Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Satelite a kiedy masz termin @ i jakie długie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zapisałam się właśnie do gina tego polecanego bardzo co wcześniej o nim pisałam. 16 lutego mam wizytę. I ciesze się i boję co mi tam wynajdzie. Będę miała od razu zrobione usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja zgadnij co on Ci moze tam znalezc:))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczynki zapomniałabym. Kilka dni temu obejrzałam świetny dokument pt: "Moje sztuczne dziecko'. Jeśli nie oglądałyście to podaje link do pierwszej części (film pocięty jest na 5 części). Jestem bardzo ciekawa co sadzicie na temat kobiet z tego filmu. warto obejrzeć. Ja oglądałam z niedowierzaniem. Więcej nie gadam obejrzyjcie :) : http://www.youtube.com/watch?v=hmoRCS0wR64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Czy któraś z Was jest może z okolic Warszawy? I mogłaby polecić jakiegoś dobrego ginekologa ? :) Pytam bo mieszkam pod Warszawą, wcześniej mieszkałam po jej drugiej stronie i tam miałam gin, ale teraz nie chce mi się jeździć tyle km do lekarza.. Z góry dzięki za informację :) Ja dzisiaj w ramach zapominania o staraniach i niepowodzeniach idę z mężem po pracy na małą randkę -> kino i pizza :D A co tam, że kolejna fałdka się pojawi ;) Będę się tym martwiła po fakcie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzatunio, ale Wam zazdroszcze:))) ja ide z mezem w niedziele na obiadek, deser i kino:))))) koniec i kropka:)))))))a w sprawie gin pomogłabym Ci gdybys byla z Poznania:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> dzastolinatoja , słyszałam o takich kobietach,. Niektóre nieźle świrują.. Dzięki za link, chętnie obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja - narazie ogladnelam 1 czesc, jestem w szoku.. nie bede jeszcze komentowac, bo calosci nie ogladalam.. U mnie kiepsko dzis, ciagle placze..chyba mnie depresja dopada - czy cos innego - sama nie wiem. Mam juz dosc siedzenia na emigracji, stresujacej pracy, ktora mozliwe, ze przyczynia sie do tego, ze nie mozemy byc w ciazy.. moze pogoda i to, ze zostalam w tym tygodniu w domu ma wplyw na to wszystko. Jutro ide juz do pracy.. dnie beda lecialy szybciej.. mam nadzieje, ze to samopoczucie tylko chwilowe.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam jakieś 30km od Legionowa. Szukam kogoś bardziej w Warszawie, żeby w razie czego nawet komunikacja dojechać. Poza tym chciałabym (jak już uda mi się zajść w ciążę ;)) rodzić w W-wie, a podobno lepiej jest jak się rodzi w tym szpitalu, gdzie pracuje Twój gin. Tzn czuje się bardziej komfortowo, i jest szansa, że bardziej o Ciebie zadbają :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
Witaj MOniaG,cykl zaczął mi się 30.12.10 przeważnie mam od 30 do 32 dni cykle dość długie, z moich obserwacji śluz płodny był jeszcze 20 cyklu ale nie wiem czy dobrze zaobserwowałam.Miesiączka powinna pojawić się 28.01 no max 30,01,ale zamiast miesiączki właśnie w 28.wieczorem pojawił się taki delikatny brązowy śluz, wiec myślałam że zaraz będzie okres a tu do dziś nic .Kurcze nie wiem co jest grane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede testować wczesniej, moze w piatek... Wiem, ze to zly pomysl, ale chce wiedziec, albo beda 2 krechy albo bedzie 1 krecha. Non stop kręci mi sie w glowie i dziwnie sie czuje, nawet mdlosci mam! Jestem pewna, ze sobie wszystko wkrecam... Chce to jak najszybciej rozwiac... Kiki007--> jak sie stosuje te zioła? W ktores szczegolne dni, czy tylko do dni plodnych? A moze caly miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina81 - czytalam tu na kafeterii, ze dziewczyny pily codziennie, przez caly cykl , wieczorem, napar z jednej lyzki. Ja sama tez szukam na ten temat informacji, narazie tyle wyczytalam. Jak znajde wiecej informacji to napewno tu wkleje linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki007 --> ile takie zioła kosztują? Jak bede w miescie to sie rozglądne w aptekach i popytam czy mają, a jak nie uda mi sie kupic, to bede szukac na internecie, na pewno gdzies kupie. Z Castagnusem i tak koncze cykl, wiec musze go juz odstawic, bedzie to 90 dni mojej kuracji, teraz zaczne popijac te ziołeczka, mam jeszcze troche czasu na ich zakup. Dzis zamowilam sobie testy ciazowe o czulosci 10uml. Mysle, ze w piatek bede testowac, trzy dni wczesniej nie beda robic roznicy ;) Co ma byc to bedzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja - dzieki, tak - planujmey wracac, wlasnie wykanczamy dom - terminu jeszcze nie mamy. Myslalam, ze zajde jeszcze tu w ciaze, pojde na zwolnienie lekarskie, a po urodzeniu mam plantne 100% pensi przez pol roku. W firmie juz pracuje 3 lata, praca na stale - chcialam to wykorzystac. Poza tym przed powrotem chemy tak rozkrecic nasze biznesy, zeby nie trzeba bylo pracowac. Zeby pieniadze z tego byly + bedziemy miec conajmiej na 1,5 roku na przezycie w razie czego jakby zarobkow wielkich nie bylo z tych firm odlozone, zeby moc bardzije juz na miejscu rozkrecac biznesy ;) taki jest plan bynajmiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina81 - mi siostra kupila ziola pakowane kazde z osobna w sklepie zielarskim, kupowala jeszcze olejek z wiesiolka Oeparol - dwa opakowania, plus 3 opakowania Castagnusa, wszystko w tym zielarskim. Zaplacila za wszystkie rzeczy razem cos kolo 125 zl, ile z osobna to nie mam pojecia. Ja te ziola bede mieszac sama, jak juz dojda do mnie - siostra wyslala paczke ;) czytalam na innych forach, ze dziewczyny pily je wieczorem raz dziennie przed snem, przez caly cykl. Plus ich Mezowie tez pili te ziola Ojca Sroki, nie wiem czy pytac swojego mezczyzne ..musze cos wiecej o tym poczytac.. Wiesiolka bede lykac do owulki, i castagnusa tez do owu sie bierze tak? Wyczytalam na bocianie, ze mozna te 3 rzeczy brac jednoczesnie. Wiec mam nadzieje, ze nic mi nie zaszkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja - z tymi biznesami, chodzi, zeby nie trzeba bylo u kogos pracowac ;) nie dopisalam.. tak poczytalam moje bazgroly z poprzedniej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki007 --> Castagnusa bierze sie caly czas bez przerwy, dziennie jedna tabletke, przez całe 3 cykle. aha!! słuchaj. Bo tam jest napisane, ze jedna tabletke jesli sie wazy do 60 kg, a 2 tabletki przy wadze ponad 60 kg!! Kurcze, wczesniej wypadlo mi to z glowy, bo ja sama bralam tylko jedna dziennie. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki -----doskonale Cie rozumiem, tez prowadzę dział. gosp i nie zamieniłabym tego na nic innego :) Oczywiście wszystko ma swoje "zady i walety' , ale jest się panią własnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja pytałaś kiedy się dowiedziałam o ciąży. Mogę teraz powiedzieć, że już dawno hehe bo w połowie listopada 11, 12. Wtedy pisałam na tym forum, sporo osób się starało. I widzę, że udało się zarazić parę koleżanek. Pozostałym też wysyłamy (razem z dzidzią) pozytywne fluidy aby się Wam udało. Skrzatunio w której strony Warszawy mieszkasz? bo ja powiat Warszawski Zachodni. Dziewczynki współczuję wam, czytając te wasze problemy z zajściem. Ale trzymam kciuki za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny czy mogę się przylaczyć do was. niestety ale na naszym topku Starania na Lato 2011 prawie wszytskie dziewczyhy zaciążyly :)) oprocz mnie :((. po krótce opisze swoja sytuację mam prawie 27 lat, mój M 31. W czerwcu minie 2 lata od naszego slubu i wyczekiwania na baby :((( Moje cykle niby nromalne ok 32 dni, ale ciagle coś, albo bezowulacyjny, albo po Clo urosną pecherzyki ale nie pekną, albo się nie udaje mimo Clo i zatsrzyku na pęknieecie. Miałam trochę podwyszczoną prolaktynę 28, ale dostałam bromergon na zbicie ( od sierpnia) teraz juz nie biorę. Chodziłam prywatnie do gin w moich okolicach która niby jest specem od niepłodności, ale zaraz bedzie rok jak do niej chodzę i nic,, ciągle niby wynajduje nowe problemy i kasuje. Zdecydowalam sie na zmiane gin, i mam zapisaną wizytę do klinki leczenia nieplodności w poznaniu to Med art dr Beata Kubiaczyk Paluch na 28.02. Obecny cykl jest naturalny, bo ostatnio utworzyła sie torbiel. Staranka były, skok tempki w 16 dc, wiec @ powinna przyjść 11-12.02. Ach wyniki nasienia męza są idelane Proszę doradzcie coś, może ktoraś z was zna tę klinikę i tę Panią dr, albo może polecić z poznania jakiegoś dobrego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............08.01.................27-28........ .............5. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................31.01.............37-44.......... ..............4................ tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Bettina81...............11.01..............28-30......... ......12............. klara1984...............14.01.................28......... .........5............. skrzatunio.............01.01.................28.......... ......1..........29.1 scooby84...............13,01.................30..............12.........12.02 Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ ..5 września................ Fabiankowa.................3............................. ..9.wrzesien G..................................3..................... ................ MOnikaG......................3........................... ...26 wrzesien zacieszka.....................1.......................... 27 wrzesien Lorealka..............4........................ .............................. rottana...............4.................. ........ .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to można powiedzieć, że jesteśmy sąsiadkami :) Jeszcze przez jakiś czas. Pisałaś, że masz własny interes. Ostatnio zastanawiam się nad tym. Tym bardziej jak będę siedziała na wychowawczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×