Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

oj tak straszne to co Rottana napisałaś. Życzę wam dziewczęta Wesołych, Zdrowych Świąt oraz mokrego Dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana aż mi ciarki przeszły... straszne...i bardzo smutne.. Ciekawe co tam u Ignacji... Dziewczynki życzę Wam z całego serducha spokojnych i zdrowych Świąt. Dla Starających się wytrwałości i szybkiego ujrzenia tych upragnionych kreseczek, a dla Mamuś pociechy z dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :)) Ciekawe czy mnie jeszcze pamietacie :) Mam dobre wiesci, udalo nam sie :))) jestesmy przeszczesliwi, ze po 1 roku i 7 miesiach zobaczylismy pozytywny test ciazowy. 30 marca mialam USG, byl to 7 tydzien i 6 dzien ciazy, dzidzia rozwija sie prawidlowo :) widzielismy i slyszelismy bijace serduszko. Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat, no i jutro mokrego Dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywołana przez Dzastolinę się odzywam :) U mnie super, to już 15 tc, więc najgroźniejszy okres za mną. Czuję się super, dzizia ma już ok 9 cm, na USG pięknie macha do nas rączkami, fika koziołki itp. Jednym słowem jestem mega szczęśliwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki moje gratulacje super wiadomość!!! Ignacja fajnie, że wszystko dobrze. Pozdrawiamy :) My teraz mamy mniej czasu bo Agatka jest ostatnio bardzo ruchliwa. Co prawda nie raczkuje ponieważ woli się turlać wszędzie gdzie się da. Więc i tak zawsze jest tam gdzie chce. W przyszłym tygodniu idę z nią na badania do Instytutu genetyki ale to dłuższa historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ignacja kochana,ale ten czas leci!!!!! to juz 15 tydzien wow!!!!!!!!!!!!jeszcze troszke i pierwsze ruchy poczujesz!!!!! ja poczulam w...15 tygodniu i 1 dniu:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. No u mnie niestety znów się nie udało - dostałam @ w 23 dc. Co oznacza, że owu mam bardzo wcześnie. Kiki - gratuluję - jestes dla mnie przykładem, że może w końcu mnie tez się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki - gratuluję :D :D :D :* :* !! Ignacja - ale ten czas leci!! Super że wszystko ok :) Ja poczułam ruchy w 1 tygodniu :D Piękne uczucie :D Czasami zazdroszczę Wam, że jeszcze jesteście w ciąży :) To był dla mnie przepiękny okres... Kiderka, z Agatką coś nie tak, że do tego instytutu idziecie? :| Julka też jest bardzo aktywna.. Codziennie trenuje przewroty na plecy i na brzuch, coraz częściej jej wychodzi,na brzuch chyba łatwiej, bo częściej jej się udaje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrztunio jeszcze nie wiem, za tydzień będę wiedziała (mam nadzieję) już wszystko więc napiszę. Ogólnie to zaraz po porodzie dostałam skierowanie do instytutu i do tego czasu miałam zrobić kilka badań (jak na razie to wszystkie wypadły bardzo dobrze). A ogólnie dostałam skierowania dlatego, że ja jestem niska. Ale tam na skierowaniu jest jeszcze coś napisane (takim pismem lekarskim, że odczytać się nie da ;-/ ) Więc dowiem się 18 co i jak. A jeśli chodzi o przekręcanie się z brzuszka na plecki to Agatka tak miała do 3 miesiąca przekręcała się a potem zapomniała. Zaczęła się przekręcać z plecków na brzuszek a zapomniała jak się przekręcić z brzuszka na plecki. To jakiś czas trwało ale potem załapała i to. A w ogóle 13 stuknie jej 9 miesięcy, już!! Choć powiem szczerze, cały czas na piersi i klusek z niej okropny i to mnie martwi bo nie próbuje nawet raczkować. Najbardziej lubi sie turlać, choć w ten sposób też wszędzie wejdzie, pod łóżko, pod stół, krzesła itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny :) Akurat udalo sie w tym cyklu, w ktorym o ciazy za bardzo nie myslalam. Planowalam wakacje :) Gin-endykrynolog mi polecil taki sposob, i sie udalo :) bylismy szczesliwi i troszke zaskoczeni :) Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
kiki------------> słoneczko gratuluje z całego serca:) mam do ciebie prośbę, zaraz mnie i malinową:D hmhmhm a co u mnie.... jest opinia biegłych!!!!! :P sprawa trafiła teraz do braniewa bo biegli ustalili że dr. Dudek jest winien smierci mojej córeczki i to jemu będą stawiane zazuty, bo elbląska prokuratura nie może stawiać aktu oskarżenia elbląskim lekarzom. ale z tego co mówiła prokurator wszystko jest na dobrej drodze, tylko mam nadzieje że braniewo tego nie spierdoli. pozdrowionka mamusie. Malinowa---> więc zostałyśmy ostatnie, ale pamiętaj że ci ostatni kiedyś będą pierwszymi:) buziak kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj na usg. Znow cykl bez owu. Ja mam wrazenie, ze bez kitu mam owulacje przez przypadek, jak sie moim jajnikom cos pomiesza :) 4 cykl od poczatku roku i tylko raz mialam owu (plus zapalenie pecherza w tym samym czasie co skonczylo sie na antybiotykach). Laski, wymiekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa kochana nie załamuj się, tyle koleżanek starało się bardzo długo, Ignacja, Kiki, Dziastolinatoja, Scooby i innym dziewczętom się udało. Więc i Tobie się uda. Tylko potrzeba czasu. Ignacja jak się czujesz, Kiki a TY jak samopoczucie. Ignacja, Kiki jak się czujecie? Dziewczęta jak wasze maleństwa? Pisałam wam ostatnio, że miałam iść z Agatką do poradni genetycznej (z racji, że jestem niska) ponieważ zaraz po porodzie otrzymałyśmy skierowanie do tej poradni. Z tym, że na skierowaniu było "rozpoznanie zespołu noonan". No więc do dnia wizyty chodziłam jak strzępek nerwów. A wizyta wypadała na 18 czyli wczoraj. Wyruszyliśmy o 8 z domu, żeby na 10 zajechać (korki). Jak już byliśmy przy instytucie, dzwoni do mnie pani z poradni, że nie przyjmie mi dziecka ponieważ mają remont i rozwalili im ścianę i nie mają jak przyjmować pacjentów! Byliśmy z mężem tacy zdenerwowani, ale nic zaparkowaliśmy i poszliśmy dowiedzieć się czy można zapisać się na inną wizytę (nastawianie do kłótni, bo nie dość, że 2 miesiące dzień w dzień próbowałam się dodzwonić i zapisać na wizytę to potem pół roku czekaliśmy, aż do 18 kwietnia). Gdy weszliśmy pani pielęgniarka nieźle zdenerwowana wrzeszczy, że nic z tego, że zawalona ściana itp, wyszła pani doktor, która była w szpitalu po porodzie, która oglądała mnie i Agatkę. Zobaczyła moje skierowanie i Agatce kark i główkę i powiedziała, że z tego co widzi to żadnego zespołu nie ma dziecko zdrowe. Poza tym jak się okazało to ona nie mówiła i nie wypisała w wypisie ze szpitala, że dziecko ma ten zespół. I podobno to nie pierwszy raz lekarze pediatrzy coś takiego wypisują. Tylko wzięła numer telefonu i zapisać miała nas na wizytę na inny termin na obserwację. I tyle po moich nerwach i nie przespanych nocach. Ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiderka, nie no, ok. Powiem Ci, ze ja juz po roku staran odpuscilam troche i mniej mi zalezy na tym wszystkim. Naprawde bardzo chcemy dziecka, ale nic na sile. Ciesze sie, ze Twoja coreczka jest zdrowa. Na szczescie nie musisz sie juz martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak ten śmiech jest powalający. A tak dawno był nakręcony, bo we wrześniu. Teraz ten jej śmiech przybrał na sile :) Pozdrawiamy Cię malinowa i czekamy na wieści, prędzej czy później choć miejmy nadzieję, że będzie prędzej. Będziemy razem z Agatką trzymały kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam dziewczyny. Bartuś przyszedł na świat 13.03 o 8.17 poprzec cc. Miał 4500 g i 61 cm. Powiem wam że ni było zaciekawe. Spędziałm z Bartkiem cały tydzień w szpitalu. A powód..... Podaczas cc zanim wujęli Bartka zaczął już krzyczeć i opił się wód płodowych tak bardzo że miał zalane całe płucka. Nie pozowlił sobie ich odciągnąć bo tak krzyczał kopał i bił wszystkivch. Z powodu porblemów z oddyhaniem trafił na intensywaną terapię. Tam podłączyli mu tlen i wdrożyli antyubiotyk bo doszło zapalenie płuc. Leżał tam w inkubatorze 2 dni. Z dania na dzień było coraz lepiej. Ale najgoprsze było to jak trafiłam na sale poporodwą z dwoma matkami które miały swoje dzieci przy sobie. A ja nie miałam. Leżałam i ryczałam bo nie mogłam zov=baczyć dziecka gdyby nie mąż nawet nie wiedziałabym co się z nim dzieje. Dopiero łaskawie wieczorem przyszła Pani pedioatra i udzieliła mi informacji o stanie dziecka. ale przez całe 7 dni nie miałam go na sali. Zobaczyłam go po raz pierwszy dopiero 2 4 h po cc. zawieżli mnie na wózku inwalidzkim do niego, bo to były trzy piętra wyżej. Póżniej chodziłam do niego sama ( znaczy się człapałam - jak to po cc).. Po 3 dniach przenieśli go na oddział opieki pośredniej wtedy już leżał w takim leżaczku jak inne dzieci. Mogłam go wtedy już przytulać przeiwjać i karmić. Ryczałam za każdym razem jak go widziałam, jak sobie o tym pomyslałam, nawet teraz jak piszę łzy same lecą. 19 marca wyszliśy do domku, Bartuś dzielnie zwalczył infekcje i teraz jest mega diabełkiem. Niestety nie pisane mi było karmienie piersią bo nie miałam tyle pokarmu. I mały już za bardzo przyzwyczaił się do butli karmię go wiec mlekiem dyfikowanym,..... Ale jest już wszystko wporządku. Kocham go najbradziej na świcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scooby gratulacje kochana ;* czytam i jestem w szoku ... ale najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku :) nie martw sie mleko modyfikowane tez jest dobrym sposobem na karmienie :) moja niunka praktycznie pije tylko sztuczne i jest zdrowiutka jak rybka! zero infekcji i chorob! wazne zeby dziecko bylo najedzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki gratulacje ;* super wiadomosc ;) Malinowa nie trac wiary :) i Wam sie uda ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczyny wreszcie mam dla was pozytuwne wiadomosci;);););););););) wlasnie jestem po tescie ciazowym bo ciocia mi sie spozniala 6 dni i..... famfary prosze.... jestem w ciazy:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
malinowa nie martw sie, w koncu i tobie przydazy sie to szczescie:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
malinowa nie martw sie, w koncu i tobie przydazy sie to szczescie:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana GRATULUJEMY :) powiedziałam Agatce też bardzo się ucieszyła :) Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×