostry ani maluszka :( Z tempką to tylko pozazdrościć, że jest wysoka, chociaż akurat temperatura zawsze była dla mnie czarną magią... Niby teorię znam i wiem kiedy wzrasta i kiedy spada, ale tyle czynników ma na to wpływ, że ja temu po prostu nie wierzę. Tak czy inaczej możemy się umówić, że jeśli @ nie przyjdzie (a u mnie się zbliża, bo jak pisałam wyżej trochę plamię), to testujemy w sobotę rano? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja, tak testujemy w sobote rano i ile @ nie przyjdzie:)0)))u mnie ta tempka to tez juz czarna magia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zapamiętam_cię! A co tam u Ciebie? Jak maleństwo? Byłas już u lekarza? Radość taka sama jak na początku, czy emocje juz opadły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
Hej Dziewczyny U mnie dziś 25 DC. Im bliżej do @ tym trudniej.... Wczoraj mnie niestety już poniosło i zrobiłam test. Nie było dwóch wyraźnych krech...Jedna wiadomo- była wyraźna a ta najważniejsza- to moim zdaniem cień cienia krechy. Musiałam się bardzo dobrze przyjrzeć żeby to ujrzeć. Jutro rano zrobie kolejny test, żeby sprawdzić jaki wynik bedzie po 48 godzinach od ostatniego testu. Wiem, że to może być wogóle za wcześnie z tymi testami ale już nie mogę... Jesli jutro test bedzie negatywny, poczekam do @ i wtedy wykonam kolejny. Kolorowych snów:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej narazie (odpukac) wszystko dobrze nie mam zadnych dolegliwosci oprocz bolu brzucha u lekarza byłam ale nic konkretnego sie nie dowiedzialam za wczesnie przyszłam za 2 tyg mam wizyte Emocje opadły juz oswoiłam sie z mysla ze będę mama teraz zaczynam sie bac czy sobie poradze:/ przeraza mnie sama mysl o porodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G.. ja tez zrobiłam test przed @ bodajze w 25 albo 26 dc i wyszedł cien 2 kreseczki musiałam sie dobrze przyglądac zeby cos zobaczyc powtórzyłam w dniu spodziewanej @ i wyszły 2 piekne krechy;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
Rano zrobiłam teścik :-D Widać na nim dwie kreseczki, jedna wyraźna a druga bladziutka, ale wyraźniejsza od tej którą ujrzałam dwa dni temu:-D Do @ jeszcze 5 dni....poczekamy....Mam nadzieję że tak już zostanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
Aha, jeszcze coś....Po jakim czasie zgłosić sie najlepiej do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G--- ---> Moje wielkie GRATULACJE! Ja dzisiaj już mocno plamię, więc jutro na bank @, w sumie u mnie te plamienia to taki początek okresu, więc nie ma się co łudzić. Tak więc czekam aż @ przeminie i dalej zabieramy się do działania :) Byłam dzisiaj u siostry w szpitalu i przywitałam maluszka, cudny jest... i jakos tak mi sie humor poprwił. Wcale nie było mi przykro i mam jakies takie przeświadczenie, że ja juz tez niedługo będę tulić swoje dziecko :) Więc niech już ta @ szybko mija i do dzieła :) Jutro pewnie zmienię tabelkę, pozdrawiam Was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D gratki dla G ;) Coraz więcey nas ;) miło ;D Też do gina się wybieram gdzieś koło 8 tyg. Póki co teraz oprócz lekkiego pobolewania ( czasami ) podbrzusza to nic mi nie dolega. Nawet ten ból to nie ból a raczey takie kłucie. Całkiem normalne. No ale cycki nie bolą nic a nic ;] Kobietki spokoynie na każdego przydzie czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja - ----gratuluje narodzin siostrzeńca :D Od jakiegoś czasu jestem ciocia 2 dzieci (chłopiec 2 latka, dziewczynka 2,5 miesiąca:) Zobaczysz jaka to radość :)W szczególności jeśli siostra mieszka niedaleko i dziecko będziesz często odwiedzać i pomagać przy nim :)To dobra "zaprawka" przed posiadaniem własnego maluszka :) G...- --------- Ogromnie gratuluję :):):):):):):):):)Piękna wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję. Cieszę sie, ale jeszcze to do mnie jakoś nie dociera. Moze dlatego, że nie mam jeszcze 100%- towego potwierdzenia, bo do @ jeszcze 4 dni. Z drugiej jednak strony test pokazał dwie kreski, więc chyba się nie pomylił :-D Poczekamy....Zobaczymy....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się staram
Hej. Podczytuje was od czasu do czasu i chciałabym sie wtrącić: Ignacja robiłaś badania na prolaktynę (chodzi mi o twoje plamienia przed @) Trzymam kciuki za zaciążone i za starające sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×