Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Bettina---> ja tez mam plamienia przed @, a ten castagnus ci je zlikwidował? Czy nic na to nie pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja ten Castagnus mi je zlikwidował, ostatnio jak sie pojawiły te plamienia to zaledwie kilka godzin przed @, a nie 2-3 dni wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja - ja tez w 1szej czesci cyklu mam luz, a im blizej @ to bardziej sobie wkracam, ze moze sie uda ;) tak bym bardzo chciala.. Szukalam tego Castagnusa w polskich aptekach internetowych w UK , znalazlam w jednej, ale opinie ma nieciekawe - trzeba czekac 15 dni na przesylke i czasami nie wysylaja. Obdzwonilam tez polskie apteki w Londynie i nie maja nic takiego, nawet nie wiedza co to jest. Znacie jakas polska apteke internetowa - w Polsce, ktora mozecie polecic? Ja zaraz lece szukac na necie..moze cos znajde. I zamowimy z Mezem z polski te leki. Chce zamowic ten Castagnus (mam dlugie cykle, przed kresem piersi strasznie bola, a sam okres bardzo bolesny- moze cos pomoze i na zaplodnienie kto wie) i olejek z wiesiolka, moze jeszcze ZIOŁA O. SROKI (choc te ostatnie to nie jestem pewna). I mam zamiar zaczac brac kwas foliowy z witaminami (taki mam), bo przestalam go brac po niepowodzeniach w 1cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, mnie tez zawsze bolaly okropnie piersi przed @, teraz mam 6 dni do @ i nic mnie nie boli, procz dziwnego kłucia w dole brzucha od czasu do czasu... Kupilam go w zwyklej aptece za ok. 15 zł, ale jak bedziesz kupowac, to od razu 3 opakowania, skoro nie mieszkasz w Polsce :) Od dwóch dni mam stan podgoraczkowy, czyli 37,4. Czy to mozna tez zaliczyc do objawy zapłodnienia? Czym blizej @ to robie sobie nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Wypad w góry udany na maksa. Wróciłam zrelaksowana i wypoczęta i gotowa do starań. @ juz odeszła w zapomnienie,i mam nadzieje,że przez dłuuugi czas nie wróci. Gratuluje kobietkom,którym sie udało:) Ignacja i jak test? robiłaś? widziałam,że pisałaś ,że czekasz do niedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina81 - mozliwe, ze doszlo do zaplodnienia :) 3mam mocno kciuki !! Dzieki za rade, od razu kupie 3 paczki + wiesiolka. :) Ja wlasnie sprawdzalam apteki internetowe w Polsce, i niezle licza sobie za przesylke do Polski !!! od 90zl do 100zl. Chyba ich pokrecilo niezle. Zaraz bede dzwonic do siostry i ja poprosze zeby mi te leki kupila w aptece i wyslala poczta - moze poleconym. Ja jak wysylalam kocyki dla siostrzenicy (dwa) w paczce do Polski z Uk, placilam za calosc 2,5 funciaka czyli okolo 10 zl. 100 zl to przegiecie niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina---> nie mam pojęcia, czy Twoje objawy są ciażowe, czy nie.. ja staram się aż tak nie nakręcać i nie doszukuję się, bo rozczarowanie boli. Ten castagnus znalazłam w aptece dbam o zdrowie za 12 zł. Kiki---może poproś kogoś w Polsce, żeby wam przesłał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawd jestem tak zrelaksowana że nie wiem co czytam:) Myślałam,że w tą niedziele robiłaś a ty ignacja za tydzień robisz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, u mnie dzisiaj dopiero 25 d,c, zazwyczaj mam 29-30 dni, więc muszę czekać do niedzieli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja - wlasnie wyslalam maila do siostry, ona mi kupi i Costagnusa 3 opakowania i dwa olejku z wiesiolka. Nie wiem czy znajdzie te ziola Ojca Sroki, bo mi ciezko je bylo znalezc na necie - chodzi dokladnie o zdjecie i dany produkt na dolegliwosci kobiece. No nic, najwyzej sama poszukam w Polsce bede 4 dni w polowie marca ;) wiec juz niedlugo. Ale sie napalilam na te specyfiki ziolowe..mam nadzieje, ze cos pomoga.. Dziewczyny a ten olejek z wiesiolka tez trzeba brac od 1 dnia cyklu?? wiecie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wiesiołek jest na poprawę śluzu, więc możesz brać kiedy chcesz :) Ja brałam przez krótki czas, ale nie zauważyłam jakiejś wielkiej poprawy, więc dałam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja - dzieki :) ja odkad sie staramy to mialam tylko 1 raz taki sluz bardzo widoczny.. chyba przez dzien.. wiec moze dlatego nam sie nie udaje - nie wiem, ale testy owu wychodza pozytywne, wiec cos tam musi byc ok.. moze pecherzyk nie peka.. napalilam sie na te ziola Ojca Sroki jak dziki Reksio, ale pewnie moja siostra ich nie dostanie w naszym miescie.. no nic zobaczymy.. zaraz uzupelnie tabelke.. musze sobie dopisac kolejny cykl..ehh.. a pomyslec, ze jak zaczynalismy sie starac to ja nieswiadoma myslalam, ze sie uda za1wszym razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............08.01.................27-28........ .............5. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................31.01.............37-44.......... ..............4................ tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Bettina81...............11.01..............28-30......... ......12............. klara1984...............14.01.................28......... .........5............. skrzatunio.............01.01.................28.......... ......1..........29.01 Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ ..5 września................ Fabiankowa.................3............................. ..9.wrzesien G..................................3..................... ................ MOnikaG......................3........................... ...26 wrzesien zacieszka.....................1.......................... 27 wrzesien Lorealka..............4........................ .............................. rottana...............4.................. ........ .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki----> ja też tak myślałam, a teraz już 5 cykl... najgorsze, że jak pisałam, mam w tym tygodniu wolne, więc tym bardziej o niczym innnym nie myślę. Dzisiaj, żeby się czymś zająć ugotowałam nawet gołąbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja - no tak to jest, najgorsze, ze ludzie dookola mi mowili, zobaczysz to nie jest czasem tak latwo jak by sie wydawalo..ale wtedy do mnie te slowa nie docieraly.. Wow, golabki :)) mniaam :) ale mam smaka na golabki :D Ja dzis obijam sie w domu, narazie jedyne co zrobilam to kawe, kerbate z malinami i 2 kanapki.. zaraz lece po kolejna herbatke. Zastanawiam sie czy isc jutro do pracy, czy zrobic sobie jeszcze jeden dzien wolnego.. maks moge 3 dni siedziec bez zwolnienia od lekarza.. a prace mam stresujaca i jakos mi sie do niej nie spieszy..a z drugiej strony mam wyrzuty sumienia..ze mnie tam nie ma a inny siedza w biurze i ciezko pracuja .. ehh zobaczymy decyzje podejme wieczorkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki, wiesiolek bierzesz od ostatnich dni krwawienia miesiecznego az do owulacji. nie bierz juz po owulacji, gdyz moze wywolywac skurcze wiodace do poronienia w razie zaplodnienia. ze sie tak wtrace po raz drugi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat wieczorem idę do pracy, ale tylko na 4 godzny i potem do następnego poniedziałku będę się opierniczać :) A z testowaniem, to nie wiem, czy wytrzymam do niedzieli :( Z drugiej strony boję się rozczarmowania jak ognia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go-for-it -dzieki za linka z ebaya :) ja juz zamowilam u siostry, znajac ja to pewnie juz do apteki poszla ;) wiec teraz nie bede juz mieszac ;) a Ty tez starasz sie o dziecko? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja - jak wytrzymasz to poczekaj do niedzieli. Ja sie ostatnio za wczesnie testowalam i nadal mialam nadzieje, ze moze bede w ciazy - no ale jak widac, nie tym razem.. ale ja jestem bardzo niecierpliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki007 --> olejek z wiesiołka trzeba brac najlepiej od 1 dc tylko do połowy cyklu, czyli jak wiesz kiedy nastąpią dni płodne, musisz go odstawic. Nie mozna brac go dłuzej, bo on powoduje skórcze macicy, wiec później mógłby zaszkodzic, gdyby było zapłodnienie. Ja osobiscie odczułam roznice po wiesiołku, bo mój śluz jak nigdy przedtem jest piękny i rozciągliwy i bylo go więcej. Przedtem tego nie odczuwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzatunio- dziekuje Ci bardzo :) ja tez szukalam, ale nieskutecznie :)) jak przyjdzie Maz z pracy to kupie i przedzwonie do Siostry :) zeby poczekala z wysylka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina81 - dzieki za informacje :) a dlugo juz bierzesz ten olejek z wiesiolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki, owszem, staram sie o drugie dziecko, narazie 3 cykle bezowocne, ale nie trace nadziei. mam 27 lat, mieszkam w Londynie. pozdrawiam i trzymam za wszystkie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go-for-it - w takim razie 3mam kciuki za Ciebie rowniez mocno! Ja tez mieszkam w Londynie - tyle, ze lat juz prawie 29 mam ( w kwietniu mam ur).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki007 --> ten wiesiołek biore tak długo jak Castagnus, czyli 3 cykl. Wyczytałam gdzieś, ze to połączenie daje rezultaty, ale na kazdego dziala inaczej. Osobiscie polecam, choćby dlatego, ze mam teraz śluz taki jaki powinnam miec w dni płodne, a Castagnus za to, ze zrobil co trzeba z moim cyklem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina81 - ciesze sie, ze Ci pomaga :) oby i mi pomogl i skrocil cykl. No ale jak dobrze pojdzie to dopiero od 5 cyklu staran zaczne te wspomagacze brac ;) bo juz dzis 1wszy dzien cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×