Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Fabiankowa fajnie masz:) No u mnie nadal cisza:)moze faktyczynie choroba @ przesunela:( Jutro sie okaze ...Jak sie wyrobie rano(studia) to dam znac,a jak nie to na pewno jak wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie jestem sama .. ;) Fabiankowa- super :) to musi byc cudowne uczucie widziec/slyszec jak serduszko malenstwa bije :)) Lorealka - ja 3mam dalej kciuki za Ciebie mocno !!! Daj znac co i jak jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj nie chciałam pisać aby nie zapeszyć, ale dziś mój mąż ma urodziny i dlatego też odłożyłam testowanie na dziś, pomyślałam będzie prezent albo i jego brak i co? Zrobiłam rano test i widzę dwie kreski, udało się, udało :))))Nie mogę uwierzyć :) Aż się popłakałam ze szczęścia i oczywiście poleciałam po rafaello i z nimi dałam mu test na urodziny, mąż w szoku, bo spał ale mówi, że przypuszczał już wcześniej po moim zachowaniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje moja droga !:) czytalam pare stron do tylu i wiedzialam z kazda nastepna ze dolaczysz do nas :) super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorealka - super !!! gratuluje !!! ale cudowny prezent dla Meza na urodzinki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorealka!!!!! Wiedzialam wiedziałam wiedziałam!!!!! Gratuluje!!!!!! ogromnie sie ciesze!!!!!!!!!! Jezusiu:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorealka - i ja sie dołączam do gratulacji! Tak sie ciesze, ze znowu sie jednej z nas udało!! GRATULACJE raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Lorealka ;* super ze Ci sie udało ;) dziewczyny czuje ze ten rok dla nas wszystkich bedzie szczesliwy ;) nadal trzymam kciuki za reszte dziewczyn ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KObietki, ciężarowki kochane:))) mam pytanko, czy Was tez od czasu do czasu kłują jajniki w ciąży>>>>/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko kochana ;) mnie bola jajniki i czasami caly dol brzuszka ale to jest takie slabiutkie pobolewanie... gina powiedziala mi ze to normalne bo to reakcja macicy na maluszka( zaczyna sie powiekszac ) czyli nie martw sie ;) mowila ze jak juz mocno bedzie bolalo,takie silne skurcze albo zaczne krwawic to mam jak najszybciej zglosic sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka dziekuje za info:)))00jeszcze troche a oszaleje:)))) a w którym tygodniu jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz w ogole panikara jestem... ;) obawiam sie najbardziej tego ze zrobie cos nie tak w pracy i... nawet nie chce o tym myslec :/ 5tc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko to moze bedziemy miec en sam termin porodu:)))) z badania krwi wyszło w czwartek ze jestem 4-5 tyg.:))0 ale moja gin powiedziała tak :"cos sie tam chyba zagnieżdza".....a u Ciebie wszystko widać????)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 11tyg i 4 dniu i do tej pory odczuwam albo bole brzucha albo klucia jajnikow, nie ma powodow do obaw, do lekarza zglasic nalzy sie w przypadku jak napisala zacieszka :) takze nie ma czym sie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zalezy tez jak liczysz ;) bo ja od okresu ;) uuu 11 tydz to juz ladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ostatni @ miałam 02.12 czyli chyba jakies 8 tygodni:)))) moze bede miala termin na rocznice ślubu:)))))))) ale byloby super:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie do zapłodnienia musiało dojsc pod koniec cyklu/miesiaca, ne wiem jakto okeslic bo test pozytywny wyszedł dopiero 10 stycznia:) a wedlug bhcg to 4-5 tydzien:)))) mam nadzieje ze gin zobaczy w czwartek na badaniu dzidzie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny,kochane jestescie:)Ja nadal nie moge uwierzyc,ze to juz:)Teraz musze tylko wywalczyc w pracy umowe o prace na kilka miesiecy i na zwolnienie:)bedzie czas na pisanie pracy mgr.:) A i chyba musze wybrac sie do rodzinnego-po tej chorobie. Maz dzis do mnie mowi:,,teraz musisz dbac o siebie-juz nie jestes sama,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny,kochane jestescie:)Ja nadal nie moge uwierzyc,ze to juz:)Teraz musze tylko wywalczyc w pracy umowe o prace na kilka miesiecy i na zwolnienie:)bedzie czas na pisanie pracy mgr.:) A i chyba musze wybrac sie do rodzinnego-po tej chorobie. Maz dzis do mnie mowi:,,teraz musisz dbac o siebie-juz nie jestes sama,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki co tu dzisiaj taka cisza ? :) sara!, zapamietam_cie, Fabiankowa, G, MOniaG, zacieszka ,Lorealka (mam nadzieje, że żadnej nie pominęłam) kiedy macie zamiar ogłosić radosna nowinę rodzinie i przyjaciołom :)? a może już wiedzą? no i jaka reakcja była? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej ;) ja juz oznajmilam rodzinie o nowym czlonku rodziny ;) wszyscy sie ciesza i gratuluja i wpychaja multum jedzenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja od razu powiedziałam mamie teściowie dowiedzieli sie dopiero 2 dni temu oczywiscie bardzo sie ciesza z nowego członka rodziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×